Skocz do zawartości
kill

Magic The Gathering

Rekomendowane odpowiedzi

dziwne ja wydrukowalem dwa voucher'y i poszedlem do sklepu bez pudla dali mi deck czerwony i zielony plus do tego 2 x inferno titan'a poprosili tylko o dowod aby potwierdzic moja tozsamosc ...wiec mam 62 karty w domu do zabawy z synem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kod też nie działa na tej stronie ;/ próbowałem kilkukrotnie podejść do tej rejestracji ale za każdym razem wyskakuje okienko że kod jest nieprawidłowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla tych ktorzy maja problemy z kodami doszukalem sie ze to nie jest problem malej grupy ludzi

TUTAJ jest temat dotyczacy w/w problemu warto przez niego przebrnac aby wiedziec co i jak a na koniec spreparowac takiego maila

hello,

I have a problem with my promotional code, simply does not work, gives some

information so you can verify my problem

thank you and look forward to a successful solution to my case

Country:

City:

Platform: PS3

Email:

Ps3 Username :

Duels of the planeswalkers redmption code:

i wyslac na

wizardscusthelp@wizards.com po 24 h powinno sie cos ruszyc

pozdrawiam i zycze powodzenia

edit:

potwierdzam jest odpowiedz na w/w mail'a i to pozytywna - voucher do wydruku z podanymi danymi :) wiec jutro ide do sklepu :D

i ci ktorzy maja problemy z tymi kodami w sposob normalny tzn przez strone www powinni robic tak jak napisalem dziala na 100 %

pozdro

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj w pss mamy dwa dodatki do wersji 2012 - co wazne hamburgery tego nie dostaly chociaz cos dostajemy wczesniej niz oni :P

pierwszy

1 deck - pack 1 - Ghoulkeeper

2 deck - pack 1 - March to War

i drugi

1 deck - pack 2 - Forest Fury

2 deck - pack 2 - Dark Heavens

wszystkie po 9 pln

zapowiadaja sie fajne 4 decki do ogrania

w przygotowaniu jest pack 3

1 deck - pack 3 - Trinity of Elements

2 deck - pack 3 - Beknighted

z tym ze one ukaza sie w styczniu a dokladnie 11

pozdro

dawid

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA !!!

Nie kupujcie zadnegoz tych dlc sa zbugowane ... Zamiast deck'ow sa same foil packi dla deckow ktorych nie ma wydalem tyko bez sensu kase ...

Qrwa objechali mnie na 18 pln oj sony wqrwilem sie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już miałem kupić te decki ale dostałem cynk od kumpla że są rypnięte :)

DJYano - spokojnie, na bank to naprawią i nie będziesz musiał wydać więcej kasy, na forum (Community.Wizards.com) już jest o tym głośno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem o tym

Mam nadzieje ze beda tego jakies efekty ...

czy zanim cos pojdzie do ludzi i to za kase tego nikt nie sprawdza shit ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis zamiescili nowe pliki, kupilem je i nadal lipa

ktos wie, gdzie skladac reklamacje zakupow w psn?

poki co jestem w plecy 2x2x9 pln :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ty mowisz o grze ktora dla plusiakow jest znowu do sciagniecia wiec to nie o tym mowa

Wlasnie jestem po rozmowie z naszym "helpdeskiem" krajowym sony ... Qrwa ta laska wogole chyba byla z kosmosu pewnie jakas studentka stomatologi ktora dorabia aby stac ja bylo na chlanie w warszawie podczas studiowania ... Mowie jej raz o co mi chodzi a ona nic pieprzy mi ze te "MAPY" do gry powinny dzialac i czy ja ta gre mam na plycie ?!? Ja pierdole ... Suma sumarum skonczylo sie na tym ze mam zadzwonic za 7 dni i bedzie wyjasnione ... A kasa poszla i i dupa ... Wez tu kup cos teraz jak takie niedojdy tam pracuja ze dwa pliczki to problem aby podmienic ... Ech a tak chcialem obadac prze weekend ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, którzy zakupili ferelne mapy między 13/12/2011 a 17/12/2011 dostaną zwrot pieniędzy.

http://community.eu.playstation.com/t5/Technical-Help/MagicThe-Gathering-2012-14-12-11-Issues-with-DLC-Decks/m-p/14509665#M96929

BTW. Już to jest naprawione? Można kupować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie mozna tak naprawde to ich nie ma w pss dziwne bo hamburgery maja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano maję, i to chyba od dwóch tygodni. Ostatnio sobie chwilę pograłem w 2HG, i każdy używał nowych decków. Które są, można powiedzieć, dosyć ciekawe.

