Skocz do zawartości
rembix

Wyścigi Zdalne

Rekomendowane odpowiedzi

PSN: Barto98765

Mam 4 kierowców: 26lvl, 16lvl, 16lvl, 14lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... zastawia mnie co oznaczają te żółte kropki w profilach udostępnionych bobów... Opierając się na problemie forela:

witam mam problem z moimi bobam ,wczoraj udostepniłemi 2 kierowców z 13 lewelami ,dzis patrze w rejestr i okazuje się że bylli w użyciu całą noc więc wchodze w opcje gdzie odbiera się nagrody a driwery nie są udostepniane online i w dodatku mają o jeden lewel mniej wtf?

Może trzeba co jakiś czas brać kasę, żeby kropki znikały inaczej przestają być udostępniani?

A tego problemu z lvl to nie rozumiem... przecież, gdy boby biorą udział w zdanych wyścigach to level nie rośnie, więc nie powinien tym bardziej maleć :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... zastawia mnie co oznaczają te żółte kropki w profilach udostępnionych bobów... Opierając się na problemie forela:

Może trzeba co jakiś czas brać kasę, żeby kropki znikały inaczej przestają być udostępniani?

A tego problemu z lvl to nie rozumiem... przecież, gdy boby biorą udział w zdanych wyścigach to level nie rośnie, więc nie powinien tym bardziej maleć :pardon:

level rośnie w momencie gdy obieramy nagrody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Thx rydz.

A te żółte kropeczki od czego są? ;)

Zastanawia mnie czy warto odebrać już tą nagrodę, bo jak to zrobię to wiem, że kropeczki znikną.

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępniłem swoich. Możecie ich dodawać.

psn: pprucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psnid chomik2005 mam czterech kierowcow narazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Thx rydz.

A te żółte kropeczki od czego są? ;)

Zastanawia mnie czy warto odebrać już tą nagrodę, bo jak to zrobię to wiem, że kropeczki znikną.

Wydaje mi się że te kropki które stopniowo się zapełniają to swego rodzaju ogranicznik. Miało by polegać to na tym, iż każdy z udostępnionych zawodników ma z góry narzuconą kwotę do jakiej może brać udział w wyścigach. W momencie gdy wszystkie trzy kropki się zapełnią to nasz wirtualny kierowca nie będzie udostępniany dla innych graczy do czasu gdy nie odpalimy GT5 i nie opróżnimy jego portfela, bo jak słusznie zauważyłeś - po odebraniu nagród kropki znowu są puste.

Miało by to na celu, eliminowanie nabijania kasy na graczach którzy udostępnili swoich zawodników online a do GT5 nie zaglądają od dłuższego czasu.

Ale tym się nie sugeruj, to tylko moje zdanie na temat tych kropek i nie wiem czy taki jest ich sens.

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duszol_PL

Nie odpowiadam za swojego kierowce. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro niestety nie będę miał możliwości rano puszczać kierowców, więc byłbym wdzięczny gdyby ktoś mógł brać moich Bobów do wyścigów :)

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ID Gumek

Postaram się puszczać wyścigi jak najczęściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie mnie do przyjaciół - legion_ldz.

Niektóre osoby już mnie poznały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam id CeMoTTT Prosze o dodawanie bede robil wyscigi i prosze o to samo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ID: Xus_2010

puszczam do 15 i po 1 w nocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi krótko jak ten tryb działa , bo włączyłem ten tryb gotowości na Ps3 , na stronie patrzyłem i nie rozumiem tego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie wszystkie strony to pokrotce bedziesz wiedzial z mojego postu - co MUSISZ, a czego NIE MUSISZ.

Sam tez mozesz dodac.

Wciąż mi mało osób z GT5 dodawajcie mnie dodawajcie a nie pożałujecie PSN ID atmpitbull :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dziś macie problemy z puszczaniem Bobów?:whistling: Zrobiłem dziś 9 wyścigów i już nie mogę więcej, wywala mi jakiś błąd. Może to z powodu tego że co jakiś czas wyskakuje mi komunikat o konserwacji na stronie gran-turismo.com?

U was wszystko dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zauważyłem że część z was bierze do wyścigów kierowców z niskim lvl żeby zwiększyć szanse swojego kierowcy na zwycięstwo. Jak się okazuje lvl kierowcy nie ma aż tak dużego znaczenia, bierzcie więc wszystkich po kolei.

Proszę oto przykład:

71762067705830021885.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie ma tragedii, to pierwszy lepszy wyścig, nie są tacy źli, a nawet powiem że dają radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×