Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Type 2 zazwyczaj jest przy połączeniu przez router. Ja np. mam wszystko odblokowane, a w grach wciąż pisze, że NAT ograniczony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Balneator: thx

Mam NAT otwarty typ 1 chociaż mam połączenie po wifi. Nic nie wpisywałem do routera a z automatu otwarty port. Tak czy inaczej przy NAT otwartym i tak połączenia się rwą jak cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie? Proszę happy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako że nie mam internetu w ps3 ,a posiadam Neostrade z modemem sagem (USB) i wybieram się w najbliższych dniach do telepunktu w celu zawarcia nowej umowy to mam pytanie. Jest ktoś kto polecił by mi który modem byłby najodpowiedniejszy aby podłączyć konsole do internetu ? Zależy mi najbardziej na połączeniu przez Wi-fi ,gdyż ciągniecie kabla jest w moim przypadku mało wykonalne. Widzę, że aktualnie TP oferuje modem Wi-Fi ,ma ktoś z tym styczność? Livebox jest mało prawdopodobny ponieważ tam wchodzi w grę telefon i telewizja ,a tego nie potrzebuje . Czekam na opinie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy łącząc PS3 przez WiFi i podłączając kablem sieciowym do routera (PC podłączone pod Router na którym idzie łącze stacjonarne) to będę mógł jakoś korzystać z neta ciągniętego przez WiFi? Chodzi mi o to, że ten net jest o wiele szybszy a chciałbym pobrać parę filmów fullhd i obejrzeć sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako że nie mam internetu w ps3 ,a posiadam Neostrade z modemem sagem (USB) i wybieram się w najbliższych dniach do telepunktu w celu zawarcia nowej umowy to mam pytanie. Jest ktoś kto polecił by mi który modem byłby najodpowiedniejszy aby podłączyć konsole do internetu ? Zależy mi najbardziej na połączeniu przez Wi-fi ,gdyż ciągniecie kabla jest w moim przypadku mało wykonalne. Widzę, że aktualnie TP oferuje modem Wi-Fi ,ma ktoś z tym styczność? Livebox jest mało prawdopodobny ponieważ tam wchodzi w grę telefon i telewizja ,a tego nie potrzebuje . Czekam na opinie .

Nie bierz od nich tego ich syfu co oferują w postaci routerów czy modemów, podpisz nową umowę, leć do komputerowego i kup router z WIFI z ADSL'em i będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nad tym myślałem,ale wpadłem na pomysł z tym routerem od tp ,ale chyba jednak dokupie odzielnie adsl wifi . Ku ścisłości,ten router podłącze w miejsce modemu od neostrady i będzie mi on dodatkowo generował sieć wi-fi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nad tym myślałem,ale wpadłem na pomysł z tym routerem od tp ,ale chyba jednak dokupie odzielnie adsl wifi . Ku ścisłości,ten router podłącze w miejsce modemu od neostrady i będzie mi on dodatkowo generował sieć wi-fi ?

Dokładnie do niego podpinasz kabel telefoniczny, wpisujesz w nim w ustawieniach nazwę użytkownika i hasło, konfigurujesz sieć WIFI i śmiga. Jak nie masz pojęcia jak to zrobić poproś kogoś obeznanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mogł by mi to ktos wytlumaczyc jak to sie robi zeby pc i ps3 widziały sie nawzajem

Edytowane przez Mycha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy łącząc PS3 przez WiFi i podłączając kablem sieciowym do routera (PC podłączone pod Router na którym idzie łącze stacjonarne) to będę mógł jakoś korzystać z neta ciągniętego przez WiFi? Chodzi mi o to, że ten net jest o wiele szybszy a chciałbym pobrać parę filmów fullhd i obejrzeć sobie.

Totalnie nie zrozumiałem Twojego pytania .... więc proszę o prostsze wytłumaczenie

czy mogł by mi to ktos wytlumaczyc jak to sie robi zeby pc i ps3 widziały sie nawzajem

Muszą być w tej samej sieci, skonfigurowanej tak, że urządzenia mogą się widzieć ..... i z tego co pamiętam to jeśli chcesz z komputera coś słać na konsolę, to potrzebujesz jakiś program specjalny którego nazwy teraz nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mogł by mi to ktos wytlumaczyc jak to sie robi zeby pc i ps3 widziały sie nawzajem

