Skocz do zawartości
ONE

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę ci pomóc przejść całą grę, jakby co pisz do mnie na PW. Jestem codziennie od godz. 17

Pozdrawiam :)

 

Ok zgłoszę się dziś okolo 20.00 piszac juz bezposrednio na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem chętny na co opa. Niedawno zaczełem grać. Jestem na 13 lv postacią Zero. Moje Psn id SundayPL jak ktoś chętny to wbijać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem chętny na co opa. Niedawno zaczełem grać. Jestem na 13 lv postacią Zero. Moje Psn id SundayPL jak ktoś chętny to wbijać :)

Wysłałem ci zaproszenie do znajomych, chętnie pogram razem z tobą w co-op BORDERLANDS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dorwałem swoją kopię Borderów 2 na PS3 (yesssssssss!)!

 

Okazyjnie na allegro używka w bardzo dobrym stanie - ostatnio mam szczęście co do tych promocyjnych zakupów ;)

 

Pierwsza misja i od razu nastrój się poprawił - humor i jaja na każdym kroku, za to uwielbiam tę serię. 

Po dwóch podejściach na PC i grze Axtonem i Zero przyszedł czas na Salvadora ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieram się nareszcie za Bordera, niestety pod koniec grudnia kończy mi się Plus, z którego mam tę grę, i którego raczej nie będę odnawiać.

Czy gra z płyty będzie widziała save'y z wersji cyfrowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieram się nareszcie za Bordera, niestety pod koniec grudnia kończy mi się Plus, z którego mam tę grę, i którego raczej nie będę odnawiać.

Czy gra z płyty będzie widziała save'y z wersji cyfrowej?

Powinna. Moja widziała. Przełączałem się pomiędzy płytą, a cyfrową wersją kilkakrotnie i bez problemów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz jak wygląda sprawa z DLC?

Tzn. jeśli usunę grę z Plusa (DLC mam już zainstalowane) to DLC powinny mimo to na konsoli gdzieś zostać i płyta je zobaczy, nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save działają, a jakbyś miał problem to przerobię Ci na odpowiednią wersję. a DLC instaluje się jako dodatkowa zawartość i płytówka powinna to widzieć bez reinstalacji. Od biedy przeinstalujesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Save działają, a jakbyś miał problem to przerobię Ci na odpowiednią wersję. a DLC instaluje się jako dodatkowa zawartość i płytówka powinna to widzieć bez reinstalacji. Od biedy przeinstalujesz.

Właśnie od biedy nie mogę przeinstalować :) Mam pół-martwego slota, mniejsza z tym jak to dokładnie wygląda, w ostateczności będę instalować raz jeszcze. Będę się martwić jak się Plus skończy, dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie miód, dzisiaj już trochę pograłem i nadal ten sam zajebisty klimat co w jedynce.

 

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie DLC.

W zakładce downloadable content przy każde pozycji mam jedynie opcję kupienia. Z drugiej strony przy wyborze postaci miałem ich w sumie 6 (2 są chyba z DLC, nie?) - czy mogę jakoś w grze sprawdzić na 100% czy mam DLC?

 

Edit:

Oj jestem młotek, przy tych, które mam właśnie w powyższej zakładce jest zaznaczone "Installed" - pytanie nieaktualne ;)

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Wam ciągle brakuje amunicji? :) Czy to raczej wina mojego celownika?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś chciałby razem ubić Voracidousa z DLC Sir Hammerlock's...?

Zer0, level 39.

Wyskoczyłem na bydlaka, bo przeczytałem, że ma tylko 32 lvl i wiadomo jak to się skończyło ;)

 

 

Też Wam ciągle brakuje amunicji? :) Czy to raczej wina mojego celownika? ;)

O tym, że w Sanctuary możesz kupić "większe kieszenie" na amunicję wiesz?

Zaglądaj więcej w skrzynki, mi się raczej nie kończy, ewentualnie w poszczególnych broniach, ale wtedy zmieniam na inną i po jakimś czasie ze skrzynek mi się uzupełni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Sanctuary powiadasz:-) to sam nie wiem czy wiem, muszę sprawdzić:-) przez te ciągłe braki ammo odłożyłem ten tytuł. Ale chciałbym do niego wrócić.

Edytowane przez eMeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sushi jak chcesz, mogę z tobą zagrać ubiegły voracidiusa, sam go nigdy nie pokonał em, więc nadaża się okazja. Będę około godziny 16:00 jak chcesz wyślij mi zaproszenie lub po

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się upewnić jak to jest z poziomem DLC. Wyczytałem, że przy 1 PT skaluje do poziomu gracza, ale maksymalnie do 30 lub 35 lvlu, a w TVHM do 50.

Prawda to? Chciałbym dobić jakoś do 50 lvlu (aktualnie mam 40) i DLC wydają się najlepszą opcją.

Tylko czy w TVHM na pewno będą w okolicach mojego poziomu?

Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wbijaj na tvhm - tam dostajesz tez mnóstwo xp'a za same misję. Level leci bardzo szybko. Możesz też dołączyć do mnie i zagrać ze mną na uvhm

Najlepiej wbijaj na tvhm - tam dostajesz tez mnóstwo xp'a za same misję. Lecę wije bardzo szybko. Możesz też dołączyć do mnie i zagrać ze mną na uvhm

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wbijaj na tvhm - tam dostajesz tez mnóstwo xp'a za same misję. Level leci bardzo szybko. Możesz też dołączyć do mnie i zagrać ze mną na uvhm

Najlepiej wbijaj na tvhm - tam dostajesz tez mnóstwo xp'a za same misję. Lecę wije bardzo szybko. Możesz też dołączyć do mnie i zagrać ze mną na uvhm

 Tylko, że grając z Tobą na UVHM to będzie mięsem i raczej nic z gry poza szybkim levelem mieć nie będzie. A jako sposób na szybki level to dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś, kto pomógłby mi z areną Murdelin's Temple z DLC Tiny Tina's...

Najlepiej ktoś z wysokim poziomem, ja mam 53, bronie na 50 i już przy pierwszej rundzie jest problem. Do niedzieli mogę praktycznie o każdej porze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledziłem wątku bo dopiero teraz nabrałem chęci do zagrania w tą grę więc z góry sorry jeśli pytanie się powtarzało - czy ogranie pierwszej części jest wymagane lub zalecane przed rozpoczęciem drugiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest. Jedynka to osobny twór bez fabuły (achtung baby - spoiler: wszyscy szukają legendarnej krypty pełnej skarbów:). Spotkasz tylko kilka postaci i tyle. Zresztą w intro jest zdaje się podsumowanie wydarzeń z jedynki. Przy okazji, masz teraz dlc w promocji - łap śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grywalne postacie z jedynki są npcekami w dwójce :) jak ktoś ma problem z trofeami albo jak kolega wyżej z areną dodawac smialo, pomoge :) psn: DEGUSTATOR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands 2 z ps plus dużo okrojona jest od wersji pudełkowej.Pytam bo chcę nabyć pierwszą część a i przy okazji 2 część w pudełku o ile nie ma strasznej różnicy z wersją z plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W plusie była podstawka (tj. bez dlc) jeśli chcesz kupić pudło to tylko w wersji goty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season Pass za 23,80 zł na store - biorę!

Za takie pieniądze to aż grzech nie brać.

Edytowane przez Slawek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×