Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu najeżdżasz na nie, naciskasz trójkąt i wybierasz usuń :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem.

Miałem 2 konsole ps3 slim 250gb. Jedna moja druga wszystkich. Ta druga niestety padła i poszła jakiś czas temu na gwarancje. Brat dostał w prezencie bf3 i nie miał gdzie grać to zalogowałem się na jego konto na moim ps3 i grał u mnie w bf3(konto było stworzone na konsoli która się zepsuła i poszła do serwisu). Aktywowałem online pass przez jego konto i grał sobie u mnie. Po 4 miesiącach dostałem odp z salonu Play, że konsola jest do odbioru. Odetchnąłem z ulgą bo juz miałem dosyć młodego w moim pokoju(nie miałem kiedy pograć ;p ) W salonie dowiedziałem się, ze dostałem nową konsole, tym razem 320gb. Niby fajnie, nowa konsola, a w dodatku większy dysk super. Problem się pojawił gdy zalogowałem brata konto na nowej konsoli bo chciał pograć w bf3. I okazało się, że limit tego online pass został wyczerpany już na 2 konsolach. Brat grał tylko na tej mojej. Jeszcze nie spr, ale domyślam się, że wszystkie gry które były na koncie pewnie też nie będę mógł pobrać... ;/ Chodzi głownie te z Welcome Back. Proszę o pomoc! Wspieram Sony, kupuje ich konsole (wszystkie jakie wyszły) a tu taka lipa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo, zaraz to obadam ;)

Edit: No w końcu, jeszcze raz dzięki ;)

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pl.playstation.com nie mogę się zalogować co wpisujemy w 1 nick czy email , hasło ma być takie jakie mam w sowim koncie na ps3?

byc moze email pomylilem nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, żałożyłem własny temat dotyczący mojego problemu, ale zostałem skierowany tutaj.

Pozwolę sobie przekopiować post:

"Witam, pierwszy post na tym forum, ale przejdę od razu do szczegółów.

Wstyd się przyznać, ale odłożyłem PS3 na bok w listopadzie, z racji zbliżającej sie matury, ostatnio chciałem się zalogować u znajomego, i stwierdziłem, że zapomniałem hasła. To żaden problem, wystarczy skorzystać z opcji przypomnienia, nie? No nie, bo albo omyłkowo wpisałem date urodzin, albo nie wiem co, w każdym razie nie przechodzę etapu weryfikacji, tam trzeba podać login i date urodzin. Czy macie jakiś pomysł, jak to obejść? Problemu wielkego nie ma, bo mam zapisane hasło w konsoli, i już się udało zalogować, ale zmienić go nie mogę, bo trzeba podać jeszcze raz stare hasło.

Skorzystałem z szukajki, znalazłem podobne tematy, ale trochę inne (tzn bez tej felernej daty urodzenia), lub bez pożądanej odpowiedzi.

Byłbym wdzięczny za wszelakie pomysły, rady, etc.

Pozdrawiam,

Krzysiek.

P.S. Myślicie, że telefon do Sony coś może zdziałać? Bo i na taki pomysł wpadłem, ale nie wiem, czy zajmują się w call center takimi pierdołami."

Znacie może jakieś rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby telefon coś pomógł bo nie sądzę że uwierzą ci iż nie pamiętasz swojej daty urodzenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plcallcentrepromo2.jpg

Inaczej się nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać, ale odłożyłem PS3 na bok w listopadzie, z racji zbliżającej sie matury

Żaden wstyd. Każdy ma jakieś priorytety ;)

(...) nie przechodzę etapu weryfikacji, tam trzeba podać login i date urodzin. Czy macie jakiś pomysł, jak to obejść?

Znacie może jakieś rozwiązanie?

Od tego jest etap weryfikacji, żeby obejścia nie były możliwe. Jeśli Ci się uda, to znalazłeś dziurę ;)

Tak na przyszłość (bo zakładam, że Twój problem jest rzeczywisty) zacznij może korzystać z aplikacji do przechowywania haseł, np. http://keepass.info/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę żeby telefon coś pomógł bo nie sądzę że uwierzą ci iż nie pamiętasz swojej daty urodzenia :P

No zobaczymy, przedzwonie, ale to już w czerwcu jak wróce do grania. Poza tym to nie wielki kłopot, bo jak pisałem, mam hasło zapisane na konsoli.

