Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz wiadomo.. nadchodzi kontynuacja krola H&S, Diablo 3.
Dzis zostao nawet zaprezentowane kilka screenow... poprostu slinka cieknie. W kazdym razie, dalej mamy do czynienia z rzutem izometrycznym (bogu dzieki), do wyboru bedziemy miec 8 klas (7 "starych" i jedna nowa, witch doctor).
A teraz moje pytanie do Was.. jak myslicie, bedzie szansa, zeby D3 ukazalo sie rowniez na ps3? .. tak jak D1. Czy nie byloby wspaniale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby miodnie Ale wątpię, żeby Blizzard zdecydował się na wersję PS3 Mogą mieć nie lada problemy z okiełznaniem chlebaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh... na 2 rzeczy czekam w życiu, na śmierć i ... Diablo III dziś ta pierwsza się spełnia. Oficjalna zapowiedź, screeny, trailer, gameplay, orgazm ehhh... Wszystkie gry razem wzięte mogą się schować. Nadchodzi król, na kolana niewierni !!! Będzie 7 klas, nie 8, zamiast nakromanty jest ten doktor z Afryki. Z niecierpliwością czekam na wszystkie informacje, premiera... no cóż, znając Blizzard gdzieś w grudniu 2009 na PS3 nie wyjdzie, gra jest przeznaczona tylko na PC i na Maca, co jest chyba oczywiste. CZEKAMY !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie takie oczywiste bo D1 bylo na ps.

Klas jest 8...wszedzie tak pisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyglada pieknie... tylko co to za jakies czerwone power up'y zamiast potionow? Cos mi sie to nie bardzo podoba taki pomysl. Pozatym zauwazylem, ze ciala znikaja ale to pewnie wina wczesnej wersji gry. Bo watpie, zeby sami taki numer wycieli. A teraz tylko czekac na date premiery i do sklepow po swoje kopie gry. Ja napewno zamawiam extra super wypas gold wersje hehe. Bo warto. PS mam nadzieje, ze nie dowala abonamentu za battle.net...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi niestety Ta odslona diablo nie przypadla do gustu. Wytlumacze swoja opinie tylko tym, ze gra jest zbyt podobna do D2 wyglada narazie to bardziej na update strony wizualnej a nie nowa gre. Oczywiscie nie musi to sie skonczyc zle, ale takie sa moje odczucia z pierwszego pokazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie tego oczekiwalem po D3. Zmiany szaty graficznej, nowych item'ow, czarow i duzo, duzo questow. Nie chce zadnych rewolucyjnych zmian. Wlasnie dlatego diablo ma tylu fanow. Nie jest to MMO ani nie wiadomo co tylko najzwyklejszy H&S. Dla mnie bomba. W D1 gralem na PSX ale jakos nie mam ochoty grac w D3 na PS3. Chociazby dlatego, ze nie jest pewne czy dadza obsluge kim. Bo na padzie to ja nie bede gral w D3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś oczekuje jakiś rewolucji względem D2 to ... się zawiedzie. Dzięki Bogu! Jak zobaczyłem te bajeczne krajobrazy, pyszota jednym słowem! Dobrze, że grę zostawili w klimacie D2. Ale to jest blizzard. Oni wiedzą co robią. Spójrzcie na Starcraft II. Identyczna sytuacja. Drobne zamiany + nowa grafika = kolejna idealna gra spod skrzydeł Blizza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gdy to przeczytałem to o mało na zawał nie padłem kilka lat czekania skończone jak ktoś wyżej napisał "Nadchodzi Król" takie emocje że zaczołem grać od nowa w diablo 2 po multi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie takie oczywiste bo D1 bylo na ps.

Klas jest 8...wszedzie tak pisza.

Skąd wy ludzie bierzecie te wszystkie idiotyczne informacje ?? wystarczy wejść na oficjalną stronę Diablo http://eu.blizzard.com/diablo3/ i wejdziecie w FAq, macie tam wszystko co blizzard może powiedzieć i powiedział, poza tymi informacjami niema NIC więcej, kolejna sprawa, kocham jak ludzie są NOGĄ z angielskiego i wymyślają sobie rzeczy Life Glovisy nie będą zastępowały potionów, BĘDĄ alternatywą i dodatkiem do nich.

Gra prezentuje się świetnie, BLizzard jak zawsze idzie za Jakością a nie wyglądem, i za to zawsze ich kochałem, diablo III to 2 gra dla której moge rzucić Studia, pracę i życie :>

ps: jeśli podajecie jakieś rewolucyjne (zwykle głupie i nieprawdziwe) informacje, pofatygujcie się najpierw podać źródło tego jakże żetelnego info.

