Skocz do zawartości
rembix

Wyścigi Zdalne

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Panowie zauważyłem że część z was bierze do wyścigów kierowców z niskim lvl żeby zwiększyć szanse swojego kierowcy na zwycięstwo. Jak się okazuje lvl kierowcy nie ma aż tak dużego znaczenia, bierzcie więc wszystkich po kolei.

Proszę oto przykład:

71762067705830021885.jpg

nie wiem do kogo pijesz, ale patrząc na tą tabelkę to sam stosujesz metodę ze słabszymi kierowcami...także stwierdzenie: "część z was..." średnio tutaj pasuje :D

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up wiesz wielkiego wyboru nie mam, bo raczej kierowcow z lvl 40 nie biore bo po co, a przeważnie moi z lvl poniżej 20 są zawsze zajęci.Poza tym to był pierwszy lepszy wyścig jaki wziąłem, a tak żeby nie być gołosłownym:

73305512997441047461.jpg

Edytowane przez rembix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,

Moj ID: PABLOlite

Zaprosiłem już część z Was. Pracuję głównie w domu, więc mogę puszczać wyścigi :)

Pozdrawiam,

Paweł

Edytowane przez pablolite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zauważyłem że część z was bierze do wyścigów kierowców z niskim lvl żeby zwiększyć szanse swojego kierowcy na zwycięstwo. Jak się okazuje lvl kierowcy nie ma aż tak dużego znaczenia, bierzcie więc wszystkich po kolei.

Proszę oto przykład:

71762067705830021885.jpg

O_o aż jestem normalnie dumny ze swojego Bob'a ;) 10 pozycji do góry 5 lvl (chyba był nachlany) Hehe...

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiem czy zauważyliście... po uruchomieniu wyścigu zdalnego na konsoli to pojawia się kilka nowych kamer przedstawiających naszego boba :)

21904561.jpg

79186038.jpg

91275782.jpg

Edytowane przez pablolite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od czego zalezy jaki samochod dostaniemy w wyscigu? od levelu kierowcy? czy moze jest to calkowicie losowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pozycja startowa i samochód przydzialane są losowo. Mam wrażenie, że przebieg wyścigu i zachowanie (umiejętności) kierowców również są losowe ;)

Edytowane przez pablolite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkiem mozliwe. przed chwila jechalem wyscig i wygral go moj bob GT by Citroen Road Car (awansowal o 12 pozycji), a teraz w nastepnym wyscigu inny bob tym samym samochodem jest przedostatni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi przydarzyla sie, i to juz dwukrotnie, taka sytuacja:

- zakladam nowego kierowce

- puszczam go w wyscigach zdalnych, zdobywa koleczka

- na konsoli zamieniam koleczka na kase i doswiadczenie - kierowcy awansuja np na lev 7

- puszczam ich w nastepnych wyscigach

- dzien pozniej loguje sie na konsoli, kierowcy nie sa udostepnieni online a ich level to ... 0!!!

Cos robie nie tak czy babol, bo jak dla mnie to cala zabawa z wyscigami zdalnymi traci przez to sens...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ozi_PL

Mam wrażenie, że te wyścigi nie są jeszcze dopracowane, co w połączeniu ze słabymi serwerami daje takie efekty.

W przeciągu 2h udało mi się w bólach utworzyć 3 pełne wyścigi. Co chwila dostaje komunikaty o błędach lub pracach nad serwerami....

Dobrą stroną takich wyścigów jest fakt, że ludzie chętnie dzielą się swoimi ID co później może zaowocować zawiązaniem się więzi w społeczności GT5.

W rezultacie tego więcej osób będzie umawiało się na gry online. Oczywistym minusem jest przełożenie tego wszystkiego na wydajność serwerów dedykowanych grze.

Może jak kasa ze sprzedaży dotrze do Polyphony to zainwestują w sprzęt i łącza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pol godziny waystawie swojego swierzego boba,ale dobry jest jak na swoj wiek hehehe-sam go szkolilem.

Gawron88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

siema: id: tommyg321

nie kumam jak ma ten wyscig wygladac,...zrobilem wszystko jak trzeba zalozylem gre i nic,nie ma innych graczy;/

Edytowane przez tommyg321

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pol godziny waystawie swojego swierzego boba,ale dobry jest jak na swoj wiek hehehe-sam go szkolilem.

Gawron88

Masz już maksymalna liczbę znajomych, nie idzie Cie dodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

79186038.jpg

No bez jaj! Jakim cudem moi kierowcy są ostatni! I 'Piotrowski' mając poziom 0 jest lepszy od 'Kowalczyka' z poziomem 40...

Swoją drogą dzięki, że z nich korzystasz, doświadczenie i pieniądze wpadają. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietajcie ze jesli chcecie zeby ktos puszczal waszych kierowcow sami powinniscie odwdzieczyc sie tym samym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A mi przydarzyla sie, i to juz dwukrotnie, taka sytuacja:

- zakladam nowego kierowce

- puszczam go w wyscigach zdalnych, zdobywa koleczka

- na konsoli zamieniam koleczka na kase i doswiadczenie - kierowcy awansuja np na lev 7

- puszczam ich w nastepnych wyscigach

- dzien pozniej loguje sie na konsoli, kierowcy nie sa udostepnieni online a ich level to ... 0!!!

Cos robie nie tak czy babol, bo jak dla mnie to cala zabawa z wyscigami zdalnymi traci przez to sens...

Nie przejmuj się, wczoraj coś nie dobrego się działo z serwerami, u mnie wystąpiło to samo. Identyczna sytuacja, mam nadzieję że dziś już wszystko będzie ok.

Znowu się coś pieprzy, wywala mi cały czas błąd :400 error, JOB : 8, ale o dziwo wyścig leci dalej.

Edytowane przez rembix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami wogóle ciężko zalogowac sie na strone zeby puscic bieg, ale niedawno sie to udalo i mój gamoń z 16 na pierwszą pozycję sie przebił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA mogę puszczać kierowców w ciągu dnia więć jak coś prosze o dodanie mnie do znajomych.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×