Skocz do zawartości
Melon PS3

Supergt Endurance Cup

Rekomendowane odpowiedzi

Aby ponownie nie było takich problemów z kwalifikacjami, proponuję aby Melon wybierał samochody z garażu online z dozowlonymi oponami wyścigowymi miękkimi i co tam komu jeszcze potrzebne do osiągnieća najlepszego czasu (np TCS, ABS, ASM etc.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to spotkać się danego wieczora, zrobić kwalifikacje tych "kandydatów" i po tych 30 minutach dać start wyścigu, ale nie startować tylko spisać pozycje i gotowe. Ale to tylko mój pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dawidm

Chciałem tak zrobić, ale to niewykonalne, bo w szybkiej grze oprócz aut online można wybrać ten z garażu, a w garażu może stać stuningowana na maxa wersja wybranego wozu... :down:

@Sumo

Co do twoich wątpliwości to zauważ, że wybrałem samochód prawdopodobnie najlepszy do tego zadania, wszystkie czołowe miejsca są właśnie obsadzone Countachem, więc wątpię, żeby ktoś nabił czas innym wozem i nie mógł go Countachem pobić...

!!!!

Panowie, skoro i tak cykacie fotki to chyba nie jest tak trudno zrobić to w sposób o jaki proszę... :ok:

Wykręcicie satysfakcjonujący czas to wrzucacie na forum 2 fotki, jedna z czasem, druga ze szczegółami dot. ustawień. Żeby cyknąć fotki to wchodzimy w Rankingi w Próbie Czasowej nr 5>Własny rekord i robimy zdjęcie czasu i szczegółów.

!!!!

@rydz

Spoiler mogłeś sobie założyć... ;)

@Jack

Zgadza się, dobry pomysł, pomyślimy nad tym następnym razem... Ja i tak ciągle mam wątpliwości co do prawidłowego ustawiania na starcie :ermm:

TRENING

Panowie, proponuję trening jutro standardowo o 21.30 kwalifikacje+wyścig. Oczywiście SuperGT, trasa - proponuję High Speed Ring na zmiennych warunkach, każdy będzie miał okazję przetestować swój wózek na tle innych, zobaczyć jak się sprawują opony na deszczu, czy warto zmieniać, kiedy itd. Co wy na to? ;)

Jakby co, to:

1. M-e-l-o-n

P.S Muszę jeszcze się upewnić, czy Gawron jutro serwer postawi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Melon

2. Jack

Lubie HSR i o tego deszcz więc chętnie pojadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZEFIR69_PL 2:14:262 oraz ta DRUGA fotka

jesli wystarczy , to powinienem być o 21:30 na treningu

Edytowane przez zefir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, tak to powinno wyglądać, a czy czas wystarczy to okaże się jutro o 18 :thumbsup: Tak, czy inaczej jak jutro na treningu nie będzie 16stki (a się nie dostaniesz) to i tak zapraszam :smile:

BTW. Gawron jutro nie da rady postawić serwa (ma event na GTPL), więc ja spróbuję. Mam 6mb w TP, jak ktoś ma lepszy to piszcie ;)

1. Melon

2. Jack

3. Zefir

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, tak to powinno wyglądać, a czy czas wystarczy to okaże się jutro o 18 :thumbsup: Tak, czy inaczej jak jutro na treningu nie będzie 16stki (a się nie dostaniesz) to i tak zapraszam :smile:

BTW. Gawron jutro nie da rady postawić serwa (ma event na GTPL), więc ja spróbuję. Mam 6mb w TP, jak ktoś ma lepszy to piszcie ;)

1. Melon

2. Jack

3. Zefir

ja mam 10mb dl / 1 mb upload od telekomuny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkoncu udalo mi sie uporac z tym kontem tutaj ahh... jak co mam 30mb, czesto hostuje prywatne meczyki w BC2 na 20 osob i niema problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkoncu udalo mi sie uporac z tym kontem tutaj ahh... jak co mam 30mb, czesto hostuje prywatne meczyki w BC2 na 20 osob i niema problemu

O z nieba spadles czlowieku,mam nadzieje ze ogarniasz jazde w GT i bedziesz czestym bywalcem ,btw.Melon jakby co to jeszcze do Perka uderzaj,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O z nieba spadles czlowieku,mam nadzieje ze ogarniasz jazde w GT i bedziesz czestym bywalcem

Tylko, że... kolega jest chyba z Hiszpanii, więc z pingami może być nieciekawie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że... kolega jest chyba z Hiszpanii, więc z pingami może być nieciekawie. ;)

Przetestować trzeba :D

1. Melon

2. Jack

3. Zefir

4. Watson20054133

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

pnabor - 2:14,446 mój czas może się załapię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Kwalifikacji to jutro po 18 Wam coś powiem, teraz nie bo skorzystacie hehe ;)

zdjęcie pnabora - kontroler (drążek) hehe dobre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Espania jak sam piszesz ze do Camp Noe masz 2134km,wiec pingi nie musza dokuczac,poza tym to tylko testing,sam wyscig bede hostowal ja,milego testowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, ostatecznie mój czas to 2'13.166

28012011.jpg][/img]

28012011001.jpg][/img]

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. M-e-l-o-n

2. Kazmi_pl

3. JackXP

4. perek1977

5. arcadiush

6. reissdorf84

7.Gawron88

8.GTPL_hardgib *

9.valhalem

10.KrwawaRyba

11. dawidm

12. lukinio1

13. Watson20054133

14. rydz87

15. zefir

16. pnabor

Rezerwa:

1. lukinio1 Wskakujesz na miejsce Beredziaka, zapomniałem, że się wypisał

BTW. To co, nawet rezerwy nie ma? A tylu chętnych było... :P

Lista jeszcze nie na 100% ostateczna, bo Rafa ze względu na problemy z logowaniem miał mi wysłać maila, póki co nie doszedł, ale może jest opóźnienie na serwerze poczty, więc jeszcze trochę poczekam ;)

Reszta rozumiem, nie jest zainteresowana?

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przetestować trzeba :D

1. Melon

2. Jack

3. Zefir

4. Watson20054133

Sorry chłopaki ale mnie jednak dziś nie będzie- nagły wyjazd do pracy na 21.00 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się w ogóle zastanawiam, czy dziś trening robić, bo szczerze mówiąc jak "wyszedłem z tą inicjatywą" to nie pamiętałem, że dziś równolegle ścigają się w GTPL, więc spodziewałem się większej frekwencji, a tak to... ilu nas będzie? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się w ogóle zastanawiam, czy dziś trening robić, bo szczerze mówiąc jak "wyszedłem z tą inicjatywą" to nie pamiętałem, że dziś równolegle ścigają się w GTPL, więc spodziewałem się większej frekwencji, a tak to... ilu nas będzie? :rolleyes:

Ja w sumie wczoraj pogralem z Gawronem i Dawidm, reszta z doskoku :P Poćwiczyliśmy Super GT na różnych torach, przeważnie z F1 i było git :D także ile by Was nie było to zawsze ktoś dołączy :)

A ja muszę kurna na 21 w pracy być, bo produkcja robi przezbrojenie, a ja muszę sprawdzić i zezwolić na produkcję :/

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melon a Ty nie dasz rady startowac u Harda?Bo nie ukrywam ze mialbym z kim powalczyc,bo czolowka z tamtej ekipy mocno mi odjezdza jak narazie.Jakos mnie paralizuje sciganie tam,dobrze ze bedzie pare osob juz mi znanych,Valhalem,Arcadiush,Pnabor,Dibi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melon a Ty nie dasz rady startowac u Harda?Bo nie ukrywam ze mialbym z kim powalczyc,bo czolowka z tamtej ekipy mocno mi odjezdza jak narazie.Jakos mnie paralizuje sciganie tam,dobrze ze bedzie pare osob juz mi znanych,Valhalem,Arcadiush,Pnabor,Dibi.

Zapodajcie link do forum supergt u Harda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam, nie wiem... cały tydzień bym sobie zapaćkał :D Jak nie macie 16stki to mogę z doskoku dobić, ale na stałe zapisywać się mi się nie widzi... przynajmniej póki trwa nasz forumowy SuperGT ;)

1. Melon

2. Jack

3. Zefir

4. Kazmi_PL

Kazmi będzie hostował :) Mam nadzieję, że będzie nas więcej... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, pokój stawia kazmi_pl, zaraz podam nr. ;)

Nr pokoju: 1472-6118-3774-3752-1398

Zapraszam!

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×