Skocz do zawartości
Nadra

Liga Nba 2K11

Rekomendowane odpowiedzi

.. pod koniec wpakowal mi dosc fartowna trójke Allenem na remis (chyba musisz to przyznac ;) )

Rzuty Allena fartem bym nie nazywał. Fart to miał Snoopek jak mi rzucił Jeffersonem spod własnego kosza:O A gra ze Skieraplem to jakieś jaja, skuteczność na poziomie ok. 70% w obydwu meczach. Musiał dużo ćwiczyć na treningach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Z chęcią dołączę się jak zaczniecie nowy sezon. Nadra daj znać jak się temat rozwinie bo znowu zaspałem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Z chęcią dołączę się jak zaczniecie nowy sezon. Nadra daj znać jak się temat rozwinie bo znowu zaspałem..

podpisuje się pod tym obiema rękami, również bardzo chętnie dołączę w następnym sezonie.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tu komentujemy mecze, to powiem Wam, że właśnie z Chicago była masakra... absolutnie nic nie wchodziło, nie bez znaczenia była dobra gra w obronie byków, ale i tak to już było przegięcie ;)

Co do gry, to Skiera, nie wiem czemu narzekasz na Snoopka... przecież pick'n'rolle to jedno z podstawowych zagrań, nie tylko w grze ale i na żywo... Ty za to (przynajmniej w ostatniej naszej grze) nie grałeś praktycznie nic, oprócz indywidualnych akcji Rosem, a ładnych akcji było jak na lekarstwo. Nie mówiąc juz o tym, że przeszkadzanie w rozpoczęciu gry (od pierwszych sekund meczu) jest bardziej nie fair niż pick'n'rolle :P

Niemniej, wg mnie każda gra, która prowadzi do zwycięstwa jest ok, a ja jeszcze musze trochę poćwiczyć ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skoro tu komentujemy mecze, to powiem Wam, że właśnie z Chicago była masakra... absolutnie nic nie wchodziło, nie bez znaczenia była dobra gra w obronie byków, ale i tak to już było przegięcie ;)

Co do gry, to Skiera, nie wiem czemu narzekasz na Snoopka... przecież pick'n'rolle to jedno z podstawowych zagrań, nie tylko w grze ale i na żywo... Ty za to (przynajmniej w ostatniej naszej grze) nie grałeś praktycznie nic, oprócz indywidualnych akcji Rosem, a ładnych akcji było jak na lekarstwo. Nie mówiąc juz o tym, że przeszkadzanie w rozpoczęciu gry (od pierwszych sekund meczu) jest bardziej nie fair niż pick'n'rolle :P

Niemniej, wg mnie każda gra, która prowadzi do zwycięstwa jest ok, a ja jeszcze musze trochę poćwiczyć ;)

Pozdro

Przyznam, że Rosem mi dzisiaj wszystko wychodziło, miałem może z 3 akcje pod koszem gdzie nie powinienem trafić ale jakims cudem sie udało, ale tak poza tym moje punkty byly głównie z kontr i z rzutu z średniego dystansu, na co głównie stawiam przy graniu bulls (Thomas, Boozer, Deng, Rose - wszyscy maja znakomity półdystans). No i jeżeli obrona kuleje i zostawia mi wolne miejsce to bede rzucał Rosem a nie bawił się w jakieś kombinacje, zreszta widzisz po Player of the Game ze w bardziej wyrównanych meczach korzystam z innych zawodników dosyć intensywnie.

Co do tych Pick'n'rolli nieszczęsnych. Zgadzam się, że to jest podstawowe zagranie w koszykówce i nie mam nic przeciwko jak ktoś ich używa, ale chodzi mi o to, że ta gra jak każda inna ma swoje błedy i jednym z najbardziej rażących błędów 2k11 jest przelatywanie piłki obok zawodników próbujących bronic podanie, jak i to, że zawodnik do którego podanie leci nie moze byc zatrzymany i jak rusza pod kosz to po otrzymaniu podania na 90% będzie pod koszem z wolnym miejscem co wsadu(nawet z centrem pod koszem, poprostu przesunie go jakby go tam nie było).