Od tego jest etap weryfikacji, żeby obejścia nie były możliwe. Jeśli Ci się uda, to znalazłeś dziurę ;)

Tak na przyszłość (bo zakładam, że Twój problem jest rzeczywisty) zacznij może korzystać z aplikacji do przechowywania haseł, np. http://keepass.info/

Kombinacji z datą urodzin jest sporo, więc raczej tą drogą (wpisywania wszystkich możliwych) nie pójdę. Generalnie problemów z zapamiętaniem haseł, pinów, etc nie mam - to jakiś niemiły wyjątek.

No nic, jak coś wykombinuje to dam znać, może się komuś kiedyś przyda.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem na polskiej stronie jak chcę się zarejestrować na PSN i przychodzi zakładka ''Identyfikator internetowy'' to co bym nie wpisał to jest źle. Co i jak mam wpisywać żeby to działało bo wymiękam. Proszę o pomoc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Docent_Chleb

To ja opiszę co i jak bo właśnie taki problem mnie spotkał:

Po ataku na psn założyłem nowe konto z danymi z kosmosu i hasłem mi nie znanym (nie lubię szastać danymi ,a szczególnie podawać je firmie, która wypuściła ich 70 mln.)

Ostatnio zmieniłem konsolę i nie mogłem się zalogować do psn ani domyśleć się jakie mam hasło, a do resetu hasła potrzeba daty urodzenia.

Zadzwoniłem do centrum obsługi klienta playstation - numer znajdziecie jak wpiszecie w wyszukiwarce tą nazwę.

Rozmówca wypyta Was o szczegóły dotyczące zawartości konta tak aby potwierdzić czy Wy jesteście jego posiadaczami - pobrane gry, znajomi i tp.

Potem nada Wam numer zgłoszenia i zostaniecie poproszeni o przesłanie mailem (w tytule numer zgłoszenia) skanu dokumentu potwierdzającego Waszą tożsamość i datę urodzenia (oczywiście reszta poszła pod cenzurę w paincie)

Dostaniecie informacje ,że administrator ma 7 dni roboczych na zmianę daty urodzenia, co także potwierdzą informacją na maila.

Zadzwoniłem po 6-ciu i data już była zmieniona i poinformowano mnie, iż żadne potwierdzenie nie zostanie wysłane na maila więc dobrze ,że zadzwoniłem.

Troszkę za długo trzeba czekać ale to już wymysł sony, najważniejsze jest to że da się to zrobić.

To tak z grubsza jak wygląda możliwość zmiany hasła jeśli nie pamięta się jaką datę mamy w psn.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja opiszę co i jak bo właśnie taki problem mnie spotkał:

Po ataku na psn założyłem nowe konto z danymi z kosmosu i hasłem mi nie znanym (nie lubię szastać danymi ,a szczególnie podawać je firmie, która wypuściła ich 70 mln.)

Ostatnio zmieniłem konsolę i nie mogłem się zalogować do psn ani domyśleć się jakie mam hasło, a do resetu hasła potrzeba daty urodzenia.

Zadzwoniłem do centrum obsługi klienta playstation - numer znajdziecie jak wpiszecie w wyszukiwarce tą nazwę.

Rozmówca wypyta Was o szczegóły dotyczące zawartości konta tak aby potwierdzić czy Wy jesteście jego posiadaczami - pobrane gry, znajomi i tp.

Potem nada Wam numer zgłoszenia i zostaniecie poproszeni o przesłanie mailem (w tytule numer zgłoszenia) skanu dokumentu potwierdzającego Waszą tożsamość i datę urodzenia (oczywiście reszta poszła pod cenzurę w paincie)

Dostaniecie informacje ,że administrator ma 7 dni roboczych na zmianę daty urodzenia, co także potwierdzą informacją na maila.

