Skocz do zawartości
moskal_1

Co Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie dotyczace zawodów sezonowych B-spec, czy moglibyście mi doradzić jaki samochód wybrać dla mojego kierowcy potrzebny mi samochód do 400PO i 650 PO bo tymi ktorymi probowałem moj kierowca zajmowal maksymalnie 3 miejsce jego poziom to 23. Próbowałem juz Corvetta full modyfikacje wyscigowe, oslabiona minolta, lupo gti cup car, hondą civic type R. żadnym nie byl w stanie wygrac.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 650 PO spróbuj nissanem GTR, chociaż na B- SPEC ci kierowcy potrzebują na serio mocnych aut bo nie umieją prowadzić- jak my :). Kup mu jakąś mazdę lub forda GT. do 400 PO to już łatwiej, w używanych samochodach kup jakiś może peugeot 207? 307? nie pamiętam dokładnie i lekko go przerób na styk na 400PO, ewentualnie mitsubishi 3000GT, ledwo ledwo, ale nim się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kupić na wyścig do 750PO? Mam jeszcze pytanie, czy samochody z salonu, które są "pomalowane na wyścigowo" można tuningować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomalowane na wyścigowo, jeżeli można coś stuningowac to tylko nieznacznie. Ustawienia samochodu i części bez problemu można zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, dobilem do 14 poziomu i w pogoni za pierwszym srebrnym trofeum chce zrobic mistrzostwa gran turismo. jakie auto kupic? bo najlepsze jakie mam na razie to Ferrari 512BB ‘76, jednak nie radze sobie w tych mistrzostwach z nim. co polecacie?

Edytowane przez mac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie dostać Wolsvagena Lupo? W salonie nie ma a potrzebuje do zrobienia zadania w A-SPEC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko giełda używanych albo European Hot Hatch Championship w A-Spec Amateur i wygrana to : Volkswagen Lupo GTI Cup Car (J) ‘03 (S)

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam te 2 zadania zrobione na złoto a WV lupo nadal nie widać :( musiałem chyba kiedyś przez przypadek sprzedać to auto albo coś. Ma ktoś może tego WV Lupo na zbyciu? Chętnie przygarnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyślij mi zapro - i napisz konkretnie jakie Lupo jest Ci potrzebne - wyśle jak wróce z pracy

Edytowane przez NPK_PACMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z pytankiem technicznym :)

Jeśli wyślę komuś samochód to on mi wtedy znika ? czy mam go dalej mimo wszystko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyślij mi zapro - i napisz konkretnie jakie Lupo jest Ci potrzebne - wyśle jak wróce z pracy

Dzieki za zainteresowanie, ale jakimś cudem trafiłem na nie w Salonie Samochodów Używanych i już nie potrzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z pytankiem technicznym :)

Jeśli wyślę komuś samochód to on mi wtedy znika ? czy mam go dalej mimo wszystko ?

Znika niczym Disappearing Lucy, oddajesz i znika z twojego garażu na wieczność, w końcu to się w GT5 nazywa "wyślij prezent", czy jakoś tak podobnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumam :)

Thx Man :)

Ty Lennox zamierzasz uszczuplić swoją bogatą kolekcję samochodów?? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie :biggrin:

Próbuję wysępić pare aut od Brata :P :banana:

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie :biggrin:

Próbuję wysępić pare aut od Brata :P :banana:

Jak chcesz to też Ci mogę coś wysłać bo mam pewnie kilka duplikatów :thumbsup: Może napisz co Cię konkretnie interesuje to będzie mi łatwiej szukać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to super ;)

Sprawdze w domku co tam potrzebuję i napiszę na PW ;)

Dzięki Ziom :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - gdzie wygrywa się auta Pescarolo? A może można kupić w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi bo szukam auta tego do A-Spec, bodajże 4 event - małe samochody (w regulaminie głównie Daihatsu po 65 KM). Ma ktoś może jakieś na zbyciu bo nigdzie nie ma tych autek, ani w salonie, ani na giełdzie nie trafiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fajnie dzięki, dzisiaj jeszcze wyślę zaproszenie. Dopiero zaczynam więc nie mam Ci zbytnio co dać... Mam gokarta, GT 86, Yariskę i jakieś jeszcze standardowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TheDolarMan1 chcecie, zapraszajcie, mogę udostępnić pare furek do wyścigów, co potrzebujecie, w zamian biorę tylko farbki i tylko specjalne :D a autka udostępniam takie, którymi można spokojnie zajmować first place. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradźcie co kupić do 650 PO do zawodów sezonowych??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pagani Zonde mozna wygrac w mistrzostwach Gran Turismo w Bspecu bodajze :) ona bedzie w sam raz

Edytowane przez kkuzmicki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×