Skocz do zawartości
KopaczK

Tekken Tag Tournament 2

Rekomendowane odpowiedzi

No tak , ale w Tekkenie obejdzie się bez języka. Ustawienia to prościzna a z kolei cut-scenki są króciutkie , no , ale wiadomo wiadomo , że i tak dobrze by było gdyby był Polski :)

Same gry oczywiście nie wymagają wielkiej znajomości języka, ale mi chodzi o filmik i tu już jego znajomość pewnie będzie potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w TAG'a i mam wielką prośbę.

Odpowiecie na pytanie?

Czy w TAG'u można grać jednym teamem na dwóch padach kontra komputer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie mam nic do oceny 7,5 w IGN (bo każdy ma prawo do swojego zdania), ale ich niemalże główny argument dla takiego a nie innego werdyktu to fakt, że by grać na jako takim poziomie trzeba poświęcić dużo czasu na naukę prawideł rządzących systemem walki (oraz że nowi w serii gracze będą mieć ostro pod górę). Kuna, ja się pytam czy gra obecnie musi być łatwa dla każdego? Przecież to śmiech na sali jest normalnie. Według osoby recenzującej chyba każdy nawet niedzielny gracz powinien w TTT2 kopać tyłki przeciwnikom już w chwilę po włożeniu płytki do konsoli... Jak takie mają być argumenty w "recenzjach" gier to ja dziękuję, postoję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh Tekken to Tekken. Szczerze mówiąc nie interesują mnie oceny z IGN czy podobnych serwisów, tam Tekkena do oceny dostają niedzielni gracze, przynajmniej tak mi się wydaje . Co najwyżej wchodzę na backdasha czy Honmaru, czytam opinie zaawansowanych graczy i widzę że jest dobrze (niektórzy już grają).

Powiem szczerze że nie rozumiem mimo wszystko wszechobecnej opinii że TTT2 jest o niebo lepszy od Tekkena 6. Przecież to dokładnie to samo tylko że z systemem Tag, większą opcją customizacji. Nawet grafika niczym się nie różni a miałem prologue (chyba że od prologue'a coś się zmieniło). Tekken 6, był świetny i będę go twardo bronił. Bardzo dobry online (po łatce), balans postaci (jak na Tekkena). Udane Rage i Bound wpasowane do systemu

Gra już dawno zaklepana i czekam jutro na kuriera. Cały weekend przesiedze prawdopodobnie w practice badająci trenując mój TagTeam ( Jin&Jun ) a potem wbijam na online

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu temat o TTT2 ruszył :)

Ja pre order zamówiłem przez muve.pl, z jednej strony pisze że wysyłają w dzień premiery, a na maila dostarczyli mi dziś, że zamówienie jest już w magazynie i czeka na kuriera, który powinien mi gierkę dostarczyć w najgorszym wypadku, w ciągu 48 h. Nie obraziłbym się, gdyby doszlo przed weekendem, bo czuję, że jak siądę do konsolki to szybko jej nie opuszczę. Za godzinę (+ parę minut) numer listu przewozowego stanie się aktywny, więc będę miał rozeznanie, gdzie mój Tekkenik się znajduje.

Edytowane przez Maly_06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre order właśnie doszedł, zajęcie na najbliższe godziny (dni) załatwione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja może wypowiedź wezmę w spoiler, bo zakładam, że nie każdy chce się o wszystkim z góry dowiadywać :)

Wrażenia ogólnie bardzo pozytywne. Jedyne co może razić to przejścia między walkami. Najpierw słyszymy znany już slogan "Get ready to the next battle" przy ukazaniu sprite'ów walczących (co akurat wyszło świetnie, zwłaszcza 3 ostatnie rundy z pseudo-bossami i bossem), potem trochę male wtf z mojej strony, bo na jaskrawych (nie zawsze, ale przeważnie) tłach stoi najpierw team gracza, później CPU, gdzie postacie jak zwykle odgrażają się i rzucają hasłami ( trochę zepsuli ton "Fear The Wrath Of God" Devil Jina... :( ). IMO lepsze były krótkie prezentacje na arenach przed samą walkę, ale nic, idzie się przyzwyczaić :)

Trzy ostatnie rundy, mianowicie vs. Jinpachi & Heichachi, vs. Ogre i vs. Jun/Unknown genialne, świetne animacje i przejścia pomiędzy nimi. Przykładem może być scena po pokonaniu załogi dziadków, kiedy leżący Heihachi ostatnim tchem wciska czerwony guzik, wówczas team gracza spada do podziemi, gdzie przychodzi zmierzyć mu się z Ogrem. Także i po zniszczeniu bestii, uraczono nas cut-scenką z nagłym blaskiem światła i dopiero wtedy przejściem do finałowej walki.

