Skocz do zawartości
Patricko

F1 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Te zmiany, które weszły w życie w tym sezonie na pewno będą w grze, no przecież to wszystko jest na licencji, więc przepisy i niuanse muszą być. ;) Bo co to by była za frajda grać w F1 2011 na przepisach z 2010 i bez tych nowinek jak KERS czy ruchome skrzydło.

No wiesz, w F1 2010 nie było np. F-duct'a... Wiem, że nie byłoby to łatwe w zaimplementowaniu, bo aktywowali to ręką (głównie) a nie przyciskiem, ale z tym DRS'em w F1 2011 to nie byłbym taki pewny. No ale zobaczymy.

Btw, czy ktoś z was grając w F1 2010 kiedyś puszczał na prostej lewą ręką kierownice i udawał że aktywuje kanał F? Czy tylko ze mną coś jest nie tak? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje Ferrari nie miało zaimplementowanego F-Ducta więc niestety nie mogłem się tak bawić :P hehe

Inżynierowie dali mi niestety wczesną wersje czerwonego bolidu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, w F1 2010 nie było np. F-duct'a... Wiem, że nie byłoby to łatwe w zaimplementowaniu, bo aktywowali to ręką (głównie) a nie przyciskiem, ale z tym DRS'em w F1 2011 to nie byłbym taki pewny. No ale zobaczymy.

W F1 2011 KERS i ruchome skrzydło raczej na pewno będą. To są oficjalne regulaminowe modyfikacje, a nie własne pomysły inzynierów jak F-duct. No chyba że nie starczy przycisków na padzie to zrezygnują :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie kilka informacji, które udało mi się wyłapać z forum CM (oczywiście wypowiedzi od członków CM):

Dotyczące pitów:

Pit system is being rewritten (I think this has been mentioned elsewhere?) and, just like in 2010, the scaling is different up to the short races after which a different tyre wear rate is used. I don't think anyone would want to be stopping three times in a 12 lap race...

Kolorystyka:

I think T4RG4 has confirmed on twitter already that we'll be taking another look at the lighting and colourisation for F1 2011

Wiem, że to niewiele, no ale cóż :) Zawsze to lepiej coś poczytać o grze niż pusty temat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że ruchome skrzydło może być zrobione na zasadzie automatu i gra sama będzie go nam włączać podczas wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet tak nie mow!! moze fakt byc opcja aby to bylo automatyczne ale oby dalo sie to wylaczyc... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pewnie zrobia tak jak z pit stopem w 2010 niby manualnie ale automatycznie, stworza pozory :P Tak stwierdzam bo 4 piwku ze gra musi byc epicka bo drugi rok z rzedu na samej mojej milosci do F1 to nie pojedzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czego tu jeszcze brakuje,

-telemetrii, a nie "jesteś wolniejszy w trzecim sektorze" ale gdzie ?

-całej mapki ze wszystkimi graczami, a nie jedzie ktoś pierwszy i nie wiadomo co i jak, to samo z innymi pozycjami.

-przynajmniej wyświetlanie czasu powinno być lepsze, a nie dali trzy pozycje i znowu nie wiadomo co i jak. (Jak ktoś pamięta formułki na PC chyba od EA i dalsze mody to wie o czym mówię)

-komentator może by i uszedł ale jakiś znośny w stylu 2006 CE, chociaż Borowczyka w karierze mógłbym posłuchać.

Jej zacząłem grać karierę i widzę, ze ta gra jest najwyżej dobra. :D nowa wersja musi być lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaleźliście może jakieś nowe informacje na temat f1 2011. Mówili, że podadzą przed GP Australii a tu ni ma nic nowego, no chyba, że to co mieli podać to data premiery i dodanie konsol przenośnych <_<

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaleźliście może jakieś nowe informacje na temat f1 2011. Mówili, że podadzą przed GP Australii a tu ni ma nic nowego, no chyba, że to co mieli podać to data premiery i dodanie konsol przenośnych <_<

Zgadłeś, nic więcej nie zostało podane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się wysilili :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dorzucili ze jak ktos chce jakies pytanie zadac to niech nagrywa wiadomosc i mozna wygrac wyjazd do siedziby codemasters zeby ogarnac jak tam chlopaki dzialaja i pograc troche w gre oznaczona numerkiem 2011 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś to też nie jest jakąś super nowością :biggrin:, liczyłem na jakieś zdjęcia albo przynajmniej jakiś króciutki trailer co zaowocowała ich praca przez 6 miesięcy ale jak widać na to będzie trzeba jeszcze trochę poczekać <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailery nic nam nie powiedzą, pokażą tylko czy zastosowali jakieś blury czy inne fajerwerki graficzne. Nie ma co liczyć na poprawę grafiki bo silnik będzie ten sam. A gameplaye zobaczymy dopiero koło września także trzeba czekać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co liczyć na poprawę grafiki bo silnik będzie ten sam.
Ja do grafiki akuratnie w f1 2010 nic nie mam bo jest ładna :biggrin: Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailery nic nam nie powiedzą, pokażą tylko czy zastosowali jakieś blury czy inne fajerwerki graficzne. Nie ma co liczyć na poprawę grafiki bo silnik będzie ten sam. A gameplaye zobaczymy dopiero koło września także trzeba czekać :P

No właśnie nie będzie podobno. F1 2010 jest na EGO, a DIRT3 jak i F1 2011 mają być już na EGO 2, który standardowo będzie dawał dużo więcej możliwości, a główną zaletą ma być "najlepsza symulacja pogody w grach wyścigowych jaką do tej pory widzieliśmy".

Takie były plotki podczas produkcji F1 2010, samo CM nawet mówiło chyba, że się zastanawiali czy już nie użyć EGO 2 w F1 2010, ale jednak się wstrzymali.

Pierwszą grą na EGO 2 ma być DIRT3.

Ale jak będzie? To pewnie dowiemy się w momencie włożenia samej płyty do napędu.

Proszę nie brać mojej odpowiedzi za pewnik, po prostu staram się powtórzyć to co działo się wcześniej jeśli chodzi o silnik EGO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do grafiki akuratnie w f1 2010 nic nie mam bo jest ładna :biggrin:

chyba sobie żartujesz? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili komunikat od Codemasters:

Z powodu dużych oczekiwań od gry w tym roku, premiera gry najwcześniej nastąpi 1 grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy poprawią wyglądy kierownic min. Red Bulla bo to była masakra jak one wyglądają :biggrin:Co wy o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prawda w większości aut kierownice wyglądają podbnie tylk oinne loga i kolory przycisków, mam nadzieje że w tym roku coś z tym zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh...narzekacie, a nawet nie wiecie dlaczego tak było...

Musieli zrobić wszystkie kierownice jednakowe, bo chodziło o takie samo rozmieszczenie przycisków, które były regulowane podczas jazdy.

Chodziło o animacje zmiany jakiś ustawień, np. jak zmienialiśmy położenie skrzydła czy ustawienia silnika.

Jakby mieli robić dla każdego bolidu osobną kierownice i potem jeszcze dla każdego osobną animację, to zajęłoby im to dużo więcej czasu.

Poza tym...kto patrzy na kierownice podczas jazdy, szczególnie bolidem F1...

Niech się skupią na poprawieniu naprawdę porządnych wad, a nie zajmowali znowu pierdołami, bo wyjdzie tak samo jak przed rokiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×