Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011

Rekomendowane odpowiedzi

1777880f12011coversuper.png

Grafikę zmienię, jak tylko pojawi się oficjalne logo.

No cóż Panie i Panowie. W niedzielę 27 Marca w końcu pierwszy wyścig F1, a przy tym, jak oświadczyło Codemasters, pierwsze informacje na temat F1 2011.

Dlatego temat zakładam już teraz, a na oficjalne info jeszcze kilka dni musimy poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19254538x.jpg

Ja znalazłem coś takiego, ale to unofficial. Czekam z niecierpliwością na to info. Mimo wielkiego zawodu z F1 2010, łudzę się że tym razem na prawdę się przyłożą i zrobią nam dopieszczoną gierkę sweat.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Today we're pleased to announce that F1 2011 will be coming out on the 23rd September." Czyli data juz znana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta niech sie lepiej skupia na stworzeniu porzadnego kodu dotyczacego samego modelu jazdy i z wiazanych z tym rzeczy a nie jakies idiotyzmy wymyslaja. Co prawda wydaje mi sie ze chodzi raczej o polaczenie roznych platform typu jedziesz na ps3 jeden wyscig na psp mozesz nastepny pojechac itp. No ale zobaczymy nie ufam im do konca po edycji 2010 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście będą zajmować się takimi pierdołami jak "granie w przeglądarce" zamiast skupić się na poprawianiu poprzedniczki (a jest co poprawiać), to niestety raczej dostaniemy odgrzewanego kotleta z kilkoma nowymi funkcjami, które zadowolą chyba tylko totalnych żółtodziobów, a nie prawdziwych wyjadaczy F1.

Ale poczekajmy do weekendu i do niedzieli, powinno się pojawić znacznie więcej informacji,

Na forum CM już jest zrobione forum o F1 2011, także można tam zaglądać i śledzić zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglibyśmy wspólnie wybrać jakieś pytanie do CM i nagrać je na youtuba w tym konkursie może się uda :D

tak głośno sobie myślę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł.

Pytanie pytaniem, ale trzeba je jeszcze jakoś zadać przez video w jakiejś atrakcyjnej oprawie.

Przychodzi mi do głowy zapytanie o te rzeczy, z którymi długo walczymy przy organizacji naszej ligi jak brak replayów i możliwości ich zapisania (i np udostępnienia via youtube), brak 'spectator' mode po/w trakcie wyścigu - coś w ten deseń. Wiem, że nie są to kluczowe pytania, ale po pierwsze - kluczowe pytania zada pewnie 100000 innych osób, po drugie - można by je ładnie sfilmować - taki filmik w którym lecą migawki naszych zabaw z nagrywaniem filmików, robieniem zdjęć po zakończeniu kwalifikacji i wyścigu, przygotowywaniem exceli z punktacją ligową i do tego wszystkiego pytanie - czy poprawicie to w F1 2011.

Tak mi się nasunęła taka myśl, za którą przepraszam ;)

Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo dobry Ozi, też uważam, że bardzo by się przydała taka możliwość obejrzenia wyścigu, po jego zakończeniu, tak jak w trybie pojedynczego gracza. Niewątpliwie to by ułatwiło funkcjonowanie ligi. Tylko trzeba by to w fajnej formie zaprezentować. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pytaniem tylko znajac zycie to i tak po swojemy to wszystko zrobia, beda sie chwalic ze zrobili tak jak gawiedz chciala, a po wyjsciu megamulti wielki patch naprawiajacy wszystko. Ja juz im nie ufam takze nie jara mnie to ze jakis konkurs organizuja z pytaniami dotyczacymi gry. Za robote by sie wzieli i przylozyli a nie jakies konkursiwa robia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie będzie edycji bez Kubicy. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pytaniem tylko znajac zycie to i tak po swojemy to wszystko zrobia, beda sie chwalic ze zrobili tak jak gawiedz chciala, a po wyjsciu megamulti wielki patch naprawiajacy wszystko. Ja juz im nie ufam takze nie jara mnie to ze jakis konkurs organizuja z pytaniami dotyczacymi gry. Za robote by sie wzieli i przylozyli a nie jakies konkursiwa robia :P

Zgadza się...to samo było w przypadku F1 2010. Niby chwalili się jak to oni fanów nie słuchają i gry pod nich nie robią, a w rzeczywistości jak były ankiety robione przez ludzi, to najwięcej osób chciało Safety Car, ręczne sterowanie w pitach, itd. A tutaj co? Każdy wie co wyszło.

No nic, trzeba czekać bo innego wyjścia nie mamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee Ozi ma racje :D jak to sensownie nagrać?

Lista życzeń:

1.Samochód bezpieczeństwa

2.Okrążenie formujące + po zakończonym wyścigu wszyscy jadą powoli do pitline i jakieś tam celebracje ale to może być tylko w karierze.

(haa tego nie było nawet w F1 2006CE)

3.Powtórki we wszystkich trybach na wszystkich platformach + tryb widza

Wiem, że nic z tego nie będzie ale jak nie poprawią chociaż poprzednich błędów to ja odpuszczam :D

Resztę mam gdzieś, grafa itd. można olać, 12 graczy online też ujdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 24 graczy online naprawdę nie ma co liczyć. Także lepiej się nie napalać i nie wyznaczać sobie tego jako jakiegoś wyznacznika.

Co do zmiany to osobiście chciałbym, aby były takie:

  • Usunięcie tych filtrów kolorów, bo czasami mimo ostrego słońca to gra wyglądała jak za żółtą mgłą, itd.
    Po prostu czyste ładne kolory bez żadnego kombinowania. Ferrari ma być krwisto czerwone, a nie jak burak w sadzie.
  • Poprawiony model jazdy, tak żeby bez kontroli trakcji można naprawdę panować nad bolidem w zakrętach, a nie że jak Ci już zacznie ciągnąć zad to kontra ani nic nie działa, a jedynie wpakowanie hamulca do maksa pomaga.
  • Możliwość zapisania replaya, a co ważniejsze eksportowanie go do XMB i możliwość edycji na kompie, czy coś w tym rodzaju.
    Ale na to raczej nie ma co liczyć. Jak PD nie dało z tym rady, to tym bardziej CM.
  • Oczywiście replay z online, bo brak eksportu można nadrobić tym, że potem nagra się go na spokojnie.
    Również możliwość zapisania go, żeby w każdym momencie można podejrzeć w grze.
  • Możliwość tworzenia mistrzostw w online, zapisywanie wyników, jakieś fajne statystyki, itd.
  • Ręczna kontrola podczas całego pit-stopu, od wjazdu aż do wyjazdu.
  • Żeby opony miękkie czy twarde nie trzymały jeszcze przez kilkanaście okrążeń jak zaczyna kropić.
  • Poprawione zużycie paliwa...w singlu podczas wyścigu 50% spokojnie mogłem cisnąć na maksa i nawet żółta kontrolka mi się nie świeciła, a w online nie wchodząc nawet w czerwoną strefę to prawie zawsze mi się zaświecała.
  • Kamera z kokpitu powinna być nieco wyżej, na PC pojawiły się mody, tak że granie z kokpitu naprawdę sprawiało frajdę.
  • Odpowiednie zbalansowanie KERS'u oraz tylnego skrzydła, tak żeby ich używanie miało lekki wpływ na jazdę, a nie że rakietę się odpaliło.
  • Safety Car, ale jeśli nie będzie to przeżyję, bo wiem że po jakimś czasie zacznie on tylko drażnić.

To i tak tylko część zmian, bo oczywiście inne, o których zawsze myślałem teraz wyleciały mi z głowy.

Rzecz jasna o zmianach z F1 2010, typu puncture'y nawet nie wspominam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim niech zmienia ten żenujący poziom.Gram na legendarnym poziomie trudnosci przy zakrecie jak hamuje to wyprzedzam 5 zawodnikow na raz .Niech w koncu cos zrobia zeby trudno bylo przeciwnika przescignąć tak jak w prawdziwej formule

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chciałbym, żeby zamiast tej śmiesznej kontrolki paliwa, pojawił się jakiś pasek (coś w stylu GT5). Byłaby przynajmniej jakaś możliwość do reagowania, w przypadku szybkiego spalania. Teraz nic mi nie daje, że na 2 kółka przed końcem zupy zapali mi się jakaś lampka. Wtedy mogę tylko powyzywać grę i toczyć się do mety 100 km/h.

Mogliby też dodać te okrążenia formujące i to na koniec wyścig. Dodałoby to takiego "smaczku" do rozgrywki.

Safety Car też by się przydał. Myślę, że byłoby więcej rywalizacji na torze, bo jakby SC wyjechał, to tyły mogłyby dogonić czołówkę. Emocje gwarantowane.

To są takie moje 3 największe życzenia. Oczywiście mam ich o wieeele więcej (chociażby personalizacja kasków), ale niech chociaż zrobią to, co napisałem. Już byłoby o wiele fajniej. Oczywiście, tak jak poprzednicy, o wyeliminowaniu błędów z F1 2010 nie śmiem wspominać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fajne by bylo, jakby dali kers, oraz najwazniejsze udoskonalili degradacje opon, bo narazie jest to fatalne i praktycznie styl jazdy ani ustawienia nic nie decyduja, bo opony koncza sie wlasciwie w tym samym momencie kazdemu. Powinno to byc jak naprawde, ze ustawienia decyduja, oraz styl jazdy, agresywny szybsze skonczenie opon, delikatne wolniejsze. Sefty Car to obowiazkowo, poprawienie kar, okrazenie rozgrzewkowe opon, zeby tez to decydowalo, oszczednosc silnika przez awarie, oraz mozliwosc stworzenia sezonu online, tak jak w fifie, gdzie automatycznie punkty by byly liczone, udoskonalanie bolidow-ustawien, i zmiana silnikow i innych czesci. Dali by tez w online mozliwosc propozycji transferu do lepszego temu, w razie dobrych wynikow w slabszym zespole

Niestety spodziewam sie ze taka gra to moze 2014, ale moze mozna pomazyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klacza, KERS to będzie na 100%, już teraz mogę Ci to powiedzieć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zmiany, które weszły w życie w tym sezonie na pewno będą w grze, no przecież to wszystko jest na licencji, więc przepisy i niuanse muszą być. ;) Bo co to by była za frajda grać w F1 2011 na przepisach z 2010 i bez tych nowinek jak KERS czy ruchome skrzydło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie brak żadnych konkretnych informacji, a miały być ujawnione podczas GP Australii.

No chyba, że ujawnienie tylko daty to dla nich już wszystko co mieli do zaprezentowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby opony były miękkie i twarde, a nie główne i alternatywne  dry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba, mialem doskonale popoludniu na plazy z przyjaciolmi i wypilem chyba z kilka za duzo ale co ty piszesz??? Prime to twarda a option to miekka... hmmm ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w "fachowej" polskiej wersji zamiast dać miękkie i twarde to dali jakieś alternatywne i główne... Po prostu tłumaczył to jakiś tłuk co chyba nawet do końca nie wie co to F1 jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×