Skocz do zawartości
pawlos26

PlayStation Home

Rekomendowane odpowiedzi

...sale kinowe będą przepełnione...

Jak przepełnione? Przecież w sali zawsze jest się samemu... każdemu ładuję się sala osobno i nawet jak 10 osób wejdzie do jednej sali, to i tak każdy będzie miał własną :P

#EDIT:

@down

A-HA!  :o

Nie wiedziałem, ale ciekawe czemu US od EU różnią się  taką pierdołą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mógłbym kogoś prosić o subkonto aby móc pobrać Home? Będę wdzięczny.

Ciężko coś takiego uzyskać, zresztą nie ma się co dziwić jak zaufać komuś kogo się nie zna :) Chociaż jest może na to sposób, można oddać na ten czas kiedy chcemy sciagnac Home na swoja konsole z konta kolegi, haslo do swojego konta.Pozniej po sciagnieciu, jezeli wszystko jest ok, oddanie hasel do kont :)Takie male zabezpieczenie .....dobrze to rozkminilem czy cos poplatalem....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie o to chodzi, ale często na takim amerykańskim subkoncie jest pełno innych dobroci do zassania z konta użytkownika. Dlatego ja oddałem kumplom Home za darmo, ale za mała opłatą za inne gry jakie mam na koncie US.

Heh, tak sobie teraz pomyślałem, że chyba trzeba będzie założyć nowe konto tylko dla Bet wszelakich. Wtedy udostępnianie niczym nie grozi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nawet nie o to chodzi, ale często na takim amerykańskim subkoncie jest pełno innych dobroci do zassania z konta użytkownika. Dlatego ja oddałem kumplom Home za darmo, ale za mała opłatą za inne gry jakie mam na koncie US.

Heh, tak sobie teraz pomyślałem, że chyba trzeba będzie założyć nowe konto tylko dla Bet wszelakich. Wtedy udostępnianie niczym nie grozi.

Dobry pomysł, tylko jakie są szanse, że klucz do bety prztyjdzie właśnie na to konto? :D

Kupowałeś w listopadzie 2006?

2007. Nie wiem czemu ale wbiłem sobie do głowy, że gwarancje mam na rok  ::) Mój błąd.

a pamietasz ze do dwoch lat mozesz po naprawe mozesz udac sie do sklepu w ktorym kupiles zeby ci to naprawili ?Uśmiech jak nie minely jeszcze dwa lata od kupna to polecam wejsc na forum do tematu o serwisie i tam duzo osob dalo porady (kontakt z rzecznikiem konsumenta) jak sie uporac z tym bo zazwyczaj sklepy sie wymiguja Uśmiech a jak juz masz ponad 2 lata to poszukaj po necie/allegro widzialem ze serwisy sie oglaszaja

Napisałem tutaj:

http://www.ps3site.pl/forum/serwis-ps3-t4401.300.html

Jeśli ktoś może, niech pomoże :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nawet nie o to chodzi, ale często na takim amerykańskim subkoncie jest pełno innych dobroci do zassania z konta użytkownika. Dlatego ja oddałem kumplom Home za darmo, ale za mała opłatą za inne gry jakie mam na koncie US.

Heh, tak sobie teraz pomyślałem, że chyba trzeba będzie założyć nowe konto tylko dla Bet wszelakich. Wtedy udostępnianie niczym nie grozi.

Mnie akurat ciekawi tylko Home, jest to nowy projekt i bardzo chcialbym zobaczyc jak to wszystko wyglada.Nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ale zaczyna sie nowa era tego typu rozrywki.Jestem z pokolenia c64 kiedys takie rzeczy nie byly nawet w sferze marzen, a teraz.....co bedzie za 20 lat, bedziemy zakladac specjalne skafandry zeby moc czuc fizycznie, nasz wirtualny swiat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że ludzie na kontach US mają jeszcze WHD, Street Fightera, Stardusta i inne gierki za kwotę przekraczającą z 200zł. Nie dziw się, że nie dają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale sie nie dziwie, nie chce narazac nikogo na straty materialne :)w sumie dlaczego ktos kto za cos placil ma sie tym dzielic za darmo.W koncu i tak niedlugo wszyscy poznamy Home........ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zawsze zaufać. Sam dałem propozycję na wymianę mogę dać Crasha Racing do pobrania. Zawsze można się dogadać, wile osób jest ciekawych Home ja sam tak samo :)W razie co dajcie znać na PW czy gg: 4779550

