Skocz do zawartości
kill

Dungeon Hunter: Alliance

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam ta gre na Iphonie. Przeszedlem ja jakis czas temu i zastanawia mnie czy to jest to samo czy gra sie czyms rozni...moze ktos wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dokonałem zakupu na psn :) gierka się ściąga a ja już rozciągam palce muahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa pytanka:

1. ile gra zajmuje na dysku ?

2. na ile godzin według was może gra starczyć grając we dwóch na "hot seat" ?

1.945Mb

2.Nie mam pojęcia, może 25-30 godzin? Po ponad 4 godzinach mam 14 poziom, a maksymalny poziom to prawdopodobnie 75.

Jeszcze zatruję, z góry przepraszam za lawinę pytań :whistling:

Czy jest wyraźny podział na jakość przedmiotów? Chodzi mi konkretnie czy np. są unikatowe itemy (ale nie takie zwykłe, tyle że z ciut lepszymi statystykami, tylko osobna kategoria jakiś potężniejszych przedmiotów)

Czy da radę jakoś upgrade'ować ekwipunek (Może coś w stylu runów z D2, albo coś w tym rodzaju)? Są jakieś "skrzynie" do przechowywania przedmiotów?

Jak wygląda sprawa inwentory? Oprócz broni, zbroi i butów (to tylko na trailerach widziałem) są jeszcze jakieś inne elementy ekwipunku?

I ostatnie pytanie, jakieś poziomy trudności są, czy jest jeden domyślny?

Coraz bardziej się nakręcam na tę grę :smile:

Z jakością przedmiotów to tak jak kill napisał. Najlepsze są przedmioty o złotej nazwie i mają dodane 4 statystyki. Z tego co się zorientowałem to ich nazwy też są unikalne. A niższe klasy jakościowe mają 'podstawowe' nazwy, czyli przedmiot o nazwie Shortbow może być biały, zielony, niebieski, fioletowy. Złoty posiadałby unikalną nazwę.

Nie da się upgreadeować przedmiotów, przynajmniej do momentu osiągnięcia 14 levelu. Spotkałem tylko zwykłych sprzedawców, posąg zwiększający zdobywane XP, posąg sprzedający potiony i NPC rozdzielającego na nowo skille/statystyki. Nie ma 'depo'.

Statystyki (Siła, zręczność, wytrzymałość, magia)

65230954272649337900_thumb.jpg

Inventory (Prawa ręka, lewa ręka, zbroja, głowa, rękawice, buty, pasek, 2 pierścienie, potiony)

71886515390795247329_thumb.jpg

Skille

15888470253372919165_thumb.jpg

Jest jeszcze zakładka z wróżkami, które dają specjalny, obszarowy atak (póki co mam pioruny, huragan i lodowy sztorm). Oraz zakładka z listą questów.

mam małe pytanie, czy u Was także pokazuje grę w XMB - Dungeon Hunter ... TRIAL - mimo iż zrobiłem upgrade do pełnej wersji?

Nie, ale miałem tak z Modern Combat. W menu pokazywało trial, a grałem w pełną wersję.

Ja mam ta gre na Iphonie. Przeszedlem ja jakis czas temu i zastanawia mnie czy to jest to samo czy gra sie czyms rozni...moze ktos wie?

Czy aby na pewno ma ona tytuł Dungeon Hunter: Alliance?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill

Też wybrałem maga, sam nie wiem czemu. Może dlatego że wszyscy grają warriorami, a rogue nie miał łuku na ekranie wyboru postaci. :P

Ciężko się gra w dalszych miejscówkach, niektóre stwory zabijają mnie jednym ciosem, bo nie inwestowałem nic w wytrzymałość - wszystko w magię. Grając w kilku zawsze znajdzie się jakiś osobnik, który zbierze na siebie ciosy, gdzie ja w tym czasie atakuje z dystansu i co jakiś czas leczę. Powodzenia z 'Królem Bandytów' - ile to ja razy na nim nie zginąłem...

Tak bossowie potrafią być twardzi. Teraz będę wchodził do kanałów więc kilku już zabiłem. Gdy gra się tak jak oni chcą to nie ma szans. Ale jak pójdziemy na wymianę ciosów po prostu stojąc w miejscu to padają gdzieś na 7,8 potionie ;) Widziałem, że grasz innymi skillami. Bardzo pomocny okazuje się w moim przypadku Shock na 5 lvl i Fireball też na 5. Shock ma ten plus, że ściąga armor wrogowi na kilka sekund. Przy bossach wystarczy walić tym a potem fireballe i tak do skutku patrząc uważnie na życie i manę. No przynajmniej aż do tej chwili ta taktyka działa :P

Muszę też zresetować punkty i rozdzielić na nowo. Planuję właśnie dać wszystko w Energy. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć czy podbijanie tego atrybuty zwiększa siłę czarów i czy dexterity u maga nie zwiększa przypadkiem szybkości rzucania zaklęć. W każdym razie po itemach patrząc na pewno nic w siłę bo ten cherlak i tak nic nie założy lepszego na siebie. Nie wiem co z tym Endurancem. Nie zwróciłem uwagi ile dochodzi życia za każdy punkt. Być może się to nie opłaca.

