Skocz do zawartości
Tomo

LittleBigPlanet 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tym edytorem? Wczoraj tworzyłem sobie planszę; rano jakieś 2h budowania, wieczorem jakieś 5-6h. W szpilkach mam natomiast zsumowane ledwie 140 minut :confused:

Zdaje się, że gra nalicza ok minutę po naciśnięciu guziczka(według moich testów :) )

Ja mam prawie 3h na liczniku, a jeszcze nawet nie zacząłem bawić się edytorem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wbiłem ten pucharek :) Mam pada z funkcją TURBO ;) zaprogramowałem repeat na :square: sackboy otwierał i zamykał menu podręczne, zostawiłem go tak wczoraj wieczorem i dziś jak wróciłem z roboty to pucharek już się odliczył :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak opublikować zdjęcie?

Bo w ogóle w całą serię LittleBigPlanet zacząłem grać w zeszły poniedziałek i nie jestem do końca obeznany. Byłbym bardzo wdzięczny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o pucharek z uploadowaniem foto czy zmienieniem badge'a?

Tomo, a jak się nazywa pad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakaś dziadowska przewodowa Manta za 39zł z Auchan :) Pad jest uniwersalny do Ps2/Ps3

Sprawdza się :thumbsup:

No i tak na marginesie, brakuje mi ostatniego pucharka do 100%, potrzebuję 14 zagrań na moim etapie. Zapraszam więc wszystkich fanów Kratosa do zagrania w mój etap :P

Psn Id: Tomas_1982

Level: Little Big Adventure of Kratos - God Of War

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakowało dwóch zagrań, pograłem i brakuje jednego, kto pomoże Tomkowi? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki :thumbsup:

Już wpadło 50 unique players :biggrin: i platyna również :biggrin:

Na pewno nie jestem pierwszy ale przynajmniej w tym temacie jako numer jeden ogłoszę że mam 100% w Little Big Planet 2. Nie zamierzam na tym się zatrzymać - gram dalej w etapy społeczności, jeśli komuś czegoś tam brakuje to w miarę możliwości postaram się pomóc. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najwięcej problemów sprawiło przejście levelu"Gdzie jest Avalon Centryfuga "bez umierania.Reszta była do ogarnięcia,tylko na tym jednym mi zeszło.

Co do 1440 minut w edytorze,to ludzka wyobrażnia mnie zaskakuje:oprócz metody z cd-romem ktoś tam próbował jeszcze używać wentylatora a nawet robota z klocków Lego :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Co do 1440 minut w edytorze,to ludzka wyobrażnia mnie zaskakuje:oprócz metody z cd-romem ktoś tam próbował jeszcze używać wentylatora a nawet robota z klocków Lego :laugh:

Pytanie po co? Jak sprawę można załatwić padem z funkcją turbo za 18zł. Ja w sumie dałem za niego 39, ale po wbiciu trofeum spakowałem go do pudełka i odniosłem do sklepu - przyjęli, kasę oddali :) :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1. mam problem z turbo plaskaczem, jak się wali kogoś w łeb? czy muszą to być inni gracze czy da radę to zrobić na kilku padach.

2. A Series of Tubes - Twoja własna historia - Użyj Łącznika poziomu, aby połączyć dwa opublikowane przez Ciebie poziomy. Jak się robi ten łącznik?

Edytowane przez claudii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzisiaj wbiłem ten pucharek :) Mam pada z funkcją TURBO ;) zaprogramowałem repeat na :square: sackboy otwierał i zamykał menu podręczne, zostawiłem go tak wczoraj wieczorem i dziś jak wróciłem z roboty to pucharek już się odliczył :P

tez mam turbo pada, proszę powiedz jak ustawić żeby po 1. naciśnięciu sam ciągle naciskał przycisk? ja muszę trzymać przycisk i wtedy naciska ciągle, a jak ustawić żeby samo naciskało (program?) ? jak to się programuje? googlowałem trochę, ale marne te instrukcje były które znalazłem (tylko do trzymania). jeśli wiesz, to podziel się tym info proszę :)

turboplaskacz - żeby strzelić plaskacza trzymasz L2 lub R2 i szybko ruszasz na boki analogiem (przy L2 lewym, przy R2 prawym) prawdopodobnie da się na kilku padach

łącznik - ukończ samouczki, wtedy będziesz miał łącznik (w trybie tworzenia wstawia się do lvelu, jest obok innych "kółek" tych z życiami (łącznik ma znaczek MM)) przykładem łącznika jest kółko w bodaj 3 lvelu w 1. świecie (2 grywalny poziom opowieści) w połowie levelu dochodzisz do kólka i cię przenosi.

