Skocz do zawartości
pawlos26

PlayStation Home

Rekomendowane odpowiedzi

hm nie bardzo rozumiem jakie world map.. ja mam kregle teatr sklep i nic wiecej ...

Jak jesteś na kręglach, czy gdziekolwiek to wciśnij >start< (albo select, nie pamiętam) i pojawi Ci się podręczne menu, w którym masz locations, world map itd. Ostatnio jeszcze to usprawnili i można wybrać lokacje zaraz po wejściu do Home , ale dawno nie byłem i nie pamiętam dokładnie. Pokombinuj troszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten home jest chyba dla nolifow

Rozwiniesz nam swoją twórczą wypowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiniesz nam swoją twórczą wypowiedź?

chodziło mu chyba o ludzi nie wychodzących z domu miesiącami xD

a tak propo "no live" by lepiej brzmiał bo to co napisałeś się w żadnym słowniku nie mieści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, jak dla mnie Home jest całkiem całkiem nie raz można spotkać wielu ciekawych ludzi :-) Ja kiedyś koleżankę z osiedla spotkałem, z którą się nie widziałem hoho szmat czasy ....., ja np mieszkam w uk, i czasem fajnie jest sobie ze znajomymi z polski połazić np w ps home :)  Nie wiem czy niedawno ale zauważyłem że aktualizacja jest i ps home teraz z deko lepiej wygląda , ogólnie też kilka nowych lokacji do kupna, np pub lub dyskoteka chyba to jakaś, pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał może ktoś podobny problem, a mianowicie zaraz po uruchomieniu jeszcze przed pobieraniem content wyskakuje cholerstwo "There has been a problem downloading content" i tak w kółko dalej X i znowu te powiadomienie. Nie idzie się połączyć z home :/

LOL jaki motyw. Jak te cudowne forum pomaga :D po 2 dniach zwiechy właśnie zadziałało. Pomagacie podświadomie czy co :P wystarczy tylko napisać ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Słuchajcie, a widziałem na filmiku, że koleś miał automaty do gier w apartamencie i gdzie można coś takiego dostać? Opisy na google są już trochę stare i raczej nie ma tego co tam jest napisane.

Edytowane przez raa765

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a widziałem na filmiku, że koleś miał automaty do gier w apartamencie i gdzie można coś takiego dostać? Opisy na google są już trochę stare i raczej nie ma tego co tam jest napisane.

To daj linka. Sam ciekaw tego jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że automaty do gier się z gier dostaje, gdzie można dostać różne rzeczy do home, lub się gdzieś to kupuje. Ja w swoim apartamencie mam automat z Tekken 6. Jeśli chcecie, mogę zdjęciem zarzucić, wystarczy poprosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarzuć proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem nie mogę ściągnąć nowej aktualizacji bo resetuje mi sie ps3 a co lepsze brat też tak ma :D spotkał się ktoś z czyms takim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem nie mogę ściągnąć nowej aktualizacji bo resetuje mi sie ps3 a co lepsze brat też tak ma :D spotkał się ktoś z czyms takim?

Też tak miałem, ale za którymś razem poszło ;)

Generalnie troche pozmieniali wystrój, ale np. szachy nadal spiep... (roszada).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem nie mogę ściągnąć nowej aktualizacji bo resetuje mi sie ps3 a co lepsze brat też tak ma :D spotkał się ktoś z czyms takim?

Daj Cancel. Zacznie się wgrywać ta czarna plansza, potem update ruszy od nowa i już bez przeszkód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dzisiaj pobrałem wszystko do tego PS Home :P Przyznam, że fajna sprawa. Można znaleźć wielu ciekawych ludzi.

Niektórzy z was pewnie siedzą w tym i wiedzą dużo. Ja mam kilka pytań a mianowicie.

