Skocz do zawartości
Tomo

LittleBigPlanet 2

Rekomendowane odpowiedzi

tjaaaaaaaaa

dziś pojawiła się nowa aktualizacja

i co ZONK

tym razem łatka do MOVA

a z poprawy tablic nici

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ja mam pytanie odnośnie trofka 50 unikalnych graczy

jeśli w lbp 1 rozegrało mój poziom 50 unikalnych graczy to czy po odpaleniu lbp 2 zaliczy mi to do tego trofeum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz pomocy z naklejkami x3,x4?Dobrze trafiłeś!Zbieram chętne osoby do małej ustawki na te naklejki.Do trofea brakuje mi mniej niż 30 naklejek.Pomożecie?Potrzebuję 3 osoby które wciągną się na listę i umówimy się na konkretną godzinę.

Zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz pomocy z naklejkami x3,x4?Dobrze trafiłeś!Zbieram chętne osoby do małej ustawki na te naklejki.Do trofea brakuje mi mniej niż 30 naklejek.Pomożecie?Potrzebuję 3 osoby które wciągną się na listę i umówimy się na konkretną godzinę.

Zapraszam

ja chętnie mogę się ustawić jestem zazwyczaj we wtorki i środy wolna, chętnie bym się też ustawiła na trofeum polączyła nas kotwiczka i wygrany25 gier versus

widzę, że już nie potrzebujesz osób do baniek;)

Edytowane przez Rose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jak ktoś by nie wiedział.Wyszła łatka 1.08 która nareszcie odblokowuje scoreboardy.Także można już wbić te 2 trofea.

Jak wam pomogłem możecie dać plusa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak zrobić najszybciej trofeum Dive In 25? ...

Przeczytaj pierwszy post i nie zapomnij dać mi plusa :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj pierwszy post i nie zapomnij dać mi plusa :thumbsup:

Cyt. "Wystarczy losowo wpaść do 25 leveli, nie musimy nawet ich kończyć, wystarczy spędzić w etapie aktywne 10s, jeżeli wpadniesz do pustego levelu to również zaliczy Ci zagranie na nim."

Czyli nie powinien wpaść ten pucharek przy okazji robienia chociażby - Play 25 Community Levels / Rozegraj 25 poziomów społeczności?

Ale ok, spróbuje ponownie, chociaż mam czarne myśli, w szpilkach przy tym trofeum mam ciągle 0. Przecież przechodziłem już niejeden poziom w społeczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie :no:

Musisz włazić przez "dive in" jeśli jednak masz problemy z połączeniem to celuj w puste poziomy, nikt Cię nie odrzuci i szybciej zaliczysz to osiągnięcie :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko, zastanawiam się czasem po cholerę te poradniki? Rozwiązanie wieki temu podałem gotowe na tacy, podkreśliłem, podkolorowałem, pogrubiłem i pochyliłem żeby ktoś przypadkiem nie przegapił ;) :unsure:

DE8FD3C37BD50FE6CC46C8E8DCA15BE320D5809F.PNGth_bronze.png Dive In 25 / 25 w ciemno

Wystarczy losowo wpaść do 25 leveli, nie musimy nawet ich kończyć, wystarczy spędzić w etapie aktywne 10s, jeżeli wpadniesz do pustego levelu to również zaliczy Ci zagranie na nim. Trofeum bywa upierdliwe za sprawą problemów z łączeniem się z innymi graczami, można wybrać więc wyszukiwarce coś co nazwano bodajże "pudełko szczęścia" czy coś w tym rodzaju, tam niemal zawsze jest zero graczy on-line, wchodząc do tych konkretnie etapów przez szczęśliwy traf (dive-in) również zaliczymy sobie pucharek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do trofeum 'Mistrz kolekcjonerstwa' trzeba zebrać wszystkie naklejki z dodatkowych minipoziomów?

To jakaś dziadowska przewodowa Manta za 39zł z Auchan :) Pad jest uniwersalny do Ps2/Ps3

Sprawdza się :thumbsup:

Czy ten pad działa Ci na najnowszym firmware?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Czy ten pad działa Ci na najnowszym firmware?

Tak :yes:

Czy do trofeum 'Mistrz kolekcjonerstwa' trzeba zebrać wszystkie naklejki z dodatkowych minipoziomów?

Tak :yes: (pomijając wszystkie ewentualne etapy które mogły dojść wraz z DLC)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak :yes:

To podaj jaki to model, bo podobno ciężko trafić w pada który działa, po tym jak Sony blokuje niefirmowe peryferia.

Tak :yes: (pomijając wszystkie ewentualne etapy które mogły dojść wraz z DLC)

Ok, to czy inni użytkownicy online grając na moich poziomach będą zbierać naklejki, to czy będzie to zaliczane na mnie (jakbym ja sam to zbierał)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podaj jaki to model, bo podobno ciężko trafić w pada który działa, po tym jak Sony blokuje niefirmowe peryferia ...

O ile się orientuje, tyczyło się to bezprzewodowych kontrolerów, które po podpięciu kablem w większości działały normalnie, ten o którym pisałem jest wyłącznie na kablu więc nie powinno być problemów. Na allegro nie ma obecnie dostępnego pada który ja miałem (firma Vakoss, zdjęcie w spoilerze poniżej). Sugeruje spacerek do marketu i wybranie czegoś co w przypadku braku działania będzie można zwrócić (nie zgrzewane opakowanie).

pad-pc-gp-3470-vakoss-gp3470bk-4718308441635.jpg

... Ok, to czy inni użytkownicy online grając na moich poziomach będą zbierać naklejki, to czy będzie to zaliczane na mnie (jakbym ja sam to zbierał)?

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale jeśli grasz w więcej osób na levelach ze story i ktoś inny wyzbiera bańki z naklejkami to zaliczone zostaną wszystkim graczom, niezależnie czy ty jesteś hostem czy ktoś inny ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź:thumbsup:

Jeżeli chodzi o wymaksowanie leveli, to też mogą to zrobić inni, jeżeli sobie na przykład nie daje rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nie przejdzie, maksowanie (przechodzenie bez utraty życia) rób wyłącznie w pojedynkę. Jak jest dwóch gracy to jest 2x trudniej bo żaden nie może zginąć ...

BTW Koło postów są guziki -/+ warto czasem z nich skorzystać ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW Koło postów są guziki -/+ warto czasem z nich skorzystać ;)

Wyręczę kolegę:smile:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o osercowanie mnie jako autora odwdzięczę się na pewno mój nick to kasa1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

Wypada jedynie spytać po ch00j? W LBP2 nie ma za to żadnego achievementa ... :fool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się średnio podoba, ale jeśli ktoś lubi takie gry http://freeware.info.pl  to go wciągnie. Wczytałem grę, spojrzałem na to i powiedziałem "To nie dla mnie". Ja takich gier nie lubie ^^

Edytowane przez MPMG1997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo! Do czasu gdy po ponad roku włączyłem za namową kogoś z forum, wsiąkłem w LBP na kilka miesięcy. Spojrzenie to zbyt mało żeby coś ocenić, tą grę trzeba poznać, dać jej szansę by mogła rozwinąć skrzydła, miliony fanów nie mogą się mylić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×