Skocz do zawartości
Melon PS3

Supergt Endurance Cup

Rekomendowane odpowiedzi

lista uczestników:

1. M-e-l-o-n

2. Kazmi_pl

3. JackXP

4. perek1977

5. arcadiush

6. reissdorf84

7.Gawron88

8.GTPL_hardgib *

9.valhalem

10.KrwawaRyba

11. dawidm

12. bErEdZiAk007

13. Watson20054133

Lista kandydatów:

1. rydz87

2. Keilone

3. ZEFIR69_PL

4. nabogato?

5. pnabor

6. NERVUS_PL

7. lukinio1

 

Edytowane przez vitalic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie to organizatorów... Bardzo zależy Mi na starcie w tak fajnie zorganizowanych zawodach jak ten :D I moim pytaniem jest czy mogę startować samochodem BMW Concept Tii series 530 KM ? Gdyż nie stać Mnie na samochody wymienione w regulaminie, a nie znajdzie się jakiś dobry człowiek który by mi któreś pożyczył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie to organizatorów... Bardzo zależy Mi na starcie w tak fajnie zorganizowanych zawodach jak ten :D I moim pytaniem jest czy mogę startować samochodem BMW Concept Tii series 530 KM ? Gdyż nie stać Mnie na samochody wymienione w regulaminie, a nie znajdzie się jakiś dobry człowiek który by mi któreś pożyczył...

concepty raczej nie wchodzą w grę ale z garażu online są 2 auta JGT co prawda tracisz trochę koni i za każdym razem musisz robić setup ale da się :P

Ja cie nie wspomogę bo sam mam tyle co kot napłakał a grindu nie znoszę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

concepty raczej nie wchodzą w grę ale z garażu online są 2 auta JGT co prawda tracisz trochę koni i za każdym razem musisz robić setup ale da się :P

Ja cie nie wspomogę bo sam mam tyle co kot napłakał a grindu nie znoszę :D

w mojej wersji gry nie da rady robic setupow w autach z garazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w mojej wersji gry nie da rady robic setupow w autach z garazu.

nie mówię o wszystkich ale o tych które maja modyfikacje rajdową/sportową etc. czyli domyślnie posiadają elementy konfigurowalne wydawało mi się że zmieniałem ale zobaczę jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również miałbym ochotę wziąć udział w organizowanych zawodach, więc proszę o wpisanie mnie na listę kandydatów ^^ Mardok_1986.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dzisiejszego treningu to mi się nie chce, ale pukajcie do Gawrona, w końcu to on zawsze hostuje :P

ostateczna lista:

lista uczestników:

1. M-e-l-o-n

2. Kazmi_pl

3. JackXP

4. perek1977

5. arcadiush

6. reissdorf84

7.Gawron88

8.GTPL_hardgib *

9.valhalem

10.KrwawaRyba

11. dawidm

12. bErEdZiAk007

13. Watson20054133

Lista kandydatów:

1. rydz87

2. Keilone

3. ZEFIR69_PL

4. nabogato?

5. pnabor

6. NERVUS_PL

7. lukinio1

8. PancziPL

9. Mardok_1986

10. RAFA_POLSKA

Trochę dużo chętnych się uzbierało, więc niestety walka będzie ostra... dlatego bądźcie proszę zdecydowani czy chcecie brać udział, żeby sztucznie nie zajmować miejsca... mam na myśli obecność na eventach przede wszystkim. Przypominam, że jak kogoś nie będzie 3 razy to wylatuje i na jego miejsce na stałe wskakuje 1szy rezerwowy.

@PancziPL

Można stosować tylko auta wymienione w regulaminie, więc albo uzbierasz, albo korzystaj z garażu online (niestety NIE DA się robić setupów, poza tym moc mniejsza do 50km od reszty, więc nie polecam) ... proponowałbym jednak uzbierać, a jeśli nie masz kasy, bo dopiero zaczynasz zabawę z GT i nie masz nawet 1mln, zastanowiłbym się, czy warto startować... ciężkie uszkodzenia, kary itd. wymagają pewnego skilla, sam zobaczysz, jak ci pójdą kwalifikacje :)

ZASADY KWALIFIKACJI (dotyczą kandydatów):

Wchodzimy w Świat GT>Zawody Sezonowe>Próba Czasowa nr 5>NurburgRing GP/F

Samochód jakim wykręcacie czas to Lamborghini Countach LP400 z 76'

Tuning wozu dowolny do ograniczenia (400km), masa od 950kg, opony sportowe średnie, wspomagacze wszystko off oprócz ABS na 1. Wykręcicie satysfakcjonujący czas to wrzucacie na forum 2 fotki, jedna z czasem, druga ze szczegółami dot. ustawień. Żeby cyknąć fotki to wchodzimy w Rankingi w Próbie Czasowej nr 5>Własny rekord i robimy zdjęcie czasu i szczegółów.

Mam nadzieję, że każdy z was ma Countacha, wygrywa się go dość wcześnie w ASpec o ile dobrze pamiętam ;)

W razie pytań piszcie.

Kwalifikacje zamykam w piątek o 18.00, więc kto nie wrzuci do tego czasu fotek (nie tylko samego czasu!) nie kwalifikuje się.

Pozdro

P.S Co prawda chciałem wykonać kwalifikacje w szybkiej grze>próba czasowa, ale tam można też to robić tuningowanymi autami, więc sensu nie ma, bo wszyscy na maxa musieli by tuningować :rolleyes:

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale ja rezygnuje. Nie będę miał czasu jednak na praktycznie codzienne granie w GT5, więc lepiej będzie odstąpić miejsce niż kaszanę jakąś robić z brakiem startów.