1. Czy wszystko co jest w tamtych sklepach jest płatne? Tj. strój, meble. Widziałem jeden przedmiot (więcej nie sprawdzałem) i kosztował on 7zł Oo

2. Ile jest tych mapek tam, po których można się poruszać?

3. Jest jakieś skuteczne wyszukiwanie osób z danego kraju? Wszędzie anglicy, niemcy.

4. Na start jest wiele ograniczeń. Można jakieś dodatkowe rzeczy uzyskać za darmo? Chodzi mi o przedmioty do tego "mieszkania"

Cała sprawa przyznam jest fajna. Nie wiedziałem, że pod PSHome kryje się taki bajer xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie dzisiaj pobrałem wszystko do tego PS Home :P Przyznam, że fajna sprawa. Można znaleźć wielu ciekawych ludzi.

Niektórzy z was pewnie siedzą w tym i wiedzą dużo. Ja mam kilka pytań a mianowicie.

1. Czy wszystko co jest w tamtych sklepach jest płatne? Tj. strój, meble. Widziałem jeden przedmiot (więcej nie sprawdzałem) i kosztował on 7zł Oo

2. Ile jest tych mapek tam, po których można się poruszać?

3. Jest jakieś skuteczne wyszukiwanie osób z danego kraju? Wszędzie anglicy, niemcy.

4. Na start jest wiele ograniczeń. Można jakieś dodatkowe rzeczy uzyskać za darmo? Chodzi mi o przedmioty do tego "mieszkania"

Cała sprawa przyznam jest fajna. Nie wiedziałem, że pod PSHome kryje się taki bajer xD

Na tym forum HOME cieszy się tylko nienawiścią. Nie wiem zresztą czemu...

1. Są i darmowe, trzeba poszperać.

2. W chwili obecnej? Dużo. Co chwila dochodzą nowe. HOME się cały czas rozwija, nie stoi w miejscu.

3. Nie znam takiego sposobu.

4. Graj w gry pudełkowe i bierz udział w konkursach, grach i zabawach HOME :) Przedmioty dostaniesz w bonusie, lub jako nagrodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. w pokoju Audi można wygrać dodatkowe mieszkanko. Jest tam mini gierka, gdzie trzeba wykonać lot samochodem na odległość bodajże 5000m (nie pamiętam już dokładnie) żeby zgarnąć mieszkanko z modelem Audi w środku.

Oprócz tego sporo można znaleźć darmowych ubrań dla swojego awatara, jak też i parę mebli do mieszkania, ale tak jak napisał Kill - trzeba poszperać.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem. Konsola działa świetnie, Internet również, zero problemów, ale do Home zalogować się nie mogę.

Jest ten czarny ekran z logo Homei pod spodem napis 'Connecting' po czym po jakiejś chwili probowania połączenia wyskakuje błąd:

33566040672032912825_thumb.jpg

Wciskam (X) i ponowna próba połączenia z tym samym skutkiem. O co chodzi? Internet jak pisałem chodzi bez zastrzeżeń, aktualizacja najnowsza.

PS. Nie sprawdzam forum codziennie, mozna zostawic wiadomosc na PSN.

Edytowane przez Mkalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mkalem

Servers are down..chill out and play some games.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najarałem się jak szczerbaty na suchary, na tę gierkę i lipa :/ po jakichś 4-5 min wywala mnie i rozłącza z serwerem - tak jest cały czas. Zastanawia mnie czemu tak długo ta gierka jest w wersji beta ? To dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy wy też tak macie że ściągniecie jednego dnia konkretną lokalizacje w PSH a drugiego dnia musicie ściągać jeszcze raz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od kilku dni nie mogę dostać się na Homa ponieważ pojawia się jakiś komunikat "Network error The connection to the server was lost Z(9,-2)".Może ktoś wytłumaczyć o co chodzi?Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od kilku dni nie mogę dostać się na Homa ponieważ pojawia się jakiś komunikat "Network error The connection to the server was lost Z(9,-2)".Może ktoś wytłumaczyć o co chodzi?Z góry dzięki.

To dziwne ja czasem mam tylko komunikat że trwają czynnośći konserwacyjne serv...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×