Edytowane przez psmaniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam turbo pada, proszę powiedz jak ustawić żeby po 1. naciśnięciu sam ciągle naciskał przycisk? ja muszę trzymać przycisk i wtedy naciska ciągle ...

Najtrudniejsze są zawsze rozwiązania najprostsze :P ja wcisnąłem :square: i zablokowałem go wykałaczką :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja już zakleiłem taśmą przycisk z pomocą nakrętki (znalazłem na YT) i działa :D i tak pad jest trochę spieprzony (mam go 5 lat) po rzucaniu po ścianach (służył do pc do PESa) po przegranych meczach, ale najwazniejsze działa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam prośbę do was:) Chodzi mi o trofeum 50 zagrań na danym levelu przeze mnie stoworzonym. Jeśli macie chwilę czasu to proszę was wejdzcie na level, który nie ukrywm jest specjalnie zrobiony pod trophy(zawiera 3 załączniki do innym moich leveli normalnych już i tablice wyników). Oczywiście odwzajemnie się tym samym:) I jeszcze jedno ma ktoś pożyczyć taki pad z tym turbo przyciskiem ? :D Możemy się dogadać:)

A jak ktoś chce pograc poprostu online to zapraszam psind:guteczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieamnko to znowu ja. Brakuje mi 29 zagrań. Bardzo was proszę chłopaki i dziewczyny :) Odwdzięczę się pięknie :) Mój psind:guteczka. To tylkoo dosłownie minuta. Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do trofi as nad asy , jesli powiedzmy wymaksuje 6 poziomow pod rząd ,a następnie w 7 padne , to musze zaczynać od 1 poziomu czy od 7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zaczynać od początku :confused: ewentualnie skorzystaj z porad które opisałem tutaj :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zaczynać od początku :confused: ewentualnie skorzystaj z porad które opisałem tutaj :thumbsup:

Tomo, tu chodzi o to że mam przejść załóżmy : 7 lvl pod rząd bez śmierci ? czy lizcy on to na zasadzie ukończonych lvl czy ogólnie śmierci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG! Czego tu można nie zrozumieć? Musisz przejść 10 leveli i nie wolno Ci zginąć ani razu (w żadnym). Jeżeli przejdziesz 9 i zginiesz w 10 z kolejnych to musisz całą zabawę zaczynać od nowa, można tego jednak uniknąć poprzez robienie sobie backupu profilu po przejściu kolejnego z etapów, do tego wykazałem w spisie te które są najłatwiejsze w wymaksowaniu.

Reasumując:

Przejdź 10 etapów,

Nie możesz zginąć w żadnym,

Rób sobie backup profilu po ukończeniu każdego z kolejnych z listy,

Jeśli zginiesz wyjdź i przywróć zapisany profil,

Jeśli nie będziesz robił backupu to po każdej śmierci zaczynaj wszystko od początku

Już wiesz wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zrozumiałem.

Powiedz mi tylko jeszcze, czy jeśli wczytam ten profil(chodzi mi o ten sposób,c opisałeś w poradniku) to automatycznie resetuje mi sie level czy od momentu zgonu gram ?

A i czy 100% baniek musze koniecznie robic w kilka osób ? W sensie że musi on zaliczać te tryby 2x/4x.

Sory za pytania,ale LBP mam od niedawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywracając profil wracasz dokładnie do momentu w którym go zapisałeś, jeśli w chwili backupu miałeś pokonane 7 etapów bez utraty życia to wgrywając profil masz zaliczone 7 etapów bez utraty życia.

100% baniek nie zrobisz bez pomocy innych graczy, możesz to zrobić offline jedynie gdy będziesz miał 4 pady i 3 osoby do pomocy. Najłatwiej więc wbić je grając on-line z innymi graczami. Jest kilka miejscówek naprawdę upierdliwych. Miejscówka x4 gdzie trzeba rzucać ładunek wybuchowy wymaga sporo skilla, podobnie jak mini-level ze strzelaniem do potworków wyłażących z bocznych drzwi okrągłej areny. Polecam ustawić się na nie z kimś ogranym. Pozostałe z tego co pamiętam nie sprawiały problemu :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie pograjcie na moich levelach PSNID: red_baronpl - pisać komentarze zagram w wasze poziomy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli można to i ja zaproszę na mój lvl: Little Big Hell Nick: Kwasior007. Plansza robiona w edytorze LBP 1, ale wciąż modernizowana w drugiej części :)

PS: Planszę rekomenduje PSX EXTREME :tongue:

Edytowane przez kaczorek007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym o zagranie na moim lvl brakuje mi 10 plays do trophy bardzo dzieki za pomoc moj psn : badzamby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuje chętnych osób do zbierania baniek z nagrodami. Jeżeli ktoś chętny to proszę wysyłać requesty na: Marcin21pl - na pewno odpiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×