Wkurzające. Miesiąc od wtopy zaraz minie, a nowych decków dalej nie ma... Dodam jeszcze, że na pc i xboxa są dostępne od połowy listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie to jest zalosne ... mam nadzieje ze oddadza kase ktora tez trzymaja juz prawie miesiac i w tym tygodniu pojawia sie wszystkie 3 packi tak jak nalezy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze "juesej" maja pack 3 w update :D ciekawe co bedzie z nami dzisiaj ?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i update posiada pack 3

ale ani kasy ani pack'a 1 & 2 ...

kupie tego 3 jak wroce do domu i powiem wam czy jest taka sama chujnia jak z tymi wczesniejszymi ...

no i komentarz jest zalosny

Q. Magic: The Gathering – Issue with DLC packs

A. This issue is being looked into and a solution is currently being worked on. We have been told this should be coming very soon. Fingers crossed!

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam dzisiejesze dlc smiga az milo mozna kupowac ;) talia biala jest kozacka :)

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić gierkę na PS3. Grają w to ludzie online czy ciężko z tym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić gierkę na PS3. Grają w to ludzie online czy ciężko z tym ?

Graja graj praktycznie w kazdy tryb ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graja graj praktycznie w kazdy tryb ...

Nie ma tam możliwości ustalania swojego Decku tylko to co odblokujemy czyli odrazu zrobione Decki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zauwazylem ze sa juz w naszym sklepie deck packi 1 i 2 kupilem na probe z sercem na ramieniu i co ?

deck pack 2 mi smiga w dodatku sa ( chyba w ramach rekompensaty ) full unlock jesli chodzi o te 20 kart ( w pack'u 3 wszystkie karty musialem odblokowac ) deck pack 1 kupie jak mi sony odda szmal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, w ten sam dzień co wyszedł pack 3 wrzucili także packi 1 i 2. Wszystko już działa. March To War I Beknighted są mooooocne :)

Jak ktoś chce pograć 1vs1 rankingowy to wysyłać do mnie zaproszenia, chętnie pogram z rodakami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beknighted jest o wiele za mocne, biorąc pod uwag, że odblokowałem na razie 4 karty. 3 exemplary? Serio? Od cholery rycerzy, każdy z bajerem (tych bez się wywala). Nie potrzeba nawet kontroli powietrza - przeciwnik będzie zmuszony blokować swoimi lataczami nasze lądowe, niezniszczalne, zadające podwójne obrażenia.....to znaczy, będzie blokować te, które może....reszta ma ochronę przed danym kolorem.

Dla mnie jest to totalnie IMBA. (nowego skrótu się nauczyłem, lol :D )

A co do march to War, mam z tym deckiem ogromny problem. Ściągnąłem / kupiłem ten deck pack i od razu wszystkie karty mam odblokowane...czego nie lubię. Lubię sam grać i decydować, które karty mi pasują, które można wymienić na odblokowane, a które z miejsca dostają ode mnie dożywotniego bana. Przeglądam ten deck, przeglądam....I, cholera jasna ,większość kart mi się podoba :/ Mam dylemat straszny, bo nie wiem jak co poniektóre się spisują w czasie gry.

Będę musiał kurka wodna grać talią z 77 kartami zanim zdecyduję, co wywalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do march to War, mam z tym deckiem ogromny problem. Ściągnąłem / kupiłem ten deck pack i od razu wszystkie karty mam odblokowane...czego nie lubię. Lubię sam grać i decydować, które karty mi pasują, które można wymienić na odblokowane, a które z miejsca dostają ode mnie dożywotniego bana. Przeglądam ten deck, przeglądam....I, cholera jasna ,większość kart mi się podoba :/ Mam dylemat straszny, bo nie wiem jak co poniektóre się spisują w czasie gry.

a może odblokowanie kart ma coś wspólnego z poprzednim zakupem nie działających wersji ?

Ja też w March to War mam odblokowane a do tego Foil , strasznie wkurzającą migają karty ;/

March to War - tez nie wiem co wybrać, rozsądnie wygląda dek naporowy z combem opartym na dodawaniu życia ale przeprowadzone testy w rozgrywce 1v1 ... nie są zbyt zadowalające

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×