Skocz do zawartości
KopaