Skocz do zawartości
ONE

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Hoho.

Jeszcze borderlands nie przeszedłem, ale skoro będzie borderlands 2 ..... i będzie tak samo dobre jak 1 ..... to zapowiada się niezły hit.

A jeśli nie hit to na pewno bardzo silna produkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands zachwycił od samego początku

Klimat jak połączenie Fallouta i mad Max'a

całe story opowiedziane i bardzo wyraźnie przeplatane zajebistym poczuciem humoru

tak jak lubie. gra warta każdej złotówki

a u mnie jeszcze 2 pucharki i platyna :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to dyskusje na razie mozna skonczyc :P bo B2 jeszcze nie powstaje :) ale miejmy nadzieje, ze szybko to nastapi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka dla mnie to 37 godzin dobrej zabawy, na pewno będę miał 2 na oku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg tego screena będzie w końcu możliwość noszenia dwóch broni jednocześnie. Oby tak było, bo tylko tego brakowało mi do pełni szczęścia w pierwszej części.

1111hp.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem jedynkę, gra fantastyczna! O tak! Trzymać się starego stylu sztuki. Łykam drugą część. :)

ph3LK.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa...a to ja na wieść, że 2 w końcu oficjalnie się pokaże:

34909-kroko.gif

Oby dobrali jakiś równie genialny kawałek co No Heaven, który kojarzy się tylko i wyłącznie z Borderem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczurka avatar. :P

@topic

B2? Yee-haw! Znaczy się Woo-hoo! Borderlands jest jedną z tych gier, którą trzeba przejść z kimś, samotne granie nie dostarcza takiej frajdy.

@spekulacje

Dual-wield to już kiedyś był wspomniany w plotkach o B2. Fajna sprawa. Myślę, że każda klasa będzie miała jakiś talent, żeby go odblokować. Np. Hunter dwa pistolety a Berserker dwa miniguny czy rakietnice tak jak na screenie jest to przedstawione. Ciekawe czy dodadzą jakieś nowe postacie, zmienią wszystkie czy zostają starzy wyjadacze + nowe talenty? Jeśli trzecia opcja się sprawdzi, to ja poproszę o ulepszenie działka Rolanda, ma móc się obracać o 360 stopni bo grając nim to działko rzucałem tylko żeby dać ammo i podleczyć. I Syrenka by jakiś dodatkowy atak mogła dostać w tym swoim "syrenim trybie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ten jeden screen to chyba będą nowe postacie. No chyba, że ten jegomość z dwoma minigunami to Berserker po jakiejś mutacji.

Ale Borderlands to gra, która jest określana mianem Diablo w trybie FPS, a idąc dalej tym tokiem rozumowania to po prostu dodadzą kilka kolejnych grywalnych postaci + nowe talenty dla obecnych.

Tak się dzieje cały czas w tego typu grach więc i tutaj będzie raczej podobno, a przynajmniej bardzo na to liczę.

Mimo wszystko czekam na Gamescom i pierwsze gameplaye z gry, podobno mieli coś już przedstawić, a jestem pewien, że nad B2 pracują już dość długo, tylko teraz stwierdzili, że warto to w końcu ujawnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe info:

nowi bohaterowie - podobnie jak w jedynce, w dwójce będziemy mieli do wyboru 4 postacie grywalne. Jedna z nich to Salvador a nazwa jego klasy to "Gunzerker" (widoczny na screenie wyżej, przewińcie w górę). Będzie mógł nosić dwie bronie jednocześnie, co zapewne wyklucza możliwość używania dwóch broni u innych klas. Talenty mają być podobne do tych z poprzedniczki. Co ciekawe, poprzedni bohaterowie będą postaciami niezależnymi (czyli NPC), którzy prawdopodobnie będą nam zlecać zadania.

Guns, guns, guns i nowe fury - pojazdów w grze ma być więcej a gracze będą mieli też możliwość zasiąść za sterami samochodu dla 4 postaci (w jedynce taki pojazd był dodany w DLC). Broni ma być więcej i mają być zupełnie inne od tych znanych z jedynki a ponadto mogą być ulepszone przez Eridium, które też będzie walutą. Zdam się tutaj na wyobraźnie twórców, bo shotgun strzelający rakietami, to było coś...

Bardziej dynamiczna fabuła i nie tylko - W grze mamy mieć możliwość większej interakcji z NPC, niż to było w poprzedniczce (klikamy guzik, bierzemy/oddajemy questa bądź kupujemy/sprzedajemy). A samych NPC'ów ma być o wiele więcej. Główne questy fabularne mają być też bardziej dynamiczne ( w jedynce były raczej nudnawe) a gracz będzie też stawał przed różnymi wyborami, które będą miały wpływ na Pandorę. No i wróci Claptrap, jej!

Ulepszone SI wrogów - nasi przeciwnicy będą mogli komunikować się ze sobą i nie będą też tacy bezradni. Będą mądrze używać otoczenia i współpracować ze sobą w celu... wiadomym.

Zapowiada się miodnie! Ciekawe czy będzie opcja sterowania bohaterami z jedynki, jakiś DLC czy cuś.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak np. chcą dać wszystkie 4 nowe postacie, to fajnie bym widział np. 4 postacie z pierwszego Bordera jako NPC w danej lokacji.

Idziemy i robimy dla nich questy, które np. mają powiązanie ze starą częścią, itd. Byłoby to genialne nawiązanie do poprzedniej części.

W WoWie takich NPC jest masa, których mogliśmy spotkać w starych Warcraftach i sprawdza się to wyśmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak np. chcą dać wszystkie 4 nowe postacie, to fajnie bym widział np. 4 postacie z pierwszego Bordera jako NPC w danej lokacji.

Idziemy i robimy dla nich questy, które np. mają powiązanie ze starą częścią, itd. Byłoby to genialne nawiązanie do poprzedniej części.

W WoWie takich NPC jest masa, których mogliśmy spotkać w starych Warcraftach i sprawdza się to wyśmienicie.

To może krok dalej - "transport" swojej postaci z części 1 do 2? :rolleyes:

Jeżeli poprawią fabułę, która w jedynce była jak dla mnie bardzo słaba, to gra będzie rządzić. Przy jedynce pykło mi ze 100h (łącznie z DLC`s). Ciekawe ile teraz tego będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że fabuła w tego typu grach to po prostu jakieś tło, żeby iść do przodu. Ona tak naprawdę tutaj nie jest potrzeba wg mnie :)

Ale również liczę, że w B2 będzie konkretniejsza niż w jedynce i będziemy odczuwali, że zbliżamy się do sedna sprawy.

Co do postaci to jak już powiedzieli, że będą do wyboru 4 postacie to zapewne starych nie będzie, przez co transport nie będzie możliwy.

Zresztą zaczynać grę z levelem 50 czy wyższym to też żadna przyjemność wg mnie, więc zapewne dlatego taki krok.

Ale tutaj trzeba poczekać na rozwinięcie się sytuacji jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli "staruszkowie" będą NPC'kami, to wątpię, żeby w podstawce była możliwość zagrania nimi. Tak jak napisałem, może wydadzą jakieś DLC,w którym będziemy nimi sterowali. Inna lokacja, jakiś flashback czy coś. Tak jak w przypadku Left 4 Dead 2. :)

P.S: Nikt mi nie stawia plusików a ja tak Wam to ładnie napisałem...:sad: Chociaż browarka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Przecież już to napisałem wcześniej. O.o

P.S: Dziex. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem. Mam tendencję do niedoczytywania końcówek zdań :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano w zagranicznym radiu usłyszałem, że dostaniemy możliwość rozwalenia claptrapa :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, że będzie Borderlands 2. Gra jedyna w swoim rodzaju jeśli chodzi o klimat a przecież można na split screen'ie pograć. :D

Ciekawe tylko ile będziemy musieli czekać :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze słyszałem, ale chyba 2013 dopiero :P Chociaż pewnie źle słyszałem, ale kto wie.

Na GamesComie dowiemy się chyba wszystkiego już na 100%. Mam nadzieję, że poza ogromem materiałów dostaniemy również datę planowanej premiery.

Ja bym mógł spokojnie poczekać do tego 2013, bo wiem, że wtedy dopracowali by produkt do granic możliwości i znów byłaby to gra, która cieszyłaby nas przez długie miesiące, a może i lata.

Ale pożyjemy zobaczymy.

EDIT:

Pierwsze screeny, a raczej arty się pojawiły:

6yook.jpg

c1ptk.jpg

fissg.jpg

kmjfc.jpg

yr7ox.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej cieszy mnie różnorodność otoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×