Skocz do zawartości
Tomo

LittleBigPlanet 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pomoże ktoś zrobić trofeum żeby zagrało na lvl 50 osób? Nazwa lvl : P4P Extreme Bomb Survival , mój nick : Las_PL, zostawcie komentarz p4p to zagram na waszym ,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lasisko

W odpowiedzi na Twój post przytoczę swoją wypowiedź sprzed kilku dni :thumbsup:

Nie ma! Jest jednak pucharek za to że 50 osób zagra na jednym z Twoich leveli, jeśli więc myślisz wyłącznie o pucharkach to wrzucanie większej ilości etapów jest bez sensu, suma zagrań nie zlicza się.

No i tak na marginesie; wrzucenie posta na forum z treścią; "proszę o zagranie w moje levele ..." nie wróży sukcesu, przerabiałem temat i jeśli nie podejmiesz inicjatywy to życzę szczęścia będzie Ci potrzebne. :wacko:

Wystarczy przysiąść na jedno popołudnie i filtrować z community świeżo opublikowane etapy, odpalać je by zaliczyło komuś zagranie i zostawić komentarz P4P ... można wtedy w jeden dzień zebrać potrzebną 50'tkę :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem z czym macie problem.Gdy ja wbijałem swoją 50'tke w LBP po prostu pisałem w komentarzach żeby zagrali w mój level a ja zrobię to samo.I po jakiś 5 dniach pucharek się odblokował.Polecam ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link do mojego:

Chrome World

Zostawiajcie P4P w komentarzach albo Ps3site to bee wiedział o co chodzi i wbije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, po dość długiej przerwie i w związku z (nareszcie) zakończeniem roku szkolnego, postanowiłem ponownie odpalić konsolkę :)

Miłym prezentem było dla mnie LBP2 na urodziny ^^ Odpaliłem więc i zacząłem gierkę.

Jako że od tej chwili minęły już 2 tygodnie, pracuję nad zdobyciem Platynki, byłaby to moja pierwsza. Na chwilę obecną - 67 %.

Powoli zostają mi te najgorsze xD Dziś poświęciłem chwilkę na 75 poziomów społeczności i 160 Hurra lub Boo.

I teraz prosiłbym kogoś o pomoc z trofeum GRAPPLE HOOKER. Nigdy nie trafiam na taką trójkę gości co by mi pomogła w tym. Kiedyś udało mi się stworzyć łańcuch z 2 gostkami, ale tego jednego mi brakuje ;//

Jeśli to nie problem , jutro wrzuciłbym linka ze swoim poziomem, będzie to zwykłe P4P, żeby wpadło trofeum za 50 unikalnych graczy , a już jutrzejszego wieczora biorę się za tworzenie poziomu z prawdziwego zdarzenia. W końcu 24 godziny w trybie tworzenia będę starał się zaliczyć z jakąś tam przyjemnością ;PP

Jeśli ktoś byłby chętny do pomocy z Mistrzem Kolekcjonerstwa czy wymaksowaniem poziomów to zapraszam :P Maly_062 to moje ID, bywam w godzinach popołudniowo-wieczornych xD

Czekam na odpowiedzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

HS jest? Lub skype? Bo nie lubię pisać na tej klawiaturce ekranowej :P. Mógłbym ci pomóc z bąblami (mam 2 pady). A maksa najlepiej samemu zaliczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

HS jest? Lub skype? Bo nie lubię pisać na tej klawiaturce ekranowej :P. Mógłbym ci pomóc z bąblami (mam 2 pady). A maksa najlepiej samemu zaliczyć.

Wiesz co, to może umówmy się na jakiś dzień i godzinę. Najbardziej teraz zależy mi na trofeach z kotwiczką i 100% baniek. Dziś wpadł Długi okres Publikacji i 25 w Ciemno :DD jutro w końcu wstawię linka do tego P4P :P zostało mi już tylko 8 trofków i platynka, a mianowicie:

* Kotwiczka - 4-osobowy łańcuch

* Wymaksowanie 10 poziomów pod rząd

* Wymaksowanie wszystkich poziomów

* 24 h w trybie tworzenia

* 25 wygranych w poiomach rywalizacji społeczności (wpadnie jutro ;D)

* 50 unikalnych graczy

* 5 h na poziomach społeczności (wpadnie jutro bądź pojutrze :P)

* 100% baniek

Większość wymaga po prostu czasu, którego teraz na to poświęcę. Jednak do dwóch ww trofków przydałaby się pomoc :)) ID - - > Mały_062

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom stworzony, króciutki, bez jakiegoś większego sensu czy wgłębiania się.

