Skocz do zawartości
Gawron

Wtcc Seria Endurance.

Rekomendowane odpowiedzi

A co do Lexusa to chodzi mi o tego z zielonymi felgami,wiec czarny czy tez bialy wypada z listy chyba ze ktos go kupil i bedzie marudzil ze chce nim jechac ale watpie bo ten Lex wazy rzeczywiscie 1350kg.
Ale tego z "Zielonymi felgami" -

P Lexus Weds Sport IS350 (SUPER GT) '08 nie ma i nie powinno być na liście dopuszczonych aut.

DTM

S Alfa Romeo 155 2.5 V6 TI '93

S Audi A4 Touring Car '04

S Audi Abt Audi TT-R Touring Car '02

S BMW M3 GTR Race Car '01

S Mercedes-Benz 190 E 2.5 - 16 Evolution II Touring Car '92 - 378

S Mercedes-Benz CLK Touring Car '00

S Opel Astra Touring Car (Opel Team Phoenix) '00

S Opel Calibra Touring Car '94

S Vauxhall Astra Super Touring Car '00

S Vauxhall Calibra Touring Car '94

P Lexus IS F Racing Concept ‘08

i WTCC

S BMW 320i Touring Car ‘03

S Honda INTEGRA TYPE R Touring Car

S Mazda Atenza Touring Car

S Mazda Mazda6 Touring Car

S Mitsubishi FTO Super Touring Car

S Subaru IMPREZA Super Touring Car

S Toyota ALTEZZA Touring Car

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym zostawił moc i dał opony max Wyścigowe twarde jednak sie do nich przekonałem trudniej się jeździ a jak juz sie nauczy t strata na okrązeniu nie jest taka wielka ,dośw troche juz mamy wiec mysle ze mozna zastanowic się nad tą zmianą

chociasz z drugiej strony jak juz jezdzimy na wyscigowych to na wyscigowych w realnych wiscigach chyba nie ma takichb wymagań co do opon chyba zebysmy ustalili ze trzeba dwa komplety uzyć , no ale kto by to sprawdzał :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ustalić że trzeba startować na twardych a potem kto chce to może podczas wyścigu zmienić na inne. A opony kto jakie ma można łatwo sprawdzić przed rozpoczęciem wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny pomysl z dwoma kompletami opon,jeszcze bardziej by liczyla sie strategia,a jesli wprowadzimy zasade ze z mety KONIECZNIE na twardych to tak jak mowi Jack,nie bedzie dla mnie problemem spojrzec przed startem czy wszyscy maja twarde.

Tak wiec co do Lexusow oba wypadaja,a opony to czekam zeby kazdy sie pod tym podpisal i wprowadzamy ten punkt w zycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Można ustalić że trzeba startować na twardych a potem kto chce to może podczas wyścigu zmienić na inne. A opony kto jakie ma można łatwo sprawdzić przed rozpoczęciem wyścigu. "

Mi tez ta opcja sie podoba , przy mocy 460 km nie ma tak wielkiej różnicy nad oponami , a sprawi to ze bedzie bardziej ciekawiej na wyscigach :) wiec opcja na starcie w/twarde puzniej jak tko woli W/twarde/miekkie jestem za :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo żeby jeszcze bardziej pomieszać to można zrobić jak w F1 - pierwsza 10 obowiązkowo twarde opony a osoby z poza niej (11-16) mają dowolność w wyborze ogumienia. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo żeby jeszcze bardziej pomieszać to można zrobić jak w F1 - pierwsza 10 obowiązkowo twarde opony a osoby z poza niej (11-16) mają dowolność w wyborze ogumienia. :thumbsup:

Ale i tak obowiazek zalozenia twardych by byl a sprawdzenie kilku osob to trwalo by wieki wiec propozycja do zmiany reugulcji dopuszczalnych opon brzmi tak;

1.Obowiazek uzycia jednego kompletu twardych opon na starcie wyscigu,wymog ten bedzie sprawdzany kazdorazowo przed startem.

