Skocz do zawartości
Gość

forumowe mettingi online

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, dobrze że gość był ze mną bo inaczej nie miałbym szans  ;) Całe forum przeciwko mnie!  ;)

Sorry że tak nagle wyszedłem ale musiałem kończyć. Używał ktoś headsteta?

Kiedy następny raz?

Ja na mapę nie narzekałem ale następnym razem weźmy coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ilu z was ma motorstorma :>?

Moi. Choć ostatnio od niego odpoczywam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ilu z was ma motorstorma :>?

To ja się spytam: a ilu ma CoD3 ?

Mam to od 4 dni, kampania wciąga ale online to dopiero rewelka. Zdecydowanie bardziej mi się podoba niż RFoM. Może mniej dynamiczne ale bardziej klimatyczne: mapki, krajobrazy, wybuchy, pojazdy. Super sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro kupuję ;)

Bomba.

Ja zaraz odpalam i będę znowu leżeć godzinę ze snajperką w krzakach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż takie dobre? Kerrang pls napisz coś więcej na temat tej gierki. Warto kupić? Po RFOM znowu nabrałem ochoty na FPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu max graczy moze grac online w Cod?

Bo pamietam ze wzgledem Xboxa to CoD na PS3 wypada slabiej graficznie i wlasnie online'owo.

Konwersja robiona byle jak :/ jak ja tego nie lubie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aż takie dobre? Kerrang pls napisz coś więcej na temat tej gierki. Warto kupić? Po RFOM znowu nabrałem ochoty na FPP.

No aż tak bardzo się nie zachwycam tym tytułem. Bardzo solidna pozycja.

Grafika ładna ale bez przesady, na pewno Resistance ma ładniejszą ale mi osobiście bardziej podoba się klimat WWII.

Kampania wciąga. Odpaliłem i siedziałem przez 2h bez wstawania co zdarza mi się raczej rzadko. Wszystko skryptowane na maxa. Akcje jak w filmie, cały czas coś się dzieje. Ustawiłem na normal, żeby za dużo się nie męczyć i przez te pierwsze 2h nie zginąłem ani razu. Teraz żałuję, że nie wybrałem hard, bo szwaby stoją i czekają aż poślę im kulkę. Czasem chciałbyś pójść inna drogą ale niestety nie można. Trzeba iść tak jak wymyślił sobie developer. To mi troszeczkę przeszkadza.

Jestem już w połowie kampanii i kilka bitew/akcji było naprawdę fajnych. Mi się bardzo podoba ale wyobrażam sobie, że kogoś ta gra może rozczarować.

Online - mam rozegrane ok 3h. Zawsze wybieram Instant Action czyli jak najszybsze włączenie się do odnalezionej gry. Nie doczytałem w instrukcji jakie są dostępne tryby. Dziś grałem Battle i nie wiem do tej chwili czy to był DM czy Team DM. Do wyboru kilka klas żołnierzy. Plansze - duże i bardzo urozmaicone, z roślinnością, mostami, budynkami. Istnieje możliwość poruszania się pojazdami (ciężarówki, jeepy, motory). Online w RFoM podobał mi się bardzo - bronie, dynamika ale w CoD3 podoba mi się jeszcze bardziej. Tak jak pisałem wyżej - mniej dynamiczna rozgrywka ale wg mnie z większą ilością możliwości zabawy, np. snajperka i krzaki :)

Zachodnie serwisy oceniały ją ok 8.0 - 8.5.

Na pewno nikomu nie będę polecać tej gry. Nie wezmę takiej odpowiedzialności. Tobie RFoM się podoba, mi nie. Gdyby CoD3 kosztowało 100-150 to można by brać w ciemno, a 2 i pół stówy [+ 50 PLN mandatu za brak opłaty parkingowej :)] to spory wydatek. Myślę, że kampanię można skończyć w 1 weekend. Pozostaje - wg mnie - bardzo dobry online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ilu max graczy moze grac online w Cod?

Na pudełku pisze: 2-24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ten opis! Na allegro są po 180 zł. Będę się musiał solidnie zastanowić. Na razie muszę skończyć kampanię w RFOM (gram i gram i końca nie widać!)

A są zwolnienia animacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A są zwolnienia animacji?

Nie zauważyłem takowych, naprawdę.

Ale nie należę też do graczy, którzy takich rzeczy doszukują się, więc możliwe, że jakieś minimalne są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Widzę, że temat skręca w stronę OT więc zamykam. Do umawiania się macie shoutboxa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×