Maly_062 - "WET ZOMBIES" - bardzo prosiłbym o grę, to naprawdę zajmie co najwyżej minutkę, a mi bardzo pomoże. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BzyQ_777 Proszę wbijać na mój poziom a napewno się odwdzięcze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z trofeum górne 25 % tabeli wyników.W trybie opowieści na avalonii zrobiłem wynik który na miejscu 5,060 i trofeum nie odblokowało się...To w końcu który muszę być żeby to się odblokowało,przecież to jest wysokie miejsce..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle to i ja wiem a w przybliżeniu to na którym miejscu musi być mój wynik.Bo tak jest ciężko zrobić wynik który jest w pierwszych 10 tysiącach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodząc level starannie, zbierając przy tym większość baniek i wbijając jak najwięcej punktów powinieneś z palcem w nosie na którymś w końcu wbić na pierwsze 25% tabeli. Zamiast siać panikę może skup się na ukończeniu story, da Ci to jeszcze wiele okazji to odblokowania tej szpilki która u większości z nas wpadła sama bez specjalnego starania się o jej zdobycie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No obecnie nawet mój wynik był na miejscu 1,020 i nadal nic..Ukończyłem story,miałem dość dużo mnożników przy bańkach i jedynie stać mnie było na 1,020..Akurat ci co mieli grę od premiery mieli bardzo łatwo a ja mam grę niecałe 4 dni i jest b.trudno.No i o co chodzi,muszę być w pierwszej setce?!Przecież na 100 tysięcy wyników ten mój mieści się w 25 %...

EDIT : Przesyłanie wyników zostało wyłączone przez błędy gry gdzie ludzie na każdym poziomie mieli 4mln punktów.Będą resetowane wszystkie high scory na każdym poziomie opowieści.

Edytowane przez Asull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojtekwafel Proszę zagrajcie w jakiś z moich lvl (najlepiej w ten, który ma najwięcej zagrań) :thumbsup:

Oczywiście odwdzięczę się Wam tylko piszcie P4P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że cierpliwość jest cnotą ale i Wam jej kiedyś braknie ... nie uzbierasz 50 zagrań żebrząc o nie na forach ;) a nawet jeśli to się uda to zajmie bardzo dużo czasu. Poświęć jedno popołudnie i graj w świeże levele na community (tylko nowe po publikacji), odpalaj level i wychodź jeśli chcesz skrócić czas na zdobycie pucharku, w każdym pozostawiaj komentarz P4P z dopiskiem "please visit my lvl" lub czymś zbliżonym. Ja w ten sposób dobiłem w jedno popołudnie brakujące zagrania ...

... Przesyłanie wyników zostało wyłączone przez błędy gry gdzie ludzie na każdym poziomie mieli 4mln punktów.Będą resetowane wszystkie high scory na każdym poziomie opowieści.

Skąd taka informacja, potwierdzona? Oficjalna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak oficjalna z oficjalnego forum LBP.MM przeprasza za to i ma restartować wszystkie high score przez te błędy gry gdzie ludzie trzaskali po 4mln punktów itd.Dlatego trofeum nie chciało się odblokować chociaż już z 10 razy powinienem je mieć.

Oficjalna informacja tutaj

Edytowane przez Asull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Asull za info, akurat siedzę na tym trofeum i zdziwko że nawet w 50%" nie wpadło, a oba pucharki już powinny. Daj cynk jak to zresetują to do tego wrócę, teraz już wiem że ci na górze którzy zdobyli po 4 milionów punktów to oszuści! Czekamy na reset tabeli wyników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że cierpliwość jest cnotą ale i Wam jej kiedyś braknie ... nie uzbierasz 50 zagrań żebrząc o nie na forach ;) a nawet jeśli to się uda to zajmie bardzo dużo czasu. Poświęć jedno popołudnie i graj w świeże levele na community (tylko nowe po publikacji), odpalaj level i wychodź jeśli chcesz skrócić czas na zdobycie pucharku, w każdym pozostawiaj komentarz P4P z dopiskiem "please visit my lvl" lub czymś zbliżonym. Ja w ten sposób dobiłem w jedno popołudnie brakujące zagrania ...

Skąd taka informacja, potwierdzona? Oficjalna?

Ja mam już taki system, że wchodzę online do gry, zaraz wychodzę i pozwalam innym ludziom podążyć za mną. Wtedy włączam swój lvl i kilka zagrań mi nalicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś ostatnio trofeum Gra w ciemno? Te trofeum jest zglitchowane? Robię tak jak pisze w poradnikach ale gier mi nie zalicza, jedna gra co jakiś czas się dopisze, ale ogólnie to bardzo ciężko kilka zaliczyć, a trzeba 25 razy. Już mnie to denerwuje :) Coś dlugo też resetują te tabele wyników w opowieści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×