Skocz do zawartości
AGArtha

Plants Vs Zombies

Rekomendowane odpowiedzi

plantsvszombies_logo.jpg

Nietypowa gra z cyklu tower defense.

9 lutego 2011 PopCap Games zaatakował nasze domy wykorzystując dość zabawnych Zombie, którzy lubują się w ... zjadaniu ludzkich mózgów!

Wrogo nastawione Zombiaki atakują przez ogród lub próbują dostać się do domu kominem.

Naszym zadaniem jest obrona przy użyciu... roślinek (bardzo walecznych, jak się okazuje). Kwiatki, ziemniaczki, grzybki i inne fasolki sadzimy na trawniku, w basenie lub w doniczkach na dachu. Do wyboru mamy wiele gatunków roślin – produkujących słoneczka (płacimy nimi za bronie), atakujących, spowalniających, wybuchających oraz zatrzymujących. W trakcie rozgrywki otrzymujemy nowe gatunki roślin, dzięki którym możemy prowadzić walkę z nowymi, zmutowanymi Zombie.

Rozgrywka prowadzona jest w dzień , w nocy oraz podczas gęstej mgły.

Do dyspozycji mamy także Sklepik Szalonego Dave'a, w którym oferowane są dodatkowe upgrade'y slotów oraz broni.

Autorzy przygotowali dla nas 7 różnych trybów rozgrywki: Adventure, Survival, Versus, Co-op, Puzzle, Mini-games oraz Zen Garden czyli uprawianie własnych gatunków roślinek.

Gra jest bajkowo kolorowa, pełna humoru i opleciona bardzo przyjemną ścieżką dźwiękową.

Jako wielka fanka PixelJunk Monsters nareszcie znalazłam godnego następcę, polecam gorąco Plants vs Zombies!

Gra nie posiada ograniczenia wiekowego.

Cena: 55zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada z iloscia leveli?

Bo cena 55 zl nie jest niska jak na gierke z PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogo, myślałem że będzie sie jakimś survivaro biegać i rozwalać zombi a to jakieś nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lol, jakie znowu "nie wiem"? To najlepszy tower defence wszechczasow, gra, ktora wyszla juz na wszystkie platformy sprzetowe i wszedzie zbierala oceny rzedu 10/10 i wiele nagrod, absolutny must have. Fakt, cena moze troche odstraszac, ale zdecydowanie warto, ba - wrecz trzeba :).

Edytowane przez Meanthord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada z iloscia leveli?

Bo cena 55 zl nie jest niska jak na gierke z PSN

Adventure zawiera 50 leveli, do tego dochodzi ok. 20+ leveli z Puzzle, Mini-games.

Po przejściu całego Adventure można oczywiście zacząć od nowa, przyjmując inna strategię (są nowe bronie) lub np postarać się grac pod kątem pucharków, które nie wpadły za pierwszym razem ;) Jest też Survival - uhhh trzeba się tam namachać!

Dochodzi jeszcze Co-Op oraz Versus, w którym naprawdę dobrze można się bawić.

Faktycznie 55zł to dość wysoka cena ale uważam, że miłośnicy tower defense poczują 100% satysfakcji.

Drogo, myślałem że będzie sie jakimś survivaro biegać i rozwalać zombi a to jakieś nie wiem...

Nie, to nie jest Dead Nation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest fajna gralem dawno temu na iphonie ale naprawde z ta cena to troszke przegieli rozumiem 36 ale nie 55 ... poczekam bo wedlug mnie nie warte takiej kasy ... nawet dla mnie kogos kto z reguly nie patrzy na ceny gier ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Mam na iPoda touch fajnie się w to grało, ale na PS3 za wysoka cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas całego szumu z tą grą, całkowicie ją olewałem :) Dopiero dziś obejrzałem kawałek gameplay'u, przedwczoraj zassałem demko i... gdy je odpaliłem (z myślą, że zaraz wyjdę z gry i usunę) z miejsca zaliczyłem 6 demówkowych plansz :) Gierka mi się spodobała, no i ten napis że w tej chwili, gdybym miał pełną wersję to wpadłby mi trofik ;) Jak będzie w promołszyn kiedyś to się skuszę, bo 55 zeta wolę przeznaczyć na coś bardziej konkretnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roślinki kontra LBP2 w Zombie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roślinki kontra LBP2 w Zombie :)