edit: ok, wszystko jest ładnie opisane w Help w opcjach ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bossowie potrafią być twardzi. Teraz będę wchodził do kanałów więc kilku już zabiłem. Gdy gra się tak jak oni chcą to nie ma szans. Ale jak pójdziemy na wymianę ciosów po prostu stojąc w miejscu to padają gdzieś na 7,8 potionie ;) Widziałem, że grasz innymi skillami. Bardzo pomocny okazuje się w moim przypadku Shock na 5 lvl i Fireball też na 5. Shock ma ten plus, że ściąga armor wrogowi na kilka sekund. Przy bossach wystarczy walić tym a potem fireballe i tak do skutku patrząc uważnie na życie i manę. No przynajmniej aż do tej chwili ta taktyka działa :P

Muszę też zresetować punkty i rozdzielić na nowo. Planuję właśnie dać wszystko w Energy. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć czy podbijanie tego atrybuty zwiększa siłę czarów i czy dexterity u maga nie zwiększa przypadkiem szybkości rzucania zaklęć. W każdym razie po itemach patrząc na pewno nic w siłę bo ten cherlak i tak nic nie założy lepszego na siebie. Nie wiem co z tym Endurancem. Nie zwróciłem uwagi ile dochodzi życia za każdy punkt. Być może się to nie opłaca.

edit: ok, wszystko jest ładnie opisane w Help w opcjach ;p

Można resetować skille ?

kupiłem wczoraj ale nie zdążyłem jeszcze zagrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znac ile zajmuje jednorazowe przejscie tej gry i jak to bedzie z replayability. Z checia dowiedzialbym sie jeszcze jak jest z miejscowkami, i potworami, wszystko zroznicowane czy copy & paste ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad dwoma sprawami.

1. Czy jest opcja grania: Ja z kumplem na mojej konsoli + 2 Kumpli na drugiej konsoli?

2. Jak wygląda system zapisywania postaci? Czy mogę używać swojej postaci, wyłączyć grę i grać na kumpla postaci a on na mojej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad dwoma sprawami.

1. Czy jest opcja grania: Ja z kumplem na mojej konsoli + 2 Kumpli na drugiej konsoli?

2. Jak wygląda system zapisywania postaci? Czy mogę używać swojej postaci, wyłączyć grę i grać na kumpla postaci a on na mojej?

1.Tak.

2.Tak, jeśli postacie są na tym samym profilu, na tej samej konsoli.

Dajcie znac ile zajmuje jednorazowe przejscie tej gry i jak to bedzie z replayability. Z checia dowiedzialbym sie jeszcze jak jest z miejscowkami, i potworami, wszystko zroznicowane czy copy & paste ?

Zaczynasz od goblinów i szkieletów w świątyni, potem bandyci, wilki, pająki w lesie, slimy, ghule w kanałach, 'smoki' w podziemiach itd. Różnorodność jest, stwory atakują ze wszystkich stron, w różnych ilościach(nawet schodzą do nas po lianach). Nie wiem jak z replayability, bo dungeony nie są losowe Co najwyżej można przejść tą grę 3 razy każdą postacią. Tylko czy się znudzi? Jak się gra online... Nie.

Ale jak pójdziemy na wymianę ciosów po prostu stojąc w miejscu to padają gdzieś na 7,8 potionie ;) Widziałem, że grasz innymi skillami. Bardzo pomocny okazuje się w moim przypadku Shock na 5 lvl i Fireball też na 5.

No właśnie ja ciągle grałem online i dla bossów jestem na jeden albo dwa ciosy, więc ta strategia odpada. Ze skilli wybrałem leczenie, wiadomo po co i odepchnięcie wiatrem, które chyba najbardziej się przydaje. Nie inwestuje w ofensywne czary, wolę pograć healerem-supportem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Tak.

2.Tak, jeśli postacie są na tym samym profilu, na tej samej konsoli.

Zaczynasz od goblinów i szkieletów w świątyni, potem bandyci, wilki, pająki w lesie, slimy, ghule w kanałach, 'smoki' w podziemiach itd. Różnorodność jest, stwory atakują ze wszystkich stron, w różnych ilościach(nawet schodzą do nas po lianach). Nie wiem jak z replayability, bo dungeony nie są losowe Co najwyżej można przejść tą grę 3 razy każdą postacią. Tylko czy się znudzi? Jak się gra online... Nie.

No właśnie ja ciągle grałem online i dla bossów jestem na jeden albo dwa ciosy, więc ta strategia odpada. Ze skilli wybrałem leczenie, wiadomo po co i odepchnięcie wiatrem, które chyba najbardziej się przydaje. Nie inwestuje w ofensywne czary, wolę pograć healerem-supportem.

