Skocz do zawartości
nathandrake

Turniej Z Nagrodami: 10 Wyścigów

Rekomendowane odpowiedzi

1)slawek1996

2)bzyczekfkp

3)Emyl123

4)kupczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, za gre - mój pierwszy wyścig online zaliczony. Z góry przepraszam za agresywną jazde, ale emocje mnie zjadły:) Świetna sprawa, mam nadzieję, że uda się nam doprowadzić turniej do końca. Pozdrawiam wszystkich.

No widać, że to twój pierwszy wyścig. Bardzo nieładnie wywiozłeś mnie na bandę, mimo, że miałem lepszą prędkość w zakrętach i ogólnie musiałem zwalniać przed tobą. Jak coś mam zapisaną powtórkę. Straciłem przez to zagranie pozycję. Jechałem dla zabawy, nie po nagrody i jest luz, ale jak masz zamiar dalej jeździć, to poćwicz i poczytaj w regulaminach innych eventów jakiej jazdy oczekuje się od innych...

Zapisuję się oczywiście na następny:

1)slawek1996

2)bzyczekfkp

3)Emyl123

4)kupczyk

5) NERVUS_PL

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz całkowitą racje, ale to, że musiałeś zwalniać przedemną to się nazywa walka o pozycję, tylko po wyjściu z zakrętu mogłem ci odjechac bo na prostej byłem szybszy. Ale faktycznie jechałem za bardzo agresywnie za co cie przepraszam, ale nie byłem sam - też mnie trochę powozili po trawie:). Od przyszłego tygodnia napewno będzie to lepiej wyglądało w moim wykonaniu. Doskonale wiem jak powinna wyglądać taka jazda, tylko że my jeździmy strasznie krótkie wyścigi, gdyby nie walka "bark w bark" to zawsze byśmy dojeżdzali na mete w takiej kolejności jak podczas startu. Nie ma za bardzo czasu, żeby czekać trzy okrążenia i wypracowywać sobie pozycję do wyprzedzania.

Co nie zmienia faktu że pojechałem troche chamsko, za co jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz całkowitą racje, ale to, że musiałeś zwalniać przedemną to się nazywa walka o pozycję, tylko po wyjściu z zakrętu mogłem ci odjechac bo na prostej byłem szybszy. Ale faktycznie jechałem za bardzo agresywnie za co cie przepraszam, ale nie byłem sam - też mnie trochę powozili po trawie:). Od przyszłego tygodnia napewno będzie to lepiej wyglądało w moim wykonaniu. Doskonale wiem jak powinna wyglądać taka jazda, tylko że my jeździmy strasznie krótkie wyścigi, gdyby nie walka "bark w bark" to zawsze byśmy dojeżdzali na mete w takiej kolejności jak podczas startu. Nie ma za bardzo czasu, żeby czekać trzy okrążenia i wypracowywać sobie pozycję do wyprzedzania.

Co nie zmienia faktu że pojechałem troche chamsko, za co jeszcze raz przepraszam.

Spoko, pisząc, że musiałem zwalniać miałem na myśli, że też jakbym chciał, to bym cię lekko puknął na zakręcie i bym miał cię z głowy. Zamiast tego zwalniałem i czekałem na dogodny moment do wyprzedzenia... Ot, cała filozofia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1)slawek1996

2)bzyczekfkp

3)Emyl123

4)kupczyk

5) NERVUS_PL

6)medmaxx89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1)slawek1996

2)bzyczekfkp

3)Emyl123

4)kupczyk

5) NERVUS_PL

6)medmaxx89

7)Lukasz2525

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1)slawek1996

2)bzyczekfkp

3)Emyl123

4)kupczyk

5) NERVUS_PL

6)medmaxx89

7)Lukasz2525

8)tomessi_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1)slawek1996

2)bzyczekfkp

3)Emyl123

4)kupczyk

5) NERVUS_PL

6)medmaxx89

7)Lukasz2525

8)tomessi_PL

9) pajhiwo81

witam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JUŻ JUTRO(PONIEDZIAŁEK) O GODZINIE 21:30(POKÓJ ZOSTANIE UTWORZONY O 21:00) DRUGI WYŚCIG PUCHARU. ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ NA NA GRAND VALEY SPEEDWAY.

Pokój będzie prywatny(tylko dla znajomych). Klikacie na mnie w społeczności i dołączacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero dzisiaj wieczorem będę zaczynał poszukiwania autka i przygotowania... :P wieczorem dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdaje się to być pytaniem retorycznym, nieprawdaż? 300KM + 1000kg

ośka, czterołap, niemiecki, japoński - jaki masz ochotę

Edytowane przez Bzyczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze można to i ja bym się wpisał na listę startową. W tamtym tyg nie startowałem.

1)slawek1996

2)bzyczekfkp

3)Emyl123

4)kupczyk

5) NERVUS_PL

6)medmaxx89

7)Lukasz2525

8)tomessi_PL

9) pajhiwo81

10)Killi_Chilli

Edytowane przez KilliChilli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie czasy krecice trenujac na grand valley speedway?

napisz jakie ty czasy krecisz, a odpowiem ci czy robimy podobne :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witane. Ja również chciałbym wystartować. Już szykuje auto. :ok:

1)slawek1996

2)bzyczekfkp

3)Emyl123

4)kupczyk

5) NERVUS_PL

6)medmaxx89

7)Lukasz2525

8)tomessi_PL

9) pajhiwo81

10)Killi_Chilli

11)zonk_g1_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście napisać ( jak nie na forum , to w PW czy na Psn ) czym jeździcie , bo ja mam do jutrzejszego wieczora puszczonego B-spec'a 24h , także bym się zorientował chętnie , co wy sobie znaleźliście , bo nie będę mieć specjalnie okazji posprawdzać samochodów . Byłbym wdzięczny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój czas na treningu to: 1:58:979

mi tak dobrze jeszcze nie widzie, ale trenuję, poszukuję odpowiedniej maszyny... mam nadzieję, że będzie dobrze mimo tego, że na padzie ganiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście napisać ( jak nie na forum , to w PW czy na Psn ) czym jeździcie , bo ja mam do jutrzejszego wieczora puszczonego B-spec'a 24h , także bym się zorientował chętnie , co wy sobie znaleźliście , bo nie będę mieć specjalnie okazji posprawdzać samochodów . Byłbym wdzięczny .

Sam również nie mam czasu na testowanie odpowiednich aut. Przed eventem wyszukam takiego, który spełnia warunki i jazda... Preferuję modele Premium, więc i wybór jest zawężony :confused:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym się zapędzać i zdradzać co wystawiam, o ile nie ma regulaminu tutaj który by to nakazywał. Napiszę to samo co napisałem Łukaszowi na PW: z salonu premium Mazda RX-7 jest świetną bazą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym się zapędzać i zdradzać co wystawiam, o ile nie ma regulaminu tutaj który by to nakazywał. Napiszę to samo co napisałem Łukaszowi na PW: z salonu premium Mazda RX-7 jest świetną bazą.

po tym poście wieczorem na torze będą same rx-7 :P

Edytowane przez Bzyczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja dodam jeszcze, że ja wystawiam coś szybszego niż ta rx7-ma. Mazda jest szybką opcją bez kombinowania w ustawieniach.:pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×