Mam jeszcze do Was prosbe,czy zgodzilibyscie sie przesunac 2 wyscig na Nordschleife troche dalej w terminie np; zamieniajac go miejscami z Suzuka?

Bo chcialbym miec mozliwosc pojechania Nordschleife,pozatym i tak bede stratny punktowo poki nie mam konsoli,wiec jakbyscie byli taki mili i na zamianke sie zgodzili?:yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam pasuje, za nordem i tak nie przepadam. Co do zmiany opon też jestem za, przynajmniej wyeliminuje to kamikadze, którzy postanowią jechać na jednym komplecie cały wyścig. Limit KM jest idealny, a z 600 KM moja Cali by nie osiągnęła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nordshlife nie lubie wiec mi tez nie przeskadza:) ,a całego wyścigu na jednych oponach i tak chyba nie da sie przejechac no chyba zeby ktoś oszczędzał ale wtedy za dużo na czasie by tracił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzieki Mardok,podpisujcie sie kto nie ma nic przeciwko bo nie moge sobie sam od tak pod siebie zmieniac,z 10 osob musi sie zgodzic.

Zmiana regulaminu opon

1.Gawron

2.Kazmi-ok

3.Jack

4.Zefir

5.Mardok-ok

ok,oznacza zgode na zmiane przeze mnie Nordschleife,zeby nie duplikowac list.

Edytowane przez Gawron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Mardok,podpisujcie sie kto nie ma nic przeciwko bo nie moge sobie sam od tak pod siebie zmieniac,z 10 osob musi sie zgodzic.

Zmiana regulaminu opon

1.Gawron

2.Kazmi-ok

3.Jack

4.Zefir

5.Mardok-ok

ok,oznacza zgode na zmiane przeze mnie Nordschleife,zeby nie duplikowac list.

ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ustalić że trzeba startować na twardych a potem kto chce to może podczas wyścigu zmienić na inne. A opony kto jakie ma można łatwo sprawdzić przed rozpoczęciem wyścigu.

Mnie też się podoba, tylko trzeba o tym wszystkim przypomnieć przed wyścigiem. ;) Ma to też soje zalety, że jak mnie ktoś rozwali na 1 okrążeniu to wjeźdzając od razu do pitu, dzięki zmianie opon na miękkie tak dużo się nie straci. ;)
Mam jeszcze do Was prosbe,czy zgodzilibyscie sie przesunac 2 wyscig na Nordschleife troche dalej w terminie np; zamieniajac go miejscami z Suzuka?
Zgadzam się przesunąć, a nawet wywalić całkowicie z Turnieju. Po cholere dwa razy prawie to samo. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana regulaminu opon

1.Gawron

2.Kazmi-ok

3.Jack

4.Zefir

5.Mardok-ok

6.pnabor - ok

Opony fajny pomysł, a tor zamieniaj nie znoszę go strasznie i mi jest to obojętne kiedy bedzie na nim wyścig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie tez "okejka" co do tych twardych opon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aktualna Lista - Pierwszy wyścig - Madryt - Wtorek 1 marca godzina: 21:45

1.GTPL_Gawron

2.Mardok_1986

3.ZEFIR69_PL

4. Papay1ek

5.valhalem

6.arcadiush

7. JackXPPL

8. dawidm

9. pnabor

10.perek1977

11..sandalboss

12.kazmi_pl

13.reissdorf84

14. Watson20054133

15.guldekPL

16.

Nie zawsze bede jezdził z wami bo koniec ferii i trzeba do szkoły wstawać. Mi też pasuje z tym przesunieciem na dalszy termin bo bedzie rewanż za wczesniejszy wyscig   :biggrin:.

Dzisiaj myśle ok 20:00 jeśli kazmi nam użyczy łącza można zorganizować jakiś trening.

