Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

Po co nam gra, która przez fanów serii została zbesztana, między innymi za zepsucie klimatu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co nam gra, która przez fanów serii została zbesztana, między innymi za zepsucie klimatu?

Tak, a później i tak wszyscy przez 6 lat z kolei będą w nią tłukli. Blizzard jeszcze nie zrobił nawet nie słabej, a średniej gry. Wszystko co wychodzi z ich rąk to prawdziwe złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie

Diablo 3 bardzo chcialbym na PS3

W warcrafta3 do dzis zagrywam na eurobattlenecie albo na battlenecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi wyjsc na ps3 bo jak nie to sobie nie pogram ;/ ciekawe czy bedzie tez taka epicka muzka jak w dwojce ; ] ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci z Microsoft kombinują i kombinują. Śmiałem się, kiedy B. Gates (jak coś źle napisałem, to się upomnieć) mówił, że Xbox będzie lepszy od PS2. A wynik wiadomo jaki. A moja odpowiedź na tytuł to Wielkie NIE!!!

Upominam się, gejts.

Co powiecie na Diablo III na konsole?

Co powiecie o Diablo III na konsole? - Poprawniej :P

Ja nic nie powiem bo ta gra mnie mało obchodzi.

Mogli by zrobić dla konsoli myszkę i klawe jak w UT3 skoro na padzie się nie znają...

Edytowane przez Pips

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D1 wyszło przecież na szaraka i o ile mnie pamięć nie myli była całkiem grywalna ta gra. Nie była to gra na długie miesiące ale to też nie była sieciówka. Tak że jak będą chcieli to zrobią to na padzie :), a jak nie to ja nie widzę problemu co by grać w to myszką, nie jestem znowu takim zboczeńcem że nie chce kalać czarnulki zestawem k&m. Jak się uprą to mogą zrobić nawet tak że bez tego nie pogra się w grę. Do Eye of judgement musiałem mieć kamerkę to dlaczego tutaj nie miało by być tak że muszę mieć myszkę :P

Rynek zbytu gra by miała, nie tak wielki pewno jak na PC ale jednak. Niestety nie wierzę że wyjdzie na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO WSZYSTKICH:

Przecież nie podałem żadnych potwierdzonych informacji, wcale nei uważam, żeby Diablo III ukazało się na konsolach. Po prostu dałem taki tytuł aby przyciągnąć kolejnych czytelników i aby każdy skojarzył: ''Diablo na konsole? Aaaa, Blizzard bedzie robił gry na konsole!'', ale najwidoczniej to nie wyszło.

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo trafiłeś w taki czuły pkt jak Diablo :) jednoznacznie naprowadziło to nas na temat dyskusji :P

Edytowane przez ajakdwalin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,7030821,Oh_rly__Diablo_3_na_konsole.html

Będę miał naprawdę spory problem z wybraniem wersji. PC czy PS3? O ile dojdzie do tego wydarzenia. Ale tak jak już gdzieś wcześniej miałem widzenie... Activision i wszystko jasne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oj! Ten link wygląda na uszkodzony.
;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz lepiej ale w 2011 to ja juz dziadkiem chyba bede.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślisz, że na PC będzie szybciej? Nie sądzę. Przyszły rok Blizzard prawdopodobnie podaruje Starcraftowi2. Wydawanie dwóch tak wielkich tytułów w jednym roku jakoś mi do nich nie pasuje. Jak się tak zastanowić... Gdyby Diablo miało się ukazać na wiosnę 2011 to tylko półtora roku nam zostało :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie ja patrzę, na gameplay'e to tępa siepa, na padzie można grać spokojnie. Ale myślę, że blizzard nie będzie wydawał takiego tytułu na konsole. Jeżeli już (w co wątpię) puści informacje, że chce wydać na konsole, to MICRO$OFT się przypieszy, i gówno będziemy mieli... (patrz. Fable 2-3)

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie ja patrzę, na gameplay'e to tępa siepa, na padzie można grać spokojnie. Ale myślę, że blizzard nie będzie wydawał takiego tytułu na konsole. Jeżeli już (w co wątpię) puści informacje, że chce wydać na konsole, to MICRO$OFT się przypieszy, i gówno będziemy mieli... (patrz. Fable 2-3)

Pozdro :)

Widać, że nie grałeś we wcześniejsze części Diablo. Ta seria jest królem gatunku H&S. Lepszej 'tępej siepy' nie znajdziesz ;) W tym przypadku 'tępa siepa' to komplement

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że nie grałeś we wcześniejsze części Diablo. Ta seria jest królem gatunku H&S. Lepszej 'tępej siepy' nie znajdziesz ;) W tym przypadku 'tępa siepa' to komplement

Chyba KPISZ. W diablo 2 grałem 3 lata (rok na singlu + 2lata na BattleNet). Można powiedzieć, że jestem hardkorowcem w każdą gre blizzarda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w diablo 2 jeszcze duzo ludzi gra przez neta :D

gra swietna jesli by wyszla na ps3 duzo nocy bylo by zarwanych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam "Torchlight" gra miała wczoraj swoją premierę. Jest to gra twórców Diablo jednak nie w tak mrocznych klimatach, grafika przypomina tą z WoWa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam "Torchlight" gra miała wczoraj swoją premierę. Jest to gra twórców Diablo jednak nie w tak mrocznych klimatach, grafika przypomina tą z WoWa

To nie za bardzo jest gra twórców diablo... Bo twórcami diablo jest blizzard a torchlighta running games.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zmienia faktu, że jest to gra twórców Running Games

Masło maślane :P Czyli studio Running Games tworzy samych siebie tak? Bo tak wynika z tego co napisałeś :) A druga sprawa to wpisz sobie chociażby w google: "Torchlight twórcy" i pierwszych pare odpowiedzi już brzmi: "twórcy diablo bla bla bla" :) OK koniec dyskusji bo się offtop robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×