Zadzwoniłem po 6-ciu i data już była zmieniona i poinformowano mnie, iż żadne potwierdzenie nie zostanie wysłane na maila więc dobrze ,że zadzwoniłem.

Troszkę za długo trzeba czekać ale to już wymysł sony, najważniejsze jest to że da się to zrobić.

To tak z grubsza jak wygląda możliwość zmiany hasła jeśli nie pamięta się jaką datę mamy w psn.

Pozdrawiam

faktycznie lepiej podac dane z kosmosu co by pozniej skany dokumentow przesylac...

co komu po waszym imieniu i nazwisku i dacie urodzenia? chyba te dane (zwlaszcza date urodzenia) mozna normalnie podac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Docent_Chleb

Spokojnie, bez napinki - człowiek pisze co i jak ,a tu od razu baty ...

Akurat w moim przypadku nie lubię jak moje dane latają w pliku tekstowym po internecie.

Raz już zawalili sprawę i beznadziejnie się tłumaczyli więc zaufanie to ostatnie słowo, które mi przyjdzie do głowy jeśli chodzi o sony i moje dane w ich bazie.

Jedni chcą być wszędzie w wirtualu (NK, FB, GL, i tp) ,a inni tak jak ja nie chcą tam być.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w moim przypadku nie lubię jak moje dane latają w pliku tekstowym po internecie.

Taa... :) Tylko z samego maila jaki podałeś podczas rejestracji na Forum mogę wywnioskować jak się nazywasz, gdzie mieszkasz, gdzie pracujesz/albo jesteś właścicielem, synem właściciela firmy. Chwila w google i pewnie bym znał dokładny adres razem ze zdjęciem. Tak dla przypomnienia - jest opcja ukrywania swojego adresu mailowego w opcjach forum.

Generalnie jeśli raz weszliśmy do internetu to hacker tylko znając nasze IP jest w stanie zrobić wszystko. A IP jest znane powszechnie. Obawianie się podania gdzieś imienia i nazwiska, a tym bardziej daty urodzenia to niepotrzebna obawa. Jeśli chcemy być anonimowi, nie korzystajmy z internetu wcale.

Ciekawe, że ludzie podają swoje całe życie na tacy na Facebooku, GG, Skype, NK, Paypalu i innych społecznościowych bzdetach a boją się podać podstawowych rzeczy w konsoli. Btw. Wszystkie te firmy jakie podałem, też kiedyś padły ofiara hackerów i wszystkie dane wyciekły ;)

A wiecie, że Google zbiera informacje o każdym z nas? Każde jedno wyszukiwanie jest zapisywane w logach i przetrzymywane za nasza zgoda oczywiście (Regulamin korzystania). A jakie inne firmy wykupił Google? Poszukajcie sobie w Google hehehe (demoniczny śmiech).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up

Dokladnie tak ludzie trzesa gaciami tam gdzie nie trzeba

Sam przez dluzszy czas pracowalem jako specjalsta w dziale informatyki od spraw socjotechniki i manipulacji i nie macie pojecia jak zacofany jest nasz narod w wielu kwestiach a o firmach i ich rzekomych zabezpieczeniach i politykach sec nie wspominam ... W wielu przypadkach to jakis joke :)

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam taki problem,w niedziele wlaczam swoja konsole a ona za cholere nie chce sie zalogowac do PSN,a w czwartek jeszcze bylo wszystko ok...

probowalem juz nawet zmiany hasla ale to nie pomoglo i caly czas nie chce sie zalogowac,czasami pokazuje niewlasciwy id lub haslo...pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja opiszę co i jak bo właśnie taki problem mnie spotkał:

Po ataku na psn założyłem nowe konto z danymi z kosmosu i hasłem mi nie znanym (nie lubię szastać danymi ,a szczególnie podawać je firmie, która wypuściła ich 70 mln.)

Ostatnio zmieniłem konsolę i nie mogłem się zalogować do psn ani domyśleć się jakie mam hasło, a do resetu hasła potrzeba daty urodzenia.

Zadzwoniłem do centrum obsługi klienta playstation - numer znajdziecie jak wpiszecie w wyszukiwarce tą nazwę.

Rozmówca wypyta Was o szczegóły dotyczące zawartości konta tak aby potwierdzić czy Wy jesteście jego posiadaczami - pobrane gry, znajomi i tp.

Potem nada Wam numer zgłoszenia i zostaniecie poproszeni o przesłanie mailem (w tytule numer zgłoszenia) skanu dokumentu potwierdzającego Waszą tożsamość i datę urodzenia (oczywiście reszta poszła pod cenzurę w paincie)

Dostaniecie informacje ,że administrator ma 7 dni roboczych na zmianę daty urodzenia, co także potwierdzą informacją na maila.

Zadzwoniłem po 6-ciu i data już była zmieniona i poinformowano mnie, iż żadne potwierdzenie nie zostanie wysłane na maila więc dobrze ,że zadzwoniłem.

Troszkę za długo trzeba czekać ale to już wymysł sony, najważniejsze jest to że da się to zrobić.

To tak z grubsza jak wygląda możliwość zmiany hasła jeśli nie pamięta się jaką datę mamy w psn.

Pozdrawiam

Dzięki za odpowiedź, pewnie w niedługim czasie czeka mnie to samo, tragedii nie ma, bo hasło zapamiętane w konsoli, ale zawsze dyskomfort jest. Trochę długa ta procedura, no ale dobrze, że w ogóle jest taka opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam konsolkę dopiero od tygodnia, jeszcze nie znam jej wszystkich funkcji. Kiedyś założyłem konto na PSN i w PSStore kupowałem pare gierek na PSP, której już z resztą nie mam, ale nieważne. Chciałbym skojarzyć z moim kontem konsolkę, z tym że na strone trzeba dodać urządzenie PS3 i wpisać jego dane seryjne i model. Poprzedni właściciel już ma konto na PSN i zostawił swoje utworzone konto na konsoli. Czy nie zbanują/zablokują mi konsoli jeśli ujrzą, że tą samą konsole próbuje rejestrować na innego użytkownika?

I przy okazji, bo nie mogę się połapać w tym. Mam tu na dysku (320GB) trochę tych demówek, ale i 3 płytki z grami od kolesia. I jaką nie włączę to widać, że gra proponuje kontynuacje, czyli ma porobione save'y, ale...gdzie jes znaleźć i jak posuuwać na konsolce? Mało tego zagrałem w NFS: The Run i nie znalazłem po znudzeniu się grą :) opcji ZAPISZ, więc poprostu wyłączyłem grę używająć przycisku na kontrolerze. Bezpieczne to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I przy okazji, bo nie mogę się połapać w tym. Mam tu na dysku (320GB) trochę tych demówek, ale i 3 płytki z grami od kolesia. I jaką nie włączę to widać, że gra proponuje kontynuacje, czyli ma porobione save'y, ale...gdzie jes znaleźć i jak posuuwać na konsolce? Mało tego zagrałem w NFS: The Run i nie znalazłem po znudzeniu się grą :) opcji ZAPISZ, więc poprostu wyłączyłem grę używająć przycisku na kontrolerze. Bezpieczne to jest?

Masz polski język w konsoli kolego, polecam Ci usiąść i po prostu poświęcić pół godzinki na spokojne zapoznanie się tym menu. Przeleć po zakładkach, zobacz co i gdzie jest, będziesz wiedział na przyszłość. Zapisy gier masz zakładce Gry -> Narzędzie zapisanych danych. A co do NFS, nie ma opcji ręcznego zapisywania, bo do takiego typu gry go nie potrzeba, gra się zapisuje sama. Tak, wyłączenie gry za pomocą pada jest bezpieczne, po to ta funkcja tam jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Właśnie usunąłem jego konto a założyłem swoje na konsolce i nie widzę nigdzie NFS save heh. Trochę niefajne jest to poruszanie sie po przeglądarce PS3, w ogóle to nie wiem jak uruchomić jakąś stronkę poza ich psnetwork.

Mam pytanko. Czy ktoś z Was robi czasem unich zakupy? Chodzi o gry, czy mają tam jakieś punkty, rabaty itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma punktow i rabatow, ale promocje czasem sa dosyc dobre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×