Mi na madrycie tt udało się 1:19:xxx a nawet bliżej 1:18 niż 1:20 i jeszcze można urwać myślę ok sec. Tor bardzo fajny , jestem podjarany :D

clk sprawdzę później ;)

Przy okazji deklaruje samochody którymi będę śmigał : abt tt, clk , trzeciego pewnie miał nie będę.

Ja wykreciłem CLK 1:18.7 ale gdybym posiedział jeszcze   to tak maks 0,5 bym zszedł

Edytowane przez machina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dobre czasy kręcicie, max moich możliwości to by było poniżej 1.20 i na tym koniec xD Ja zaraz stawiam pokój wiec jak coś to zawitajcie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również się podpisuję pod oponami obowiązkowymi twardymi na starcie jak i zmiana kalendarza ;)

I trzymajcie się 460KM miało być jak najbardziej realnie to nie płaczcie, że za mało Wam i chcecie do 600KM podwyższać :P

Jest dobrze!:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki,to przesune Nordshleife na dalszy termin,mam nadzieje ze nikt nie bedzie wnosil sprzeciwu.

Guldek witamy,z wyscigami bedziemy sie wyrabiac do polnocy wiec zycze Ci bys nie opuszczal startow,wiele osob musi tez rano wstawac do pracy.

Zostalo jedno wolne miejsce mam nadzieje ze HAREMZAPOLAND sie na nie zalapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.GTPL_Gawron

2.Mardok_1986

3.ZEFIR69_PL

4. Papay1ek

5.valhalem

6.arcadiush

7. JackXPPL

8. dawidm

9. pnabor

10.perek1977

11..sandalboss

12.kazmi_pl

13.reissdorf84

14. Watson20054133

15.guldekPL

16.bolo_2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mamy podstawowa 16 pelna.Jednak mozna sie jeszcze zapisywac na rezerwe,jest kilku nowych graczy i nie wiadomo jaka bedzie ich postawa,moze zdarzyc sie tak ze rezerwowy kierowca bedzie na glownej liscie tym samym majac zarezerwowane starty na caly turniej.

Wciaz czekam na Haremze,ze jednak do nas zawita.

Jesli frekwencja startujacych przekroczy 16 osob o liczbe np 3-ech lub wiecej,bede wymagajacy co do przestrzegania regulaminu,czyli niestawianie sie bez poinformowania moze skutkowac blyskawicznym banem,oczywiscie rozumiem ze czasem w zyciu wypada cos waznego i nie sposob nawet poinformowac o tym ze kogos nie bedzie,jednak prosze o dolozenie wszelkich staran by jednak swoja nieobecnosc wczesniej zaznaczyc tu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może podaj swój numer kom żeby poinformować Ciebie SMS`em jak coś. :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

watson tą bete 320i touring car mozna podkręcić tylko do 333km lipa.... ale :) mam juz w swoim garazu przygotowane dwa autka takze bedzie ostro :biggrin:

Edytowane przez perek2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wciaz czekam na Haremze,ze jednak do nas zawita.

heh... muszę to napisać :) Haremza musisz trochę ostrożniej jeździć, bo wczoraj u Sumo podczas eventu niejednokrotnie za późno hamowałeś uderzając w mój tył- i chyba nie tylko w mój patrząc na zarzuty ze strony innych osób :) Dobrze, że były lekkie uszkodzenia :)

watson tą bete 320i touring car mozna podkręcić tylko do 333km lipa.... ale :) mam juz w swoim garazu przygotowane dwa autka takze bedzie ostro :biggrin:

Tak mało? No lipton... a jakie masz w garażu przygotowane?? :) W ogóle dorwał ktoś auto z DTM oprócz mnie?

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack z nr telefonu przeszlo mi to przez mysl :sweat:

Watson z tego co wiem to Haremza stosunkowo niedawno wszedl w posiadanie GT5,wiec jeszcze sporo zyska na skillu a i zasad CRC sie nauczy.Ja z nim gralem to jezdzil czysto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×