Skocz do zawartości
Allu

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

.... dzieci neo z 15 komentarzami się pologowały na forum i tyrają gre której nierozumieją. Porzednie komentarze, zwłasza te negatywnie oceniające gre byly dość obiektywne ale te 3 ostatnie to już mnie dobiły.

Toś mnie ubawił A teraz rozwiń swoją wypowiedź. Swoje zdanie o grze napisałem wcześniej, oooo tu. Wytłumacz mi zatem, bo nie rozumiem , o co ci chodzi. O to, że odważyłem się skrytykować genialny według ciebie (jak mniemam) system walki, który według mnie jest be?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja te gre mam od wczoraj i nie wiem jak dla nas ale dla mnie jest lekko nudnawa... moze to jest spowodowane tym ze dopiero zrobilem z 4 misje od jej wlaczenia... ale dla mnie jest to jedna wielka NUDA! chyba ze mi powiecie dlaczego mam takie odczucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że przeczytasz posty z poprzednich stron ,a w skrócie można tak -grę zabija monotonia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze to jest spowodowane tym ze dopiero zrobilem z 4 misje od jej wlaczenia...

później będzie jeszcze gorzej. Ale przerywniki w laboratorium sprawiają, że chce się wykonywać te same rzeczy po kilka razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.... dzieci neo z 15 komentarzami się pologowały na forum i tyrają gre której nierozumieją. Porzednie komentarze, zwłasza te negatywnie oceniające gre byly dość obiektywne ale te 3 ostatnie to już mnie dobiły.

Kolego byłem jednym z pierwszych użytkowników tego forum ale konto zostało usunięte (prawdopodobnie z powodu zbyt długiej nieobecności), sądzę też iż konsola jak i gry które na nią posiadam wpadły mi w rączki jak Ty bawiłeś się na ps1 Neostrady nie posiadam. Tak czy inaczej, moja wypowiedź dotyczyła gry, szkoda że Twoja zmusiła mnie do napisania takiej odpowiedzi. Nie życzę sobie więcej takich lamerskich komentarzy z Twojej strony.

Przepraszam za off top

Allu wybacz, jeśli nie jasno się wyraziłem to nieco to rozbuduje. System walki jest porażająco prosty, sam zresztą o tym piszesz a ja pisząc że przeszedłem ją z zamkniętymi oczami miałem między innymi to właśnie na myśli (kwestia nauczenia się naciskania dwóch guzików w odpowiednim momencie). Co do spania podczas grania to oczywiście rozumiem przez to totalnie nudną (w moim mniemaniu) fabułę, te same sceny, te same zagrania.. Oczywiście można by kombinować i przechodzić to nie wiadomo jak, tak jak to było zapowiedziach: "zaplanuj sobie drogę ucieczki, zaatakuj cichaczem.. uciekaj !" ale po co ?? Przecież da się to zrobić w banalny sposób bez tego wszystkiego. Może mam zbyt wysokie wymagania, ale oczekuje że to gra na mnie wymusi jakąś konkretną inicjatywę działania a nie tego że ja będę musiał sobie utrudniać grę by była ona ciekawsza. Pomimo totalnej przenośni jaką zawarłem w poprzednim poście jestem pewien że właśnie to z niej wyczytałeś, w końcu aż tak zawiła i skomplikowana nie była, więc nie rozumiem dlaczego piszesz tutaj o jakimś braku szacunku. Czarno na białym trza ja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomimo totalnej przenośni jaką zawarłem w poprzednim poście jestem pewien że właśnie to z niej wyczytałeś, w końcu aż tak zawiła i skomplikowana nie była, więc nie rozumiem dlaczego piszesz tutaj o jakimś braku szacunku. Czarno na białym trza ja?

Nie. Czarno na białym jest dobre w przedszkolu i może tak do trzeciej klasy podstawówki.

Ja po prostu nienawidzę krytyki która nic nie wnosi. Jeśli powiesz "Gra super! Fajnie mi się grało" to ok, zrozumiem przesłanie (mimo iż też warto wspomnieć co jest w niej takiego super). Ale gdy czytam jak ktoś mi napisze "Crap! Bleeee! Nie podoba mi się!!!" to moja dociekliwa natura czuje jakby dostała strzał prosto w gębę (Gombrowicz 4ever!).

To moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz pytanie, warto sie zaglebiac w ten tytul czy nie? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie nie. Gra nudna, monotonna, w kółko powtarzasz te same czynności. Przereklamowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
to teraz pytanie, warto sie zaglebiac w ten tytul czy nie? :|

Tym którym się podobało, powiedzą, że warto tym co nie to nie warto. Mym zdaniem nie warto kupować, ale w jakiś sposób do niego trzeba zajrzeć np. pożyczyć. Bo jak widzisz dla połowy tytuł obowiązkowy, a druga połowa obrzuca go błotem. Więc musisz sam zagrać i zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allu przecież napisałem w tamtym poście dość doraźnie że gra jest nudna i za prosta :|

NIE POLECAM tego tytułu bo "Crap! Bleeee! Nie podoba mi się!!!"

koniec tematu z mojej strony, jeśli chcemy o tym rozmawiać dalej to powinniśmy to robić na priv a nie tu, bo to temat dotyczący gry a nie rozkminiania stylu moich wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to teraz pytanie, warto sie zaglebiac w ten tytul czy nie? :|

jak odpowiednio będziesz grał (godzinę dziennie) to zadania nie będą nużyć. Pozatym świetny klimat, fabuła bardzo fajnie zrobiona (jeśli ktoś lubi klimaty konspiracji i tajemnic przeszłości) i ma końcówkę typowo pod sequel, który z pewnością będzie oferował o wiele więcej niż jedynka, więc lepiej mieć już ją zaliczoną, aby bez problemów się połapać. Ja bym brał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w AC (brat przypłyną z moją kopią). Polecam ją w 100% Ludzie narzekają, że jest nużąca. Może zadania są takie same, ale gra ma swój klimat. Polecam ją każdemu kto chce wczuć się w assasina. Jak będę miał więcej czasu to opisze trochę bardziej szczegółowo ten tytuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

uff... po 3 długich i męczących miesiącach w końcu dotrwałem do końca ;d. Więc sobie teraz to wszystko z sumuje i ogłoszę swoje zdanie na temat samej gry.

Dla mnie gra była strasznie nużąca i dlatego trwało mi tak długo jej przejście... Pierwsze godziny gry oczywiście byłem nastawiony do niej w sposób "łaaał, ale jak doszedłem do tej nie wdzięcznej rutyny skończyło się moje "łaaał". Ciągle te same Questy, aż posrać się idzie, a na dodatek co coś nie wyjdzie to musisz raz jeszcze słuchać tej pustej gadaniny, jak by przeskoczyć się jej nie dało, no to tyle na temat Q . System walki mym zdaniem był trochę do kitny, w sumie zero emocji ( no zdarzało się... ), choć niektóre akcje były godne podziwu. Klimaciku jakoś nie czułem go nic, może powinienem się bardziej wczuć, bądź co bądź miło było polatać jako zabójca. Fabuła, też z początku mi się jakoś nie podobała i te cofanie się do rzeczywistości całkowicie mi nie pasowało i sumując wszystko gra całkowicie w mych oczach okazała się nie wypałem, gdy nie dotrwałem do końca ... Ale po dobrnięciu przez masę nudnych questów i nużącej gadaniny dotarłem do last misji... w której to miałem stuknąć jakiegoś typa, a się okazuje, że to nie on. I w tym momencie w moich oczach gra nabija sobie punkty. W końcu coś się zaczęło dziać, więc przebijam się przez te dziesiątki armii wroga i dochodzę do celu. No to go pukam, przed dętką podaje mi jeszcze ciekawe info które nabije plusy fabule, to czas gnać na "rodzinną" wioskę. I to zaskoczenie, wiocha pusta, a pojedynczym osobą doskwiera down... więcej pisać nie będę. Ale dodam, że właśnie od wspomnianej ostatniej misji gra w moich oczach rośnie. Po przejściu jej czuję tą "rehabilitacje" za nudne Questy.

Więc teraz zmieniam zdanie i tym co jej nie skończyli proponuje do niej usiąść i po siłować się z questami, bo ostatnie akcje są tego warte, a nawet fabuła robi się ciekawsza.

Gra godna polecenia, jedynka ostatnim wątkiem zdała egzamin, czekam na dwójkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×