Kręgli niestety nie ma :<

Może jeszcze co nieco o Fight Labie... Pocieszna historyjka, ciekawy prolog. Przeszedłem dopiero 2 etapy, chwilowo tkwię w 3. , głównie przez to, że w jednym momencie nie ogarniam sterowania i po chwili tracę całą energię :P Co prawda, wolałbym coś w rodzaju Scenario Campaign, jak w szóśtce, bo było to jakby oddzielną grą, ale tak czy siak - dodatek/wzbogacenie w postaci FL całkiem sympatyczne.

Na koniec wspomnę, że na uwagę zasługują nowe areny, możliwość zniszczenia ściany i wówczas przedostanie na piętro niżej, a także wzbogacone Customize.

Tak więc zaskoczony jestem mile, tym bardziej, że spodziewałem się przesyłki dopiero w okolicach poniedziałku, a tu taki przyjemny zonk. Będzie zajęcie na weekend. Stan obecny trofeów to 25%, stan satysfakcji - 100% ;) Polecam gorąco i czekam na opinię innych.

Btw. wytłumaczcie głupiemu (czyt. mnie) jak mogę wypakować/uruchomić DLC o.O szczerze w ogóle go nie widzę, wprowadziłem już kod na Online-Pass, mam jeszcze jakiś drugi na punkty z Namco z Bandai, ale samego DLC za cholerę znaleźć nie mogę, albo po prostu jestem taki matoł i nie umiem go otworzyć.

* w niektórych momentach moje opisy mogą wydać się niejasne, za co z góry przepraszam ;)

Edytowane przez Maly_06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod z Muve'a dostajesz na maila, ja już przynajmniej dostałem, 4 postacie, motyw, Tekken 1, snoop stage, strój Lili i bikini

Podobno na Xsiorze dostępna jest już reszta ukrytych postaci (Boskonovitch, Miharu, Sebastian i Slim Bob)

W weekend ostro zagrywam, spawdziłem online i jest naprawdę dobrze, może nie idealnie ale przyzwoicie

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak robić podwójne kombosy? bo moj partner pojawia sie wtedy gdy stoje w bezruchu, podczas walki gdy wciskam L1 nic sie nie dzieje, mozna ustawic w trybie offline aby pograć sobie 1vs1 w arcade mode? aha jeszcze jedno w ekranie wyboru postaci mam wolne 4 miejsca, jak moge je uzupełnić postaciami? dzięki za pomoc, ogolnie gierka ok ale grafika troche jednak słaba ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko o podwójnych combosach znajdziesz w książeczce-instrukcji dołączonej do gry. 4 puste miejsca to Michelle, Ancient Ogre, Angel i Kunimitsu - jeśli nie zamówiłeś TTT2 przedpremierowo, na razie nie będą dla ciebie dostępni. Jeśli tak, kod do DLC powinien zostać przesłany na twojego maila. Słaba grafika? No nie wiem, dla mnie areny po prostu wymiatają :) co do 1 vs 1 to nawet nie wiem.

Edytowane przez Maly_06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki a w multiplayerze online mozna gdizes wybrać walke 1 vs 1? narazie nie czuje 2 vs 2 wolalbym pojedyncze pojedynki, a tu ani w single ani online ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale grafika troche jednak słaba ;/

Grafika słaba ?? Areny jak i modele postaci dla mnie wymiatają. Jest o niebo lepiej niż w T6.

Po 3h sesji jestem mega zadowolony.

Gra jest dopakowana i dopieszczona do granic możliwości, a muzyka bardzo rytmiczna i dobrze wykonana pod każdą mapę.