Pokazane jest to mniej więcej tutaj (przewincie do 6:25) :

http://www.youtube.com/watch?v=iM5Jwl7sZ-M&feature=player_detailpage#t=381s

Rozumiem jeżeli ścieżka podania jest czysta, i obronca poprostu nienadąża, ale przynajmniej u snoopka te podania przechodziły przez conajmniej 2 zawodników. Jeżeli ktoś tego używa w KAŻDEJ akcji, to wg mnie nie jest to OK.

PS. Przy okazji polecam ubskrybować kanał tego gościa, robi filmiki z gameplayem My Playera, z dosyć śmiesznym komentarzem :P.

Edytowane przez Skiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim przeedytowałeś miałem zapytać, czy chodzi o akcję z 6:30 :) no i faktycznie jest to bug (wygląda, że obrońca nie tylko powinien zatrzymać akcję, ale wręcz piłka powinna sie od niego odbić) to jednak pick'n'rolla ja tam nie widzę... zwykłe podanie otwierające...

Nie wiem czy Snoopek, czy ktokolwiek inny zna bugi i je wykorzystuje, ale błąd z załączonego filmika możnaby odnieść do każdego (niemalże) podania otwierającego do kosza :P

Zresztą, to tylko zabawa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zanim przeedytowałeś miałem zapytać, czy chodzi o akcję z 6:30 :) no i faktycznie jest to bug (wygląda, że obrońca nie tylko powinien zatrzymać akcję, ale wręcz piłka powinna sie od niego odbić) to jednak pick'n'rolla ja tam nie widzę... zwykłe podanie otwierające...

Nie wiem czy Snoopek, czy ktokolwiek inny zna bugi i je wykorzystuje, ale błąd z załączonego filmika możnaby odnieść do każdego (niemalże) podania otwierającego do kosza :P

No ale na tych podaniach otwierajacych polegaja picki, zreszta EOT z mojej strony, niech tam każdy gra jak chce.

Tak jak napisałeś:

Zresztą, to tylko zabawa :D

Bardzo fajny mecz miałem z des1. Wynik prawie jak w prawdziwej NBA, po obu stronach skutecznosc ok, 80% i kim by się nie rzucało to wpadało :D, niestety des'a pod koniec troche niemoc złapała i odskoczylem na 10 pkt. Ale i tak mecz efektowny :).

Edytowane przez Skiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, którzy ze mna nie zagrali meczu i ktorzy nie odpowiadaja na wiadomsoci na PSN: kiedy mozemy cos pograc? ;)

w sumie wypadaloby skonczyc szybciej ten probny sezon bo chetnych widze coraz wiecej na prawdziwe granie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie,

1. Taka forma rozgrywek w przyszłości nie ma sensu - Play offs powinien być dla 4 z 8; 6 z 10 itd. (stąd rozluźnienie w meczykach bo i tak play offs czeka)

2. Proponuje podpięcie rozgrywek do gry.

3. Rzut Jeffersona vs Boston z połowy boiska (jeżeli chodzi o ścisłość)

4.Bug w grze pewnie jest nie jeden - podany został zły przykład bo to nie był klasyczny pick`n`roll - mnie zastanawia skuteczność na poziomie 70% i więcej

5. Nie czepiajcie się PICK`N`ROLLów - na tym opiera się przecież koszykówka (btw ciekawe jestem jakby Gortat zdobywał większość pkt. w SUNS) - reprezentujemy dobry i bardzo dobry poziom i każdy z WAS (lepiej lub gorzej) tą zagrywkę potrafi powstrzymywać a przeciwko części z Was jest wręcz nie do wykonoania - przypomnijcie sobie Wasze mecze vs SPURS i zróbcie uczciwy rachunek sumienia ile takich akcji było i czemu np. Duncan nie został graczem meczu w wygranych - także nie wiem skąd te żale i irytacja części z WAS

6. Parker - rajd przez cały boisko :-) przecież to rozgrywający więc jak ma miejsce i możliwość to wchodzi pod kosz - inaczej robi Rose? Braynet? itp. itd.