I tak dla wyjaśnienia, u Harda będę grał bo tam tylko dwa wieczory w tygodniu jazdy. Więc pewnie z częścią z Was się jeszcze porozbijam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale ja rezygnuje. Nie będę miał czasu jednak na praktycznie codzienne granie w GT5, więc lepiej będzie odstąpić miejsce niż kaszanę jakąś robić z brakiem startów.

Szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko dodać, że Lamborghini Countach LP400 jest z 74, a nie z 76. Taka mała uwaga, zeby nie wybić z tropu i nie szukać podobnego z 76, jeśli taki istnieje ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niestety z wielkim żalem muszę zrezygnować. Za tydzień z kawałkiem zmieni mi się organizacja czasu pracy i eventy 7/8/10 i 12 luty będę dopiero 22:30 w domu. Pomijając fakt wielu nieobecności, nie chcę zajmować niepotrzebnie miejsca. Sam regulamin zresztą by mnie wykluczył po trzeciej :( Mógłbym się do tego czasu ścigać z Wami, (bo ochotę mam straszną) i czekać aż mnie regulamin usunie, ale to zwyczajnie byłoby nie fair w stosunku do tych, co również bardzo chcą się ścigać i dysponują wolnym czasem na wszystkie eventy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. no to głupio wyszło trochę... <_< No ale co zrobić, musi być jakiś limit, żeby sobie ludzie w kulki nie lecieli. Decyzja Nervus należy do ciebie ;)

@A co do Lambo to faktycznie, chodzi oczywiście o tego z 74' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. no to głupio wyszło trochę... <_< No ale co zrobić, musi być jakiś limit, żeby sobie ludzie w kulki nie lecieli. Decyzja Nervus należy do ciebie ;)

Jakby Wam brakowało czysto jeżdżących kierowców, to zawsze jak jestem, możecie na mnie liczyć :thumbsup: Ale widząc ilość chętnych, to na to raczej nie będziecie narzekać. Mówi się trudno. Swoją drogą, pokręcę czasy i zobaczę, czy bym się w ogóle załapał :whistling:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to się porobiło a u mnie straszna lipa z wolnym czasem na kwalifikacje do tego praca jutro do późna a tu zapadła cisza i każdy pewnie ma jakiegoś asa w rękawie i nie wiadomo czy się nawet męczyć podchodząc heheheh no nic postaram się wrzucić coś wieczorkiem może się załapie ale foto będzie co najwyżej z komórki gdyż nic innego obecnie nie mam ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko by bylo fajnie gdyby nie to ze wczesniej zmienialem silnik na etap 3 i mam 408 km i nie moge tego cofnąć :confused: jak mozna go drugi raz zdobyc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić, co niestety jest trudne, bo trzeba na niego trafić w używkach... pożyczę ci, za jakąś 1/2-1h będziesz miał ;)

@Keil

Próbuj, próbuj, może się uda ;) Fotka wszystko jedno z czego, ważne, żeby dało się rozczytać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko by bylo fajnie gdyby nie to ze wczesniej zmienialem silnik na etap 3 i mam 408 km i nie moge tego cofnąć :confused: jak mozna go drugi raz zdobyc ?

Po powrocie z pracy sprawdzę ile ja mam w nim KM i jak coś to Ci wyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko by bylo fajnie gdyby nie to ze wczesniej zmienialem silnik na etap 3 i mam 408 km i nie moge tego cofnąć :confused: jak mozna go drugi raz zdobyc ?

Limit KM to 530 chyba, więc w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limit KM to 530 chyba, więc w czym problem?

tutaj chodzi iż mamy narzucony limit na Lambo do kwalifikacji...

moc max: 400KM;

waga min: 950kg;

opony: sportowe średnie

Mój czas 2'14.815

27012011h.th.jpg

EDIT:

na padzie wykręciłem czas 2'13.354

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki :thumbsup: , jak cos to podrzucie mi go dzisiaj bo jutro jestem w pracy i nie zdążę do 18 ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój czas 2'14.815
Ładnie tylko fotka nieregulaminowa ;)

Wykręcicie satysfakcjonujący czas to wrzucacie na forum 2 fotki, jedna z czasem, druga ze szczegółami dot. ustawień. Żeby cyknąć fotki to wchodzimy w Rankingi w Próbie Czasowej nr 5>Własny rekord i robimy zdjęcie czasu i szczegółów.

Edit:

Właściwie to może się też pojawić mały problem z cyknięciem drugiej fotki - ze szczegółami. Bo jeśli ktoś wykręcił już kiedyś lepszy czas w tej próbie czasowej innym samochodem to dopóki tego czasu nie pobije jadąc Lambo nie będzie w stanie cyknąć wymaganej fotki z przejazdu owym Lambo. ;)

Na szczęście mało kto jeździ te próby czasowe, więc problem może nie wystąpić. ;)

Edytowane przez SUMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super, właśnie sprawdzałem i kupa bo moje LP było przygotowane na wyscigi zabytkow i ma maksymalne obnizona mase itp. i nie da sie tego odwrocic a jutro praca od wczesnych godzin nadrannych i pewnie nie wroce do 18.

Cóż może nastepnym razem się uda.

pozdro 700 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×