A nie powinno być Roślinki kontra Zombie w LBP2? Swoją drogą to ktoś musiał się nieźle nad tym napracować aby to zrobić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gierka jest naprawdę dobra, można się przy niej fajnie bawić samemu oraz w co-op. Po przejściu całej gry można jeszcze długo bawić się w ogródku i trzepać kasiorę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzylo sie komus, ze po wejsciu do ogrodu i probie podlania kwiatkow gra sie wylacza? Dodam, ze problem pojawil sie wczoraj i na dodatek zniknely wszystkie inne kwiatki. Zostaly tylko jeden i jak probuje cos z nimi zrobic gra sie wylacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić, ale po co skoro w LBP2 mam to za free? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrywam się na IPhonie, na Ps3 jest to dla mnie must have. :) Mam do was pytanie, czy ta gra ma platynę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma

Eh, szkoda. :( A czy znajdę gdzieś ją w wersji pudełkowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trudno. :) Ma ktoś z was już tą grę? Jeśli tak, to może się wypowiedzieć, jak to wygląda na padzie? Bo nieraz trzeba na prawdę szybko klikać w różne miejsca w różnych kątach ekranu, na IPhonie sprawdza się to wyśmienicie, poruszanie się za pomocą analoga pewnie już nie będzie tak szybkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą grę i jak dla mnie jest świetna. :biggrin: Ukończyłem już całą kampanie i według mnie poziom trudności jest bardzo niski. Przegrałem tylko trzy razy i to przy samym końcu. Większość minigier idzie ukończyć za pierwszym podejściem. Chociaż zdarzają się wyjątki jak na przykład turlanie ziemniaków w stronę zombi. :biggrin: Ale to w sumie też jest proste chyba za trzecim razem wygrałem. Ogólnie na padzie wygląda to tak że można nim poruszać bardzo wolno i nie idzie przegrać. Może tylko w kilku poziomach trzeba się wysilić aby wygrać ale to są wyjątki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trudno. :) Ma ktoś z was już tą grę? Jeśli tak, to może się wypowiedzieć, jak to wygląda na padzie? Bo nieraz trzeba na prawdę szybko klikać w różne miejsca w różnych kątach ekranu, na IPhonie sprawdza się to wyśmienicie, poruszanie się za pomocą analoga pewnie już nie będzie tak szybkie.

Czego chcesz się dokładnie dowiedzieć? Mam zmierzyć swój czas reakcji i zdolność do poruszania się padem w grze? Klikanie jak klikanie... W każdej grze wygląda tak samo. Nie przesuwamy obrębu planszy, na której gramy, mamy widok z góry na całą. Dróg, którymi poruszają się zombiaki jest zawsze 6 i tylko nimi idą. Ściągnij demo gry i sprawdzisz czy sobie "poradzisz" z klikaniem.

Osobiście grę skończyłam i przechodzę ją po raz drugi. Nie miałam żadnego problemu z poruszaniem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się że przy takiej grze jest mało postów.Wczoraj zakupiłem gierkę i jest naprawdę dobra.Od dawna przy takiej grze się tak dobrze nie "wyluzowałem" , sama radość płynie gdy się w nią gra.Polecam ja osobiście ... jak i większość osób co w nią już grała :)

PS.Nigdzie indziej nie doświadczysz jak zombie może skakać o tyczcie ,jak chcecie sprawdzić rezultat.To zakupcie sobie gierkę :rofl:

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka już u mnie. Na prawdę fajna, idzie się wyluzować. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka już u mnie. Na prawdę fajna, idzie się wyluzować. :)

Idzie się wyluzować, ale trophki nie taki luzackie :).

Drzewo Mądrości na 100 stóp trochę mi zajęło a teraz jadę survival.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie się wyluzować, ale trophki nie taki luzackie :).

Drzewo Mądrości na 100 stóp trochę mi zajęło a teraz jadę survival.

Survival wcale prosty nie jest. Jeszcze nie udało mi się zdobyć tego trofeum mimo iż patrzałem na youtube jak przejść. Miałem kilka prób i wszystkie nie udane. :( Najgorsze nie są zombie które idą setkami ale to że gdy idzie ich bardzo dużo, gra strasznie mi zwalnia, niestety to dosyć spowalnia i utrudnia rozgrywkę. Co do drzewa to akurat było proste, choć czasochłonne, sprzedałem wszystkie roślinki jakie miałem w ogrodzie i za pieniądze kupowałem pełno nawozu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×