Skocz do zawartości
zmstr

Quiz Filmowy

Rekomendowane odpowiedzi

rezyser widoczny na screenie, to jego debiut w obu rolach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najmniej znany film jednego z najbardziej znanych reżyserów. Film nie zachował się w całości, przetrwało tylko kilkadziesiąt minut, nigdy nie został oficjalnie wydany, jedynie jako dodatek do innych filmów tego pana. jakieś pomysły?:)

Jeśli nic wam nie wpadnie do głowy to późnym wieczorem dodam screena, który chyba rozwiąże wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1987

edit:

tak jak obiecałem, kolejny screen. teraz już nie powinno być problemu.

63114285037157118488.jpg

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Kluczem do rozwiązania zagadki jest osoba po lewej stronie. Reżyser tego filmu. Osoba naprawdę znana i z tego zdjęcia można go już rozpoznać (charakterystyczna szczęka). Pojawia się w mniejszych rolach w większości swoich filmów. A w tym miesiącu do kin wchodzi jego najnowszy film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka, ale was trochę wytrącę z tematu. Mam do was pytanie, szukam i nie mogę znaleźć tytułu filmu... Film był o gościu, który chyba mordował ludzi, a potem ich ciała zamykał w klatkach w klubie i raził prądem, tak by wpadały w swoim rodzaju w taniec - jakiś strasznie tandetny horror (nie wiem czemu, ale ten film kojarzy mi się z nazwą 'kostuch').

Byłoby fajnie jakby ktoś odpowiedział, bo kumpel nie wierzy, że jest, aż taki głupi film, a chcę mu to pokazać. Jak coś to ten film leciał kiedyś na jedynce.

@down

ajj, właśnie to nie jest to. Ten film jest tak głupi, że w sumie szkoda czasu na jego szukanie :laugh:

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP

Znalazłem film Kostucha

Adaptacja kultowych kryminałów Wolfa Haasa. Simon Brenner (Josef Hader) od dawna nie jest już policjantem. Teraz pracuje w firmie leasingowej swojego najlepszego przyjaciela Bertiego (Simon Schwarz) i ściąga pieniądze od opieszałych klientów. Jedno ze zleceń prowadzi Brennera do malowniczego Steiermarku. W legendarnym zajeździe "Löschenkohl", który posiada własną masarnię, a specjalnością jest pieczony kurczak, klienci wręcz ustawiają się w kolejkach. Nie wiedzą jednak, że kurczaki z "Löschenkohl" karmione są zmielonymi resztkami swoich poprzedników. Brenner szybko odkrywa, iż nie tylko pasza dla kur jest przekrętem małego zajazdu... Wdaje się też w romans z synową właściciela, a to co odkrywa, wcale nie napawa apetytem… Może o coś takiego ci chodziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze...

hmm tylko jak sie zalacza fotki? ;)

db433b34231b2759.jpg

ok chyba sobie poradzilem

Edytowane przez Marious333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwunastu gniewnych ludzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jazda na krawędzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-44713-0-43857700-1354565302_thumb.j

coś małe mi to wyszło, nie wiem czemu na kompie mam większe, może jakoś źle zamieszczam zdjecie

Edytowane przez bass_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×