Skocz do zawartości
ONE

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Masz susznego, więdząc jak się to nazywa, sprawdziłem na tubie - i tak to to.

Jednak teraz mnie męczy skąd takie itemy się biorą, bo jak rozumiem znaleźć ich nie można. Na czym polega czitowanie na PS3?

Btw. dzięki za wyjaśnienie ;)

Dlaczego Cię to męczy?

Musisz wiedzieć, że bez takiego "specjalnego" wyposażenia też można ukończyć grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po premierze na xbox ludzie sobie sejwy modyfikowali i inni gracze tracili EQ. Ten problem dotknął tera ps3. ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jakieś modyfikowanie sava i w ten sposob sie to robi chyba, nie zawracaj sobie tym glowy, lepiej grac normalnie i cieszyc sie gra, ja spedzilem w borderlands 2 ponad 13 dni wedlug tego co pokazuje licznik w grze uzywajac tylko i wylacznie gier zdobytych samemu lub dzieki kolegom ktorzy obdarowali mnie unikalnymi broniami, jesli chcesz to mozesz wykorzystac legalny glitch w grze (byc moze zastosoany przez samych tworcow), poprzez uzywanie evil smasher + pistolet infinity (jak wyuczysz sie pewnego triku to kazdy boss bez wyjatku na hardzie pada szybciej niz zdazy sie pojawic jego pasek zycia) :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę ukończyłem kilka razy, całe to czitowanie nie interesuje mnie, dlatego że go potrzebuję, raczej jako ciekawostka.

Zwyczajnie/naiwnie myślałem, że takie rzeczy nie mają miejsca na PS3. Skoro mają chciałem poznać technologię ;)

z uzywanie evil smasher + pistolet infinity (jak wyuczysz sie pewnego triku to kazdy boss bez wyjatku na hardzie pada szybciej niz zdazy sie pojawic jego pasek zycia) :)

coś więcej o tym triku?

Nie znam, a brzmi intrygująco ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś więcej o tym triku?

Nie znam, a brzmi intrygująco ;)

Na YouTube jest masa filmow instruktazowych ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś łopatologicznie wyjaśnić na czym polega farmienie moonshotu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polega na farmieniu ostatniego bossa w fabule, a nie po fabule. Kiedy zabija się go w fabule, za pomocą konsoli którą wzywamy moonshot, on ma bodajże 75% szansę na wyrzucenie pomarańczowego sprzętu.

  1. Idziesz na Warriora podczas questa fabularnego The Talon of God. Rozwalasz go i Lilith prosi i wciśnięcie przycisku na konsoli, żeby go dobić.
  2. Ty jednak tego nie robisz, zamiast tego wyjdź normalnie do głównego menu i wczytaj grę jeszcze raz.
  3. Podłącz drugą postać na splitscreenie i tą właśnie postacią zrób moonshota.
  4. Pozbieraj tą samą postacią loot, a następnie wejdź do menu tej postaci, wyłącz i włącz jej Badass Rank. Gra się zapisuje tylko dla drugiej postaci, z całym lootem z Warriora.
  5. Wyjdź z gry tak jak przy duplikacji przedmiotów - za pomocą :psbutton: , poprzez wyjęcie płyty czy jak tam sobie to robisz.
  6. Gotowe. Możesz powtarzać operację do woli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polygon wrzucił jakiś teaser trailer nadchodzącej szóstej klasy postaci. Słaba jakość, ale wygląda na coś w stylu Bricka z jedynki - oparta na melee albo na jakimś szale czy mutacji, w którą się przemienia podczas działania action skilla. Na pewno będzie nastawiona na walkę na najkrótszym dystansie. Dla mnie niefajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już najlepszy pistolet w grze, teraz warto zapolować na tą tarcze The Bee, może ktoś przybliży jak i gdzie ją zdobyć? (z tego co się orientuje, to chyba w Arid Nexus: Boneyard0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brick był troche overpower. Ja z kolegą robiłem jeden quest, że miałem rozwalic bandytów. Użyłem skilla a kolega nawet nie przycelował a ja wszystkich zabiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam już najlepszy pistolet w grze, teraz warto zapolować na tą tarcze The Bee, może ktoś przybliży jak i gdzie ją zdobyć? (z tego co się orientuje, to chyba w Arid Nexus: Boneyard0

Po co tutaj pytać skoro na YT masz pełno poradników;-). Ps o którym pistolecie mówisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko związane z DLC Capitan Scarlet. Mianowicie chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób farmić Sand Hawka oddając zadanie. Słyszałem ,że coś takiego istnieje ,ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Było by fajnie mieć kilka różnych Sand Hawków na różne typy bossów. Prosiłbym o napisanie co i jak zrobić w punktach :). Chodzi mi dokładnie o to jak farmić zadania nie tylko te jedno. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Edytowane przez Ruciorr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co tutaj pytać skoro na YT masz pełno poradników;-). Ps o którym pistolecie mówisz?

Miałem na myśli: Redundant Fibber. takowy mam, lecz do szczęścia potrzebny mi jest tarcza the Bee. (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nadarzyła się okazja zrobienia platyny, bez specjalnego gonienia za tym, prawie wszystko wpadło samo ;) .

