Skocz do zawartości
marcinoo

Przejściówka pad PS2--->PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zakupilem przejsciowke jak na tej aukcji i niestety nie umiem zmusic pada z PS2 do dzialania, po podlaczeniu pada, zalaczenia konsoli nic sie dzieje, oryginalnym padem potrafie poruszac sie po menu PS3, padem PS2 nie, w GT5 prologue i FIFI'e 10 pad rowniez nie chodzi, zadnej reakcji, sprawdzane rowniez na nie oryginalym padzie z PS2 i to samo, ktos moze cos poradzic jak zmusic go do dzialania, czy trzeba cos skonfigurowac itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zakupilem przejsciowke jak na tej aukcji i niestety nie umiem zmusic pada z PS2 do dzialania, po podlaczeniu pada, zalaczenia konsoli nic sie dzieje, oryginalnym padem potrafie poruszac sie po menu PS3, padem PS2 nie, w GT5 prologue i FIFI'e 10 pad rowniez nie chodzi, zadnej reakcji, sprawdzane rowniez na nie oryginalym padzie z PS2 i to samo, ktos moze cos poradzic jak zmusic go do dzialania, czy trzeba cos skonfigurowac itp.?

Czasami lepiej niż zmuszać jest poprosić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem PS3 Slim 320GB z jednym padem. Konsola będzie u mnie jutro. Pytanie brzmi czy mając odpowiednią przejściówkę mogę zaprosić kumpla z padem od PS2 na partyjkę Tekkena 6??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się taką przejściówkę w jakichś normalnych, stacjonarnych sklepach kupić, bo wolałbym tak niż gdzieś przez internet zamawiać, ale to w ostateczności. I ogólny stosunek gier do tych działjących z padem od ps2 i niedziałających jaki jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozwolę sobie odświeżyć temat, zamiast zakładać nowy. Chciałbym zamówić sobie taki konwerter (do dyspozycji mam x2 DualShoch2 z PS2). Jednak nurtuje mnie pewne pytanie. Z racji iż Sony broniło się ostatnio przez przeróbkami na pirackie kopie gier, poblokowali zewnętrze urządzenia podłączane przez USB. Przewinęło mi się gdzieś przed oczyma, że starsze wersje FragówFX przestały działać. Jak się ma najnowsza aktualizacja 3.56 do kompatybilności adaptera PS2 - USB na PlayStation3? Sprawdzał ktoś może, czy działa on z grami FIFA09, FIFA10, PES2010?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar kupić przejściówke z ps2 na usb, i moje pytania są takie:

1.Czy jeżeli będę chciał podłączyć kierownice przez przejściówke do ps3 czy będzie działało??(kierownica ma tylko wyjście na ps2 niestety :( i nie jest to rzaden Logitech czy coś takiego)

2.Jaką przejściówke kupić??

3.Czy pad będzie działał poprawnie?? Czy są jakieś minusy??

To chyba wszystkie pytania co do tego działu, a i jeszcze jedno. Na kierownicy chciałbym grać głównie w gry typu Gt5, Tdu2, CM:Dirt2, Grid itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minusem jest to że masz kabel od pada. A i tak przejściówki nie działają !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam tej przejściówki link i działa bez zarzutu, wszystkie klawisze są na swoim miejscu. Jedynie moja przejściówka ma odrobinę krótszy kabel, albo tylko tak mi się wydaje.

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×