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na czym ten Playstation HOme bedzie polegał tak naprawde ? Siedziałem ostatio sporo w Xbox360 wiec straciłem rachube co wychodzi na PS3. Czy to jest cos takiego jak nowe menu na xbox'a 360 , czy cos innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie na czym ten Playstation HOme bedzie polegał tak naprawde ? Siedziałem ostatio sporo w Xbox360 wiec straciłem rachube co wychodzi na PS3. Czy to jest cos takiego jak nowe menu na xbox'a 360 , czy cos innego ?

To będzie aplikacja w podobie do Second Life tylko tyle że na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To będzie aplikacja w podobie do Second Life tylko tyle że na PS3

wow, juz mi sie podoba  :) wiadomo kiedy sie pojawi w polsce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wow, juz mi sie podoba  :) wiadomo kiedy sie pojawi w polsce ?

Pojawi się na całym świecie w tym samym czasie... Open beta dla wszystkich MOŻE będzie jeszcze w tym roku. Na razie grac mogą Ci, którzy dostali kod :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Może ktoś się podzielić kodem bety, podobno nie są przypisane do konta ;D

Jakby co to proszę pisać na priv.

Z góry dzięki i pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś różnica skąd ma się kod czy USA ma swoje servery do HOME a europa swoje, czy będzie to jedna społeczność to było by najlepsze rozwiązanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USA zazdroszczę jedynie Listen@Home - gdzie mozna sobie posłuchać muzy. Kino mamy lepsze (więcej sal), na głównym Lobby możemy w szachy pograć oni nie :D Ale za to mogą muzy posłuchać... Reszty jeszcze nie obadałem, ale jutro wpadam do Japoni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest jakaś różnica skąd ma się kod czy USA ma swoje servery do HOME a europa swoje, czy będzie to jedna społeczność to było by najlepsze rozwiązanie ?

Home zostanie podzielony na regiony. Jedyne co będzie nas łączyć z ludźmi z USA JAP itd to nasz prywatny "dom". Tu możemy zapraszać kogo chcemy jednak nie możemy wyjść na plac ze znajomymi, którzy są poza naszym regionem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Siema czy mógł by ktoś podzielić się zemną Beta mogę w zamian dać Pain i flOw. ;p gg.1221685

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie pisze napisz domnie na gg 5659642

Siemka ; D Mam pomysł ; D Udzielicie mi pobrania Home a ja wam udziele Pobrania Wipeout HD ;  D  i co tam jeszcze będzieci chcieli pociągnąc np. Echocrome czy Crash bandicoot 3 , crash ctr , cool boarders. Pisze się ktoś ; P ?
lub psn osia86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie następujący problem?

Umeblowałem sobie pokój Home Harbour, powstawiałem nowe dodatki z sklepu itp. Wszystko ustawiłem ładnie, to samo zrobiłem w domku klubowym i domku letnim. A teraz jazda, wyłączam PS3, włączam za jakiś czas i w moim domku nie ma tego a w klubowym i letnim wszystko stoi. Jakby nie zapisywało mi moich mebli które poustawiałem. Co jest że to się dzieje? Coś robię źle? A może zgłosić to do Sony do bug report? Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Mogę podac kod do home wzamian za jakies gierki z pss moje gg 5659642

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam kod nic nie da musisz udostępnić swoje konto na którym ściągałeś HOME

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, z checia bym sam udostepnil konto z Home + sa tam mapy z coda 4 wszystko daje do sciagniecia za z wielka checia jedno sciagniecie np wipeouta hd ...kontakt pm lub 1730114, bo home mnie nie za bardzo ciagnie ;/ a widze ze ludzie tu daja takie propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, w sumie też mogę się dołączyć do tych ofert :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×