Skocz do zawartości
ONE

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dostać złote klucze ? ;d

 

http://forums.gearboxsoftware.com/showthread.php?t=236205

 

Ale ogólnie złote klucze są bezużyteczne bo najlepszy sprzęt jaki można z nich wyciągnąć to fioletowy/E-Tech.

 

Co wy na to Vault Hunters? 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=77404

 

Wszystko zapowiada się rewelacyjnie, ale mam nadzieję, że nie podniosą znowu level-cap'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na końcu się przydaje bo gdy wydropi ci snajpe 3k to nie ma co zbierać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na końcu się przydaje bo gdy wydropi ci snajpe 3k to nie ma co zbierać ;).

Wybacz, ale nie czaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też :/ wyższy level cap nie ma sensu, ale jest szansa bo w jedynce najpierw podnieśli do z 50 do 61, a potem do 69. Chyba, że wydadzą więcej DLC.

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 69 to chyba dziwna liczba jak na lvl cap ;P.

 

Wybacz, ale nie czaje.

Miałem na myśli, że nie ma co zbierać z przeciwników w drodze do final boss'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up No ale to chyba normalne, że słabsi przeciwnicy---> słabszy loot.

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem na myśli, że śladu po nich niema bo snajpa ma takiego kopa, że ich rozwala na jeden strzał XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierw ogrywam wszystkie postacie potem wybiorę sobie tvhm ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu większość osób biegało z The Bee i Conferance Call na farmę Terramorphousa. Po ostatnich patchach i nerfach "trochę" się to zmieniło...

Stąd moje pytanie: Jaki obecnie sprzęt/zestaw, jest na tyle dobry, żeby samodzielnie farmić (w miarę komfortowo ;) ) Terra? (Axton, 51 lvl)

Edytowane przez fenrizpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slag + ognisty Sand Hawk (DLC1) + Bee. Jak masz DLC3, to Sand Hawka możesz zastąpić Lead Storm. Komfortowo i tak pewnie nie będzie, po po ostatnich patchach nie ma za bardzo takich metod, jeśli nie grasz krasnalem, ale to uniwersalny sposób na wszystko.

 

A jak nie masz w ogóle DLC, to ściągaj znajomych. Można próbować kombinacje typu dobry Fibber + dobre Rubi + jakieś granaty ze slagiem, ale to ryzykowna metoda, szybko nie będzie plus nie tak może pójść tyle, że pewnie udawać się będzie raz na kilka prób.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się ostatnio czaje na Bee + sandhawka...do tego wyrzutnia rakiet która przy przeładowaniu też strzela rakietą i też wybieram się na Terramorphusa...niestety solo ponieważ nie mam neta do multi ale mam nadzieje że będzie dobrze...

 

Jakieś ogólnie rady macie dla solowania tego moba ?

 

EDIT: fak...z questa dostałem Stoic Sand Hawk...dupa się robi.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slag + ognisty Sand Hawk (DLC1) + Bee. Jak masz DLC3, to Sand Hawka możesz zastąpić Lead Storm. Komfortowo i tak pewnie nie będzie, po po ostatnich patchach nie ma za bardzo takich metod, jeśli nie grasz krasnalem, ale to uniwersalny sposób na wszystko.

 

A jak nie masz w ogóle DLC, to ściągaj znajomych. Można próbować kombinacje typu dobry Fibber + dobre Rubi + jakieś granaty ze slagiem, ale to ryzykowna metoda, szybko nie będzie plus nie tak może pójść tyle, że pewnie udawać się będzie raz na kilka prób.

 

Farmiłem kilkanaście razy Sandhawka, ale nie udało sie go dostać Fire. Inne wersje Sandhawka faktycznie az tak odstają od Fire? Lead Storm lepszy czy podobny? Najwyżej poszukam na oficjalnym forum tych broni, chyba że ktoś ma na wymianę za inne legendy. Z Fibberem próbowałem, baaardzo cięzko było :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jeśli szukacie tarczy The Bee polecam dodatek Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep i mapę The Forest.

Dziś wypadły 2 takie tarcze, taka:

 

921_bee52.jpg

 

a kilka godzin później taka:

 

456_bee55.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam sprawdzic ktore lokacje mi pozostały do odkrycia do trofeum? bo mam wszystkie misje poboczne zrobione oprocz aren i termosa a trofkow nie dostałem za lokacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś już ograł najnowsze dlc?? U mnie grzecznie czeka na większą ilość czasu :) jak się prezentuje ten "papierowy rpg" na trailerach petarda a jak jest naprawdę?? Najlepszy dodatek do 2ki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem ostatnio grać Mayą i wbiłem 23 lvl i postanowiłem odpalić DLC, ale przeciwnicy mają 29 poziom, więc powiedziałem nie. Ale klimacik bardzo fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cikawe który mają w post game ;) czy 50ty styknie... Z bomby pytanko rozumiem że aktywujemy go zachodząc do tiny w jej kanciapie/grocie??

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cikawe który mają w post game ;) czy 50ty styknie... Z bomby pytanko rozumiem że aktywujemy go zachodząc do tiny w jej kanciapie/grocie??

DLC odpalasz tak samo jak inne: idziesz do Fast Travel i tam szukasz lokacji Unassuming Docs (czy jakoś tak) i grasz DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatek bardzo fajny, klimacik i muzyka jest spoko, nowi przeciwnicy, jest intensywna jatka, nie ma nudy, cały czas lufa karabinu czy innego żelastwa się pali i nie ma na moment spokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwa zawartość wersji GOTY, o której zaczyna być coraz głośniej :) Jeszcze tylko potwierdzenie od 2K/Gearboxu i jedziemy!

 

http://www.playstationlifestyle.net/2013/07/04/borderlands-2-game-of-the-year-edition-pops-up-in-steam-database-suggests-lots-of-dlc-is-included/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×