Przeczytaj sobie mój post nr 3474 z tego tematu jest chyba na 174 stronie. Program to PS3 Media Serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z NAT ( w BO pisze mi, że jest on ograniczony ) Posiadam tylko modem i do niego jest podłączony komputer i PS3. Czy jest możliwość zmiany NAT z ograniczonego na otwarty z samym modemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj sobie mój post nr 3474 z tego tematu jest chyba na 174 stronie. Program to PS3 Media Serwer.

dzieki udało sie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem kolejne opinie i juz calkowicie zglupialem. Czy przypisane IP dla konsoli ma byc z poza zakresu DHCP, czy ma znajdowac sie w tym zakresie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!

ja opisze swoj przypadek, napisze ze posiadam i xboxa 360 i ps3, najpierw mialem xboxa i podpinalem go kablem scrosowanym do karty sieciowej w laptopie, troche sie nameczylem z wpisywaniem ip, dns i innych ale w koncu ruszylo. Od niedawna posiadam ps3 wiec tez chcialem podlaczyc ja w ten sam sposob i tu moje zdziwienie, wyjalem koncowke kabla z xboxa, przelozylem do ps3, uruchomilem i wlaczylem konsole i w tym momencie zdziwienie, konsola od razu wykryla internet, nic nie musialem ustawiac, wszystko zrobilo sie samo, nadmienie iz posiadam internet z kablowki.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś w telepunkcie , ale niestety dalej nie ma sensu kupować routera gdyż w dalszym ciągu linia nie jest przystosowana na prędkość powyżej 512kb/s ( 1 mb jest dostępne do 7 km od centrali) . Nie będę przecież podłączał 512 do konsoli ,na dodatek przez wi-fi . Nie doczekam się neta w czarnuli ;s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Może to głupie pytanie,ale czy można grać w sieci LAN,  PS3 z komputerem. Tzn kumpel stawia serwer na kompie w COD4, czy ja mogę się podpiąć i grać na konsoli z kumplami, którzy grają na kompach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem PS3 60 GB CECHG04. Wcześniej poprzedni właściciel skonfigurował połączenie z internetem bezprzewodowym. Nie mogę obecnie dodać połączenia z internetem po kablu. Konsola nie odbiera sygnału. Może coś robię źle? Dodałem nowego użytkownika a połączenie z internetem nadal figuruje od poprzedniego użytkowanika. Jak to usunąć/zmienić i skonfigurować prawidłowo nowe połączenie? Internet z kablówki VECTRY. Proszę o instrukcję krok po kroku. Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem swiezym posiadaczem konsoli PS3 i chcialbym moc podlaczyc sie do netu , lecz wyskakuje mi blad DSN 80710102 . Posiadam internet kablowy. Z gory dziekuje: D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

googlałem, googlałem i jeszcze raz googlałem ale niestety nic nie znalazłem... aż trafiłem na to forum i postanowiłem tutaj opisać swój problem

mianowicie wygląda to tak :

moje ps3 jest podłączone do sieci którą mam w swoim domu

modem -> router ->

1) pc za pomocą kabla ethernet

2) 3 laptopy po wi-fi

i chciałbym mieć możliwość przeglądania plików które znajdują się na pc tak jak na laptopie ale nie wiem jak i gdzie skonfigurować to co potrzeba

czy ktoś się spotkał z takim problemem i wie jak go rozwiązać ?

byłbym wdzięczny za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały Problem... Cały czas mnie wylogowuje z PSn. i nie wiem czy to wina routera czy mam zle ustawione w Ps

Edytowane przez Keanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie, potrzebuje Waszej pomocy :)

do rzeczy,przeszukałem chyba całe google i nie znalazłem rozwiązania mojego problemu

a więc, problem w tym ze konsola pokazuje typ NAT 3, co uniemozliwie mi grę przez sieć w niektóre gry

rozwiązania jakie znalazłem polegaja na zmianie ustawien w routerze, ja takiego nie uzywam. Internet do laptopa idzie przez modem USB ( mobilny internet ), konsola jest połacząna kablem ethernet z laptopem, moje ustawienia w ps3 to:

1. Wired Connection

3. Custom

4. Auto-Detect

5. Manual

6. IP address: 192.168.0.2

Subnet Mask: 255.255.255.0

Default Router: 192.168.0.1

Primary DNS: 192.168.0.1

Secondary DNS: 192.168.0.1

7. Automatic

8. Do Not Use

9. Disable

innych dnsów wpisac nie moge bo wowczas konsola nie może się połączyć,

moje pytanie est nastepujace, jak zmienic ten NAT na 2 aby cieszyć się rozgwyka online we wszystkich grach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sam problem jak kolega wyżej, tyle że u mnie jest NAT 2 i chciałbym zmienić go na 1 czy jest to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×