Skocz do zawartości
ONE

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Taaa Jenkins to taki zartownis :P ostatnio przez 4 godziny farmilem te kartoniki i nic. Na drugi dzień w ciągu chyba max 20 min wyleciał mi 2 razy hehe

Chuby czy jakoś tak wpadł nawet nie wiem kiedy.

---------------------------

Taka mała ciekawostka dla osób które ciągle szukają kodów kluczy.

W Sklep Play na smartfonach możecie pobrać darmową aplikację Borderlands 2 Shift Codes która będzie was informowała o "świeżych" kodach ;)

Link dla leniwych:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xibergy.bl2

Edytowane przez juza_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Znalazł ktoś tego cziczu czy jakoś tak ? ten stworek za którego jest trophy - podobno losowo wyskakuje - ale ja jeszcze nigdzie go nie widziałem chyba .

 

Chubby. Mi wczoraj wyskoczył jeden jak się wróciłem do tej skrzynki której nie mogliśmy wcześniej otworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi ten Chuby wyskoczył dziś :)

Ja myślałem że to jakiś unikalny rodzaj potworka a to coś ala "ranga" jak badass :P

Polatałem porobiłem trochę tych czelendzy i mi się znudziło ale po trochu sobię porobię i pewnie wbiję tą platynę bo już same pierdoły zostały .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już Zero na poziomie 19, Sal na 25 i teraz Syrena na 18 i dopiero wczoraj wyskoczył mi pierwszy Chubby.

Co najlepsze dwa razy na jednej mapie, widocznie jest to bardzo losowe.

Miałem dwa razy tego samego z tych dużych komarów (Varkid) co ewoluują w dorosłe wersje.

 

Jak wygląda sprawa z poziomem postaci w DLC, jest on ustawiony na sztywno czy jest taki jak poziom mojej postaci?

 

Ściągnąłem tą aplikację do kodów, czy te kody mogę zawsze wykorzystać czy są one ograniczone czasowo?

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shema niektóre kody będą działać inne nie ;) ją dla pewności wpisywalem te najświeższe hehe. Chubby mi wpadł nawet niro wiem kiedy.

A wy tak gadacie o tych wyzwaniach. To albo gracie dziwnie wy, albo ja xD bo mając 33 lvl zostaly mi dwa wyzwania :))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shema niektóre kody będą działać inne nie ;) ją dla pewności wpisywalem te najświeższe hehe. Chubby mi wpadł nawet niro wiem kiedy.

A wy tak gadacie o tych wyzwaniach. To albo gracie dziwnie wy, albo ja xD bo mając 33 lvl zostaly mi dwa wyzwania :))

 

Nie wiem czy wiesz ale niektóre wyzwania odblokowują się dopiero po wykonaniu wszystkich pięciu poziomów, Open Wide odblokowuje wyzwanie Shotgun Sniper i Splish Splash odblokowuje Catch a Rocket.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Open Wide - Zabij 750przeciwników z bliska Shotgunem.

Nie wydaję mi się,żebyś nawet 100 miał :D

Ja ukończyłem grę i miałem 60,teraz mam ok 700 już.Gdyby nie DLC,to bym dalej w to nie grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiesz mnie :P

Open Wide i Splish Splash oraz wyzwania które odblokowują miałem już zrobione w okolicach 25/28 lvl :))  Kto ze mną grał ten wie :P  Co nie Siriondel ? ? xD


Z wyzwań zostało mi takie banalne od snajpy ( musze jednym strzałem zabić kolesia który ma tarcze - zostały chyba 3 kille ) oraz z pojazdu ( rozjechać kogoś "driftem" xD ) tu również jedne może lub dwa zostały :))

Dlatego jak pisałem wczesniej dla te mnie te wyzwania to akurat banalne były :))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm i tu mnie masz... Nie mogę Ci tutaj pomoc. Wydaje mi się że do konta ponieważ kody z kluczy wpisujesz nie podczas gry a w głównym menu ;) wiec obstawiam się są do konta przypisane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak klucze są dostosowane do profilu tak samo jak badass rank.Trouge tokeny i te kryształki są przypisane do postaci.

I tak najbardziej żałuje że Borderlands 3 dopiero w 2015 lub później ale przynajmniej będzie dopracowany w full HD na ps4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się znaleźć Jenkinsa, wypadł z kartonów w Wildlife Preservation, byłem tam drugi raz przy okazji questu.

Myślałem, że będzie z tym wyzwaniem gorzej i jakaś będę musiał spędzić x godzin na farmieniu.

 

Większość wyzwań prawie zrobiona, został jeszcze Shotgun o którym ktoś pisał wcześniej.

Okazało się, że mam zabić z bliska całe 20, a potrzeba 750 :)

Wczoraj przy 4h sesji nabiłem 300 zabić do tego wyzwania więc źle nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wszystkie wyzwania mam zrobione ;) Fabuła ukończona ;) i teraz dobijanie do 50 lvl tym drugim trybie. Co jak co ale ten drugi tryb to ma fajnie wyśrubowane poziom ;)) ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie bo już nie pamiętam, jak skończę grę i zacznę TVHM to wszystkie side-questy (również DLC) się resetują?

Chcę zdobyć trofeum za wykonanie wszystkich side-questów i nie chcę stracić całego progressu.

Mam już level o 5 poziomów za wysoki do fabuły i jak będę dalej robił te questy to grę przejdę używając tylko melee :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wlaczasz tryb TVHM to wszystko masz od nowa poza lvl oraz tokenami postaci. Jak chcesz puchar za misje poboczne to rób je na Normal

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście możesz wrócić na normal w każdym momencie i tam masz taki stan w jakim go zostawiłes. Mi tam zostaly 2 questy, łącznie z tym raidowym. Póki co jadę dodatki i jest super :)

Ścieżka dźwiękowa w tej grze zamiata wszystkie inne po prostu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera w TVHM fajnie idzie po dupie dostać. Kto się na nocke pisze ? ? Lvl 37

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ex a jaki masz lvl ? moze szło by coś wieczorem pograć ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tego dupnego bossa juz rozwaliłeś ? ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fak xD to ładny skur .... z niego musi być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fak xD to ładny skur .... z niego musi być ;)

Terramorphous jest przystosowany do walki z czterema graczami na 50 poziomie. To nie jest taki byle boss fabularny. Oczywiście można go solować, jak gra się krasnalem wypchanym dobrymi zabaweczkami, pomarańczowymi i unikatami. Kiedyś ten boss to był problem, ale dziś, kiedy level cap jest zwiększony do 72, można po prostu wrócić do normala doładowaną postacią i skopać mu dupę dwoma strzałami. Jak zrobisz 50 poziom to wal śmiało, pomogę Ci :) ExVit nie ma znajomych, to musi szukać kogoś tam i dołączać do obcych, ale Ty nie masz tego problemu :P

Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×