Skocz do zawartości
kill

Magic The Gathering

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli bedzie tak ze aby grac trzeba bedzie chodzic po sklepach i kupowac karty w realu to mam to w dupie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra plus 3 dodatki które są na PSStore, ma w sumie 17 decków.

Nie można tworzyć własnych. Raczej też nie będzie można, gdyż WotC zbiera grubą kasę za ludzi, którzy karty kupują w papierze jak i w grze MtG:Onilne.

Nie można edytować tych które już są, OPRÓCZ dokładania nowych kart, które sie odblokowywuje grając określonym deckiem.

Mimo tego, gra sie bardzo fajnie. Jak ktoś nigdy nie grał w Magic'a, to może się przekona do kupowania kart w sklepach ;) Dla mnie, starego gracza który dawno już nie grał, a teraz może na PSN, bez biegania w wolnych chwilach po turniejach (a nie mam wolnych chwil), jest EKSTRA.

Gra jest super, mi sie bardzo podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sorry ale ja sie nie przekonam ... chujnia bo pogralbym w karcianke na ps nie powiem ... :(

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żywo o wiele fajniej się gra, IMO lepiej w karty normalne zainwestować, niż w tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, tylko jak nie ma sie czasu/ pieniędzy/ znajomych do grania, to można pograć w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem w demko i musze powiedziec , ze bardzo zainteresowala mnie ta gra. Rozwazam zakup ( jak narazie tylko podstawki + 1 dodatek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra. Jak będę mieć chwilę, to możemy zagrać ( z wolnym czasem niestety ostatnio ciężko). psnid: orin_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się rewelacyjnie. Swoje decki sprzedałem 10 lat temu. Wspaniały sentymentalny powrót. Po dwóch dniach grania zakupiłem pakiet DLC :D PSNid: krowi_bog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Wielka d..a z grania 2vs2 online w teamie. 2vs2 mozna tylko grac jak ktos siedzi obok nas. Jedyny minus gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe z racji darmowego + zassałem gierkę i bardzo mi się podoba, oryginalne karty wrzucone, takimi samymi grałem ostatni raz będąc w podstawówce, aż się łezka w oku kręci jak zobaczyłem kreaturki z zielonego deck'a :D Przez miesiąc z przyjemnością sobie popykam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra, tylko sama walka strasznie ciężka, przede wszystkim trzeba mieć niezłą strategię i taktykę. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tą grą (czy nawet grą tego typu w wersji tak skomplikowanej - wcześniej tylko jakieś marne darmowe karcianki we flashu :P), więc zasady były mi obce, ale po paru rozgrywkach wszystko staje się jasne (oczywiście w dużym uproszczeniu). Największy problem to znajomość deck'ów przeciwnika, dlatego nim w kampanii pokonam następnego gracza to mija sporo czasu. Pwnie dużo wody w Wiśle upłynie nim ja wypracuję odpowiednią strategię ;) mimo wszystko super się gra, a czas przy niej szybko ucieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest strasznie trudna, najważniejsze to nie rzucać się od razu każdym wezwanym stworem na przeciwnika, tylko pozbierać trochę armii, dolepszyć się magią i potem heja :) Póki co rozwaliłem 3 kolesi z Kampanii, raz miałem ponad 40 życia,a przeciwnikowi zostało - 17 i jak na razie 3 trofiki :)

Widziałem też fajną strategiczną opcję - Zadania, póki co nie rozgryzłem żadnego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez skorzystalem wczoraj z ps+, mialem odpalic na chwile i wciagnelo mnie :D Troche szkoda, ze nie ma wiekszych mozliwosci jesli chodzi o modyfikacje decka, ale i tak fajnie sie gra.

Mialem nietypowy pojedynek, gralem biala talia na biala talie (8 walka w kampanii), pojedynek zajal mi poltorej godziny, przegralem, bo mi sie karty skonczyly, a na koncu gry ja mialem 70 zycia, przeciwnik...250(!). Mam filmik jakby ktos chcial to wrzuce na dowod :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać, że dziś już pewnie skończę kampanie. Faktycznie im dalej w kampanii i mamy zdobyte nowe karty (grałem deckiem czerwonym - nie znam pro nazw) tym łatwiej.

Niestety parę rzeczy dalej jest dla mnie czarną magią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz miałem zabawną sytuację z Tezzeret the Seeker - wyciągnął na stół 3 karty "Howling Mine" które wyciągają +1 kartę, czyli wyciągaliśmy po 4 i rozgrywka nabrała niezłego tempa :)

Na stole praktycznie było już większość kart, talie szybko topniały a PS3 dostało takiej czkawki że masakra :) Można było liczyć FPSy.

Fakt faktem wygrałem kontratakiem, w sumie zadając ponad 350 życia... Gra się skończyła ponad 200 na minusie u Tezzereta :)

Drugi raz się ten sam gość wkopał tymi samymi kartami i go wziąłem na przetrzymanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te decki są już leciwe i nimi nie pograsz na turniejach.

A nie wiem czy wiecie, ale wkrótce będzie wersja 2012:

http://www.wizards.com/magic/digital/duelsoftheplaneswalkers.aspx?x=mtg/digital/dotp/d12

Jeśli przebudują mechanikę gry, by można było sobie lepiej ustawić deck, to będzie bardzo ciekawie.

Dobrze by było mieć też w końcu dostęp do multi lądów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra i wyzwania ukończone, ale mam dwa pytania.

1. Czy trofea z takim + (na obrazku) są dla DLC i czy można bez nich odblokować 100% gry (złoty pucharek).

2. Czym jest ten kod, niby mam wejść na stronę i go wpisać, ale takiego miejsca nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania zrobiona, raczej bez problemu, 1 walkę miałem bardzo ciężką bo chyba 5 razy z rzędu laska dostawała jakieś karty na które w ogóle kontry nie miałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też się wciągnąłem - odświeżenie sentymentu sprzed dekady :)

poczytałem trochę o MTG i w czerwcu ma wyjść wersja 2012, także chyba nie opłaca się ładować kasy w dlc (karty:)) w tej wersji, która jest teraz w psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy w decku nie powinny być maksymalnie 2 takie same karty (oprócz landów)? Jak grałem to trafiały mi się po 3 takie same karty. Czyżby błąd albo moja pomyłka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli za tydzień 15 czerwca wychodzi nowa część ? Już miałem kupić tą co jest teraz w sklepie ( bo gierka wciąga jak bagno :) ) ale jak za tydzień będzie nowa to poczekam :)

Edytowane przez Lijon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×