Teraz coś co sam wydedukowałem:

Amazonka może nie wrócić.. w faq piszę, że każda postać będzie miała wybór płci, czyli Amka odpada, Czarodziejka/Czarodziej lub jakaś alternatywa Castera tego typu na 100% wróci to jest logiczne, dalej Paladyn ulubieniec większości fanów diablo, wróci na bank, jak widzieliśmy w diablo2 są żeńskie odmiany tej postaci, jak już większość wydedukowała, nekromanta nie może wrócić, Witchdoctor jest zbyt podobny, było by to marnotrawstwo miejsca (chociaż moim skromnym zdaniem nekros jest WAYY better) czyli mamy Palka, Barba, Witchdoctora, Jakiegoś Castera + ???? wychodzi na 2 Mele 2 Casterów, nie mam pojęcia co wybiorą jako finalną postać, i czy dodadzą kolejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, Prorok...ja wcale nie jestem taka noga z angielskiego. Wiem, ze to bedzie tylko dodatek do potionow ale juz samo to mi sie nie podoba. To, ze napisalem jak napisalem wynika moze (nie wie...) z tego, ze pisalem "na goraca" i mi sie takie rozwiazanie nie bardzo podoba. Za bardzo upraszcza gre. Ale nie jestem pewny co do tego ile ma byc klas, bo facet jak dla mnie to nie wyraznie powiedzial. Nie wiem czy powiedzial seven czty several. Chociaz jestem bardziej skonny uwiezyc, ze seven. Btw nastepnym razem zanim cos napisze jako tlumaczenie z angielskiego to dopiero po konsultacji z Toba, ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie podoba pomysl orbow z zyciem bo czasami to bylo denerwujace co chwile zerkac na stan zycia i naciskac ta przekleta jedynke orby z zyciem(nie wiem jak wy je tam zwiecie ) + potiony to idealne rozwiazanie.

A co do samej gry to mam nadzieje ze kooperacja bedzie lepsza niz w diablo II.Mam na mysli to ze beda nam dobierani kompani na podobnym lvlu i na tych samych questach. Do tego jakies fajne pvp, ciekawa fabula i bede usatysfakcjonowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że Diablo II kiedyś jak zacząłem grac to zrobiłem postac poszedłem pozabijac, zgubiłem się i już nie grałem w Diablo Ale jak oglądałem gameplay z DIII to tak mnie wciągnął że nie wiem, będe musiał w to zagrac.

btw. Frosty jak patrze na twój avatar to nie moge wytrzymac Jest taki ... mui mui

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem ciekaw jednego czy będzie świetny multi jak w diablo 2 czy zrobią takiego mmorpg że wszyscy na 1 serwie grają.I do ilu graczy będzie multi:O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczje bedzie podobnie jak w D2. Byl kawalek multi w gameplay'u pokazany. Noey gracz dochodzi do gry kiedy chce tak jak w D2. Czekam na date premiery i potwierdzenie/zaprzeczenie wersji na PS3. Jak na PS3 to MUSI byc niestety kim. Bo pad nie da rady...

Ponadto wiadomo, ze bedzie 5 klas postaci:

How many character classes are included in Diablo III? What are they?

Five character classes will be included in the game, two of which, the barbarian and witch doctor, were revealed when the game was announced at the 2008 Blizzard Entertainment Worldwide Invitational. The other classes will be announced at a later date

Cytat z oficjalnej strony Blizzarda o D3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa Plotki ze możne być ;) a jak wiadomo w każdej plotce jest ziarnko prawdy na PSX było Diablo I Czy na PS3 Będzie Diablo 3? Co wy na to ?

Gdzies tam pisali :

Serwis MaxFreak spekuluje, że skoro Blizzard zakupił licencję na Havoka 4.0, a skoro silnik może działać trzy razy szybciej na konsoli niż na PC, to jest szansa, że gra może się ukazać także na PlayStation 3.
Jednak niewykluczone, że Sony zainteresuje się tym tytułem, bo znacząco pomógłby w sprzedaży konsoli.

Moje zdanie jest takie ze jak by było to bym się nie obraził ;)

diablo3okladak_220.jpg

56043111rq9.jpg

Edytowane przez Mniuwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś trudno mi w to uwierzyć, ale miło by było zagrać w Diablo na konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w diablo nigdy dłużej niż 10-15minut ale jak by wyszło na ps3 to na pewno bym kupił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby to triumfalny powrót Diablo na platformę PlayStation, pamiętam te godziny spędzone przy jednynce na PSOne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie grałem w diablo nigdy dłużej niż 10-15minut ale jak by wyszło na ps3 to na pewno bym kupił :P

Zlinczować go :D. W jedynkę to do tej pory jeszcze czasem pogrywam, za każdym razem inne ustawienie poziomów i o to chodzi. Przyznam się, że jakoś umknęło mojej uwadze, że było wydanie na ps1, ciekawe czy można ją jeszcze kupić. Da rade przecież odpalić na ps3 :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z blizzarda ani nie mówią nie ani nie mówią tak wiec co będzie to się zobaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać ale nigdy nie grałem w żadne Diablo xD....

Wszyscy kumple grają na piecach a mnie jakoś nie ciągnie, Wole grać w GoW'a

Ale jakby wyszło an ps3 to był kupił z chęcią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w to nie wierze :) to co bym chcial nie ma nic do rzeczy bo dalej nie wierze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×