Jak na razie siedzę w practice i trenuje Kingiem multipartsy :P

Jeżeli ktoś się waha z zakupem, to niech przestanie i leci do sklepu bo naprawdę warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@memeczyslaw

Zawsze przed walką decydujesz czy chcesz grać jedną posatcią czy dwoma, jak wybierasz jedną masz oczywiście silniejsze ciosy i więcej energii. Co do Tagowania to tylko wygląda tak strasznie, a juggle są znacznie mocniejsze jesli wykonuje się je w parach

Według mnie postacie mają za mało energii, rozumiem że taki był zamysł ale momentami cholery idzie dostać kiedy mam 70% energii, przeciwnik 10% i na rage'u ładuje mi juggla który kończy rundę

Grafika nie różni się specjalnie ale na plus na pewno twarze postaci, sa zdecydowanie lepiej wykonane niż w Tekken 6

Gra jest swietna, szkoda tylko że człowiek coraz starszy i ma więcej obowiązków i nie będę mógł poświęcić jej tyle czasu co poprzednim cześcią :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gierka świetna, nie żałuję nawet złotówki, rozrywka na następne miesiące. Nie podoba mi się OST (jest kilka fajnych utworków) al Tekken Tunes rozwiązało problem. Online działa lepiej, twarze wyglądają lepiej, areny wyglądają bosko (zniszczalne ściany, podłogi, balkony), ale design niektórych mnie drażni - jest zbyt słodko.. W Tagowych akcjach można wyczyniać cuda za 3/4 paska przeciwnika.

Dodajcie mnie do znajomych, bo jeszcze nie grałem z żadnym polakiem :happy:

jak robić podwójne kombosy? bo moj partner pojawia sie wtedy gdy stoje w bezruchu, podczas walki gdy wciskam L1 nic sie nie dzieje, mozna ustawic w trybie offline aby pograć sobie 1vs1 w arcade mode? aha jeszcze jedno w ekranie wyboru postaci mam wolne 4 miejsca, jak moge je uzupełnić postaciami? dzięki za pomoc, ogolnie gierka ok ale grafika troche jednak słaba ;/

Przejdź całe Fight Lab i wszelkie twoje wątpliwości zostaną rozwiane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Areny w tej części są po prostu boskie. Co do "balkonów", zniszczalnych ścian i podłóg - równie ciekawy smaczek, który urozmaica walkę. I jak z początku nie podobały mi się wstawki przedstawienia bohaterów między walkami, tak teraz je dziwnie polubiłem :D Na online nie miałem szczęścia, na początek chciałem spróbować walczyć różnymi teamami i tym sposobem przeciwnicy nie mieli ze mną szczególnie większych problemów... ^^' Po wybraniu swojego maina jak na złość trafiłem na dwóch noobków, z czego jeden naparzał jednym ciosem Ganryu, przez co nijak było się nawet ruszyć -,- Tacy ludzie aż obrzydzają walki online... I tym samym sposobem na 6-7 walk, wygrałem tylko jedną xD Trzeba potrenować i to koniecznie.

W Fight Labie utknąłem w Boss Battle w 3. stage'u. Za cholerę nie mogę pokonać ostatniego Mokujina, muszę popracować nad refleksem i wcześniej nie tracić życia :P Ogólnie gra świetna, jedynym elementem, który mógłby być korzyścią dla T6 przy porównywaniu obu części, jest Scenario Campaign - jedyna opcja, która przewyższa fajnością Fight Lab w TTT2. Cała reszta - zdecydowanie na+ dla taga. Dziś długo nie pogram, brak czasu + spotkanie ze znajomymi, ale jutro może coś zadziałam. Gra się świetnie, także jak wyżej, nie ma co żałować funduszy, jeśli ktoś waha się nad kupnem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zamawiał przez ultima.pl? ja zamówiłem preorder a żadnego maila nie dostałem z kodem do DLC :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze moge przed walką w arcade mode wybrać czy chce grać jedną czy dwoma postaciami ale wtedy gram jedną postacią na dwie, a chce rozegrać normalny turniej 1vs 1, to samo w multiplayerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokować ukryte areny?? postacie ktorych brakuje sa tylko w dlc tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zamawiał przez ultima.pl? ja zamówiłem preorder a żadnego maila nie dostałem z kodem do DLC :/

Prawdopodobnie kod masz na swoim profilu ultima.pl, ten sklep nie wysyła maili, bonusowe kody umieszcza w historii zamówień

Może ktoś wie jak odblokowuje się więcej opcji w customize, np strój Hwoaranga i Niny z T6, nie ma opcji kupienia ich a jak gram online to widzę że niektórzy mają te stroje nie wspominając o innych ciuszkach których obecnie nie widzę u siebie

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stroje i różne bajerki do Customów odblokowujemy po przez granie, najwięcej i najłatwiej Ghost Battle lub Arcade, ale na Online też wpada. Ma ktoś może już Aure/Ki ? Bo ja posiadam tylko 'Prana'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×