Wielkie dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pytań odnośnie gry Dungeon Hunter w wersji na IP i Android. To nie jest ta sama gierka, może najnowszy Dungeon Hunter 2 jest podobny do wersji na dużą konsolę(PS3) pod tytułem Alliance. Ale to nie jest to samo i spokojnie można kupować nawet jak się ma wersję "lite" na telefonach.

Aha i wyświetla TRIAL bo podobnie jak większość gier z PSN pobiera się triala, który jest po prostu przyblokowaną pełną wersją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może taki że gra podobno obsługuje move i jestem ciekaw jak się sprawuje? Gry dzisiaj nie kupię bo brak kasy na koncie psn a jeszczcze w keyach.pl nie mają zdrapki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy też macie problem z przyłączeniem się do gier prywatnych po otrzymaniu zaproszenia od hosta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin gry z przerwą na obiad. Końca nie widać. Coś pięknego.

Ktoś pytał o replayability. Z tego co wiem po skończeniu gry możemy się naszym bohaterem przenieść na wyższy poziom trudności, coś jak hell w diabolo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest mega zajebista nie tylko dla fanow diablo bo oni to wiadomo wszystko diablo podbone trzaskaja :D ... polecam a jutro sprawdze jak na move sie gra chociaz na padzie jest bajka takie sterowanie moze byc nawet w d3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy też macie problem z przyłączeniem się do gier prywatnych po otrzymaniu zaproszenia od hosta?

Dziś próbowaliśmy pograć sobie w trójkę (każda osoba miała początek aktu 2), ale kto by nie założył to nie dało się połączyć.

Jako, że to sam początek gry to sprobowaliśmy wszyscy na świeżych postaciach i o dziwo bez problemu się udało. Po nabiciu 6'tych poziomów (wszyscy w tym samym momencie fabularnym) chcieliśmy sprawdzić czy problem z połączeniem sam się rozwikłał. Niestety bez skutku. Póki gra nie zostanie załatana to nie ma możliwosci dołączania istniejącymi postaciami.

Edit: No i na zagranicznym forum pojawiła sie odpowiedź. W momencie kiedy dostajesz zaproszenie od hosta, spamujesz X od razu po wybraniu postaci. W skrócie: dołącz -> wybierz postać -> spamuj X. Sprawdzone, działa.

Edytowane przez Spitfire
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że gra warta swojej ceny :biggrin: A tak btw ktoś się pytał jaki jest maks lvl i z tego co sprawdziłem to tak jak ktoś wspomniał 75lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wbiłem 30 lvl - grę mam od wczoraj i moje wrażenia są bardzo pozytywne! Właśnie takiej gry brakowało mi na ps3 :)

Jeśli chodzi o maxa rozwoju skilla to jest to poziom 5.

Ja inwestowałem do tej pory w takie skille:

Siła czarów - 5

Regeneracja many - 5

Piorun - 4

Lodowa aura - 4

Leczenie - 3

Alchemia, resist, meteor - 2

Tarcze, ognista kula po 1

Przeważnie biegam z ustawionymi skillami - leczenie + piorun + lodowa aura

Lodowa aura moim zdaniem jest bardzo dobrym wyborem, zadaje obrażenia wrogom którzy się do nas zbliża. Na 4 poziomie jest to dmg ponad 100hp można rozwalić przeciwnika poprzez samo bieganie w około niego z włączoną aurą która zadaje obrażenia, wolniejsi wrogowie nie maja szans :) przy szybszych wystarczy na zmianę uruchamiać aurę i leczenie i ustoimy bez problemu.

Leczenie - tu chyba wyboru tłumaczyć nie trzeba :) na localu grając samemu jest niezbędna w przypadku maga (chyba że będziemy nonstop łykać potiony), grając online leczymy siebie i stojących blisko nas członków party.

Piorun - chyba najlepszy czar ofensywny śmiem powiedzieć że nawet lepszy od meteoru (chociaż metor mam na niższym poziomie, ale testowałem oba czary na 2 poziomie), lighting przeskakuje z celu na cel raniąc wielu wrogów jednocześnie na 4 poziomie naprawde sieje spustoszenie!

W statach ładuje w żywotość i energie (kilka punktów dałem w siłe i dexa aby unieść jakiś dobry item)

Dobrą opcją w grze jest możliwość zresetowania wszystkich skilli - płacimy określoną sumę która jest zależna od ilośći skili które posiadamy ( nie ma możliwości zresetowania tylko wybranego skilla).

Brakuję troche jakiejś skrzyni bankowej w której by można zbierać jakieś fajne itemy.

Jakby ktoś trafił jakieś dobre itemy dla maga to z chęcia się wymienię za itemy dla innych klas. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 na zwykłym poziomie i 10 na poziomie Legend

Ta gra się nie kończy! Gdyby wyszła w pudełku za 200 złotych to też by była super. Druga najlepsza gra PSN po Stardust HD (w moim prywatnym rankingu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×