Każdy z nas ma swoje zagrywki, zagrania i wykorzystuje słabości przeciwnika - obecną edycję również traktuję 4fun bo chyba o to w tym wszystkim chodzi.

Owszem, możemy wprowadzić dodatkowe zasady, takie jak zakaz indywidulanych akcji, conajmniej 4 podania przed rzutem do kosza, zakaz pic`n`rolli i innych

zagrań które są ogólno dostepne w grze ale czemu to ma służyć?

Edytowane przez Snoopek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przepraszam za bałagan, ale w niedziele wylądowałem w szpitalu i dopiero co wróciłem. Pozwólcie, że dojdę trochę do siebie i zajmę się tym na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie,

1. Taka forma rozgrywek w przyszłości nie ma sensu - Play offs powinien być dla 4 z 8; 6 z 10 itd. (stąd rozluźnienie w meczykach bo i tak play offs czeka)

2. Proponuje podpięcie rozgrywek do gry.

3. Rzut Jeffersona vs Boston z połowy boiska (jeżeli chodzi o ścisłość)

4.Bug w grze pewnie jest nie jeden - podany został zły przykład bo to nie był klasyczny pick`n`roll - mnie zastanawia skuteczność na poziomie 70% i więcej

5. Nie czepiajcie się PICK`N`ROLLów - na tym opiera się przecież koszykówka (btw ciekawe jestem jakby Gortat zdobywał większość pkt. w SUNS) - reprezentujemy dobry i bardzo dobry poziom i każdy z WAS (lepiej lub gorzej) tą zagrywkę potrafi powstrzymywać a przeciwko części z Was jest wręcz nie do wykonoania - przypomnijcie sobie Wasze mecze vs SPURS i zróbcie uczciwy rachunek sumienia ile takich akcji było i czemu np. Duncan nie został graczem meczu w wygranych - także nie wiem skąd te żale i irytacja części z WAS

6. Parker - rajd przez cały boisko :-) przecież to rozgrywający więc jak ma miejsce i możliwość to wchodzi pod kosz - inaczej robi Rose? Braynet? itp. itd.

Każdy z nas ma swoje zagrywki, zagrania i wykorzystuje słabości przeciwnika - obecną edycję również traktuję 4fun bo chyba o to w tym wszystkim chodzi.

Owszem, możemy wprowadzić dodatkowe zasady, takie jak zakaz indywidulanych akcji, conajmniej 4 podania przed rzutem do kosza, zakaz pic`n`rolli i innych

zagrań które są ogólno dostepne w grze ale czemu to ma służyć?

1,2. Calkowita zgoda. Moja propozycja ze wzgledu na to ze duzo osob jest chetnych do gry (podobno), zeby moze ten sezon skonczyc na zwyklym sezonie zasadniczym, i przenieść sie do gry z większa ilościa graczy. (myślałem też być może o Fantasy Draft? Wyrównałoby to drużyny)

4,5. Ja juz sie wczesniej zreflektowalem, kazdy niech gra jak chce, prawda jest taka ze na kazdego buga znajdzie sie sposob :tongue:.

A skuteczność bierze sie ze słabej defensywy na półdystansie z waszej strony wiec wybaczcie :).

6. Tez sie przyznajde do biegania Rosem :D

Edytowane przez Skiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,2. Calkowita zgoda. Moja propozycja ze wzgledu na to ze duzo osob jest chetnych do gry (podobno), zeby moze ten sezon skonczyc na zwyklym sezonie zasadniczym, i przenieść sie do gry z większa ilościa graczy. (myślałem też być może o Fantasy Draft? Wyrównałoby to drużyny)

4,5. Ja juz sie wczesniej zreflektowalem, kazdy niech gra jak chce, prawda jest taka ze na kazdego buga znajdzie sie sposob :tongue:.

A skuteczność bierze sie ze słabej defensywy na półdystansie z waszej strony wiec wybaczcie :).

6. Tez sie przyznajde do biegania Rosem :D

OK głosujmy zatem

Kto za zakończeniem I edycji po sezonie tzw. zasadniczym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK głosujmy zatem

Kto za zakończeniem I edycji po sezonie tzw. zasadniczym

Może po prostu zróbmy tak, że do piątku gramy tę ligę, czego nie zagramy to trudno. Jednocześnie do piątku można się zgłaszać (tak jak teraz dopisujemy się do listy jednocześnie wklejając całą listę) - pytanie czy od razu z drużyną, czy później jakoś dałoby się losować (może gra daje taką możliwość?) albo z wykorzystaniem tego fantasy draft, aczkolwiek jeszcze nie wiem co to ;P i na ile wyrównuje poziom :D

Wówczas w sobotę zrobi się ligę w grze, w zależności od ilości chętnych ustalimy ilość meczy i ilość drużyn do PO i tyle - gramy.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, nie chcę sie wtrącać ponieważ nie uczestniczę w tej edycji ligi ( mam nadzieję, że nie przegapię startu następnej). uczestniczyłem kiedyś w lidze na początku której włąśnie robiliśmy draft którego zasady wcześniej na forum ustaliliśmy.

każdy mógł w drafcie wybrać:

- jednego zawodnika z overall 85,

- jednego 80 - 85,

- dwóch 75 - 80,

- dwóch 70 - 75,

- reszta poniżej 70

moim zdaniem dzięki temu każdy gracz ma wyrównany skład i wyniki zależą bardziej od umiejętności, do tego jakieś sensowne slidery.

oczywiście z chęcią zgłaszam się do ligi i jeśli moderatorzy potrzebują pomocy to w miarę możliwości i wolnego czasu mogę pomóc.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Juz tam bez przesady, dograjmy to co jest.

Najlepiej niech zresztą organizator zdecyduje, bo kazdy i tak ma inny pogląd na to :P.

Edytowane przez Skiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli chcecie to można zakończyć ten sezon i zagrać nowy. Fantasy Draft można też zagrać i sobie zrobić jakiś skład, ale jak biorę przykładowo Nuggets to chciałbym zagrać Anthonym, Billupsem i całą resztą. Trzeba by było pomyśleć nad jakimś większym miejscem dla Naszych rozgrywek. Napisać jakiś regulamin, ustalić zasady. Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, więc co robimy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie :)

To ja moze wypunktuje, co by sie latwiej czytalo ;)

1. Nadra - swietna robota z forum

2. mozna prosic o aktualizacje obecnej tabelki?

3. Skiera - sorry, ze nie odpisywalem, ja to jak jestem w temacie (czytaj: NBA 2K11) to 24h na dobe, jak znikne to na kilka dni ;) czekam jeszcze na info od przynajmniej 2 innych zawodnikow zeby umowic sie na gre mniej wiecej w jednej porze :)

4. ta edycja faktycvznie mozna skonczyc na sezonie zasadniczym

5. moge wziac na siebie rozpisanie regulaminu drugiej, pelnej edycji. regulamin ten skorygowalibysmy z pozniejszymi zgloszeniami z Waszej strony

6. fantasy draft to pomysl nietrafiony, nie wyobrazam sobie przyjemnosci z gry gdyby trafily mi sie do druzyny takie pały jak james, wade, garnett.. a chyba nie na zabieraniu przyjemnosci ma polegac nasza liga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

3. Skiera - sorry, ze nie odpisywalem, ja to jak jestem w temacie (czytaj: NBA 2K11) to 24h na dobe, jak znikne to na kilka dni ;) czekam jeszcze na info od przynajmniej 2 innych zawodnikow zeby umowic sie na gre mniej wiecej w jednej porze :)

Nie wiem czy do mnie pisałeś (wczoraj nie zauważyłem), ale ja chętnie będę mógł zagrać w sobotę wszystkie pozostałe mecze.

edit: btw, jak KZ3 wyjdzie to pewnie będę rzadziej dostępny pod 2k11 ;) ale oczywiście mecze ligowe jak się umówię to będę grał.

5. moge wziac na siebie rozpisanie regulaminu drugiej, pelnej edycji. regulamin ten skorygowalibysmy z pozniejszymi zgloszeniami z Waszej strony

Super, tylko zastanawia mnie czy potrzebujemy regulamin? Jak założymy ligę w grze i ustawimy odpowiednie kryteria, to nie będzie pola do dyskusji. Co w takim regulaminie proponujesz zamieścić? :)

. fantasy draft to pomysl nietrafiony, nie wyobrazam sobie przyjemnosci z gry gdyby trafily mi sie do druzyny takie pały jak james, wade, garnett.. a chyba nie na zabieraniu przyjemnosci ma polegac nasza liga ;)

"Pały" hehehe, co prawda nie powiem, lepiej mi ostatnio się grało np bykami niz miami, to nie powiedziałbym o Wade czy LBJ "pały", bo jakby nie patrzeć statystyki w 2k11 mają jedne z najwyższych. Ale nie wnikam w indywidualne gusta :P

Niemniej jeżeli mielibyśmy głosować, to też uważam, że lepiej po prostu wybierzmy sobie drużynę z dostępnych i grajmy, bez zbytniego kombinowania.

Edytowane przez K@Pi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym, żeby nie grać play-offów i wystartować z nową ligą z początkiem nowego miesiąca bez fantasy draftów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

6. fantasy draft to pomysl nietrafiony, nie wyobrazam sobie przyjemnosci z gry gdyby trafily mi sie do druzyny takie pały jak james, wade, garnett.. a chyba nie na zabieraniu przyjemnosci ma polegac nasza liga ;)

W Fantasy Draft chodzi o to, że sam sobie wybierasz zawodników a nie ze komputer ci dobiera :P.

Ja myśle, że warto by było dla zabawy spróbować, tylko ze wszyscy by musieli w jednym czasie na losowanie się zjawić. Widze jednak, że wiele osób sceptycznie do tego podchodzi wiec mozna zagrać normalnymi składami.

Edytowane przez Skiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, mamy już swoje miejsce. Rozmawiajmy tam. Ten sezon zakończamy w tym momencie. I edycja zostaje niedokończona, skupiamy się na nowej i bardziej rzetelnej.

Przypominam. http://www.enba.fora.pl/

Edytowane przez Nadra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uciekalem od tego jak moglem, ale w koncu ze Skierą zagrałem ;)

Faktycznie, skutecznosc ma na niebotycznym poziomie ale gralo sie bardzo fajnie..

Szkoda ze mu na samym poczatku skontuzjowalem Rose'a bo prawdziwej sily nie poznalem ;p.. no ale meczyk z wynikiem 62:65 w kazdych okolicznosciach jest fajny ;)

Szkoda mi koncowki.. mialem juz 58:64.. trafilem za 2, potem przechwyt i 62:64.. 4 sekundy do konca.. faul.. pierwszy osobisty NIECELNY, drugi celny, ale juz timeoutow nie mialem, wiec Kobem szybki rajd przez boisko, za 3 i... od obreczy..

generalnie fajnie sie gralo, nie jest to irytujacy przeciwnik ktory gra w jeden sposob.. ma piekielnie dobra skutecznosc ale nie ma sie wrazenia ze cheatuje ;) mozna go powstrzymac tylko trzeba sie skupic ;) no dobra troche mnie wkurzal Korverem jak przez "podwojne" rece upadajac trafial trojki ;) no ale nie byla to irytacja typu "znowu kur** pick and roll z duncanem?!" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem administratorem ligi NBA2k11 na PS3. Chciałbym zaprosić chętnych do uczestnictwa w piątej edycji ligi Elite Sports Basketball League:

http://www.elitesports.pl/forum/viewforum.php?f=234

Zostały ostatnie 3 wolne miejsca. Liga odbywa się na zasadach Fantasty Draft i gramy na poziomie HOF.

Pozdro.

Rafi_WRO

gg 4218113

PS. Mogę przekazać na naszym forum info o Waszych rozgrywkach. Mamy sporo zapaleńców którym jedna liga nie wystarcza więc być może mogliby dołączyć również do Was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×