Brakujące trofea:

Challenge Accepted

Zalegające wyzwania

Vehicle:

Blue Sparks - ewidentnie mi to nie idzie, albo nie wiem o co chodzi ;)

Shotgun

mam odkryte:

Shotgun! 4lvl w trakcie

Faceful of.. 5 lvl w trakcie

Lock, stack - full

Open Wide! 3 lvl w trakcie

NIEODKRYTE ??????????

Shotgun Surgean 4 lv w trakcie

Melee

A squall of violence - brakuje 7szt do 1 lvl - rozumiem to jako broń z ostrzem do ataku wręcz, pewnie nie mam takiej broni więc nie nalicza się ;)

i oczywiście Jenkinssssss!

z nim mam problem. Na jednym koncie mam dwie grywalne postacie. Główna która ukończyłem fabuły i w której chcę zaliczyć challange nie ma właśnie ów jenkinssssaa

Druga postać na tym samym koncie ma.... 3x jenkinsa zaliczonego - jak? nie mam pojęcia ;)

Pozostaje założyć kolejną postać, dojść do obserwatorium i szukać chłopa ;D

Edytowane przez MartekoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko związane z DLC Capitan Scarlet. Mianowicie chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób farmić Sand Hawka oddając zadanie. Słyszałem ,że coś takiego istnieje ,ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Było by fajnie mieć kilka różnych Sand Hawków na różne typy bossów. Prosiłbym o napisanie co i jak zrobić w punktach :). Chodzi mi dokładnie o to jak farmić zadania nie tylko te jedno. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Kończysz misję, ale nie odbierasz nagrody. Kopiujesz save z konsoli na pedrive.

Odbierasz SandHawka, włączasz drugiego gracza na splitscreen, dajesz mu SH, sejvujesz.

Wyłączasz grę, kopiujesz save z pendrive na konsolę

Tym sposobem masz SH, a misja znowu jest "TURN IN".

Można powtarzać do woli.

@Sirindel - dzięki za Harolda, ale kurde w ogóle nie czuje satysfakcji z używania go :(

Co innego bronie, które sam zdobyłem, dziś trochę farmienia i wpadła Lyuda 49LV oraz The Sham 50LV. Ale zasraniec BNK3R nie chce dać Bitch :angry: .

Szansa na drop Legendarek jest faktycznie za niska, ale farmienie i tak rządzi.

Edytowane przez konstant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze, ostatnimi czasy zająłem się wyłącznie farmieniem Legendarek.

Skutek? 10 różnych Legendarek.

Każdego bossa farmiłem max. 50 razy. Niektórych sprzętów mam po 2szt.

Nie ma co narzekać na Drop Rate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. mam pytanie o dodatki. zakupilem season pass i sciagnalem dodatki ale niestety nie mam zielonego pojecia jak sie dostac w nowe lokacje. w Travel nie mam zadnych punktow do ktorych moglbym sie przeniesc. obecnie gram na true value hunter mode czy jakos tak o ile to ma jakies znaczenie. jakies pomysly ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj w Fast Travel Station lokacji Oasis, Badass Crater of Badassitude i Hunters Groto bodajże, dokładnie nie pamiętam, to są główne lokacje w których zaczyna się każdy z DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cicho? Level Cap do 61, nowa grywalna postać, Ultimate True Vault Hunter Mode, nowy DLC no i PERŁY.

Szkoda tylko, że po podniesieniu LC do 61 cały obecny arsenał będzie można wyrzucić do kosza.

Edytowane przez konstant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dopadł syndrom Borderlandsa, gra mi się strasznie przejadła, season passa mam, ale żadnego dodatku nie ukończyłem. Podobnie miałem z pierwszymi bordersami, minimum rok przerwy, żebym mógł spojrzeć na tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę znów powróciłem do walki z Terramopohu... (czy jak mu tam?). O wiecie co? Nie jest źle!. Co prawda nie wyfarmiłem tarczy the bee (próbowałem jakieś 20 razy i na razie dałem sobie spokój), ale dzięki pistoletowi Redundant Fibber (którego ma mój brat, bo walczyliśmy z nim na podzielonym ekranie), to boss często go olewa i zajmuje się mną. Nawet gdy podchodzi bardzo blisko, to tylko mną jest zainteresowany i gdyby nie te cholerne przyciąganie (czarna dziura), to prawdopodobnie mielibyśmy już go z głowy ;)

Przez święta, na pewno go już pokonamy, a potem TVHM pozostałymi postaciami. Aha i jeszcze Warriora pokonać na TVHM ;)

BTW: Za niedługo będę przechodził grę z bratem 4 raz i nadal nam się nie nudzi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatna łatka dodająca dodatkowe levele...

Co się dzieje z tymi grami :/ Czy pazerność zachłannych hien jest już tak ogromna?

Multum płatnych i drogich DLC i jeszcze im mało?

Czy ja nie ogarniam czy to wszystko poszło w zupełnie złym kierunku :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatna łatka dodająca dodatkowle levele...

Co się dzieje z tymi grami :/ Czy pazerność zachłannych hien jest już tak ogromna?

Multum płatnych i drogich DLC i jeszcze im mało?

Czy ja nie ogarniam czy to wszystko poszło w zupełnie złym kierunku :/

To jest chore żeby kazali płacić dodatkowo za to, że podniesie mi się level postaci, do czego to doszło

Edytowane przez szuldi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A PT3 będzie za friko, tylko po co to komu jak nie zapłacimy za podniesienie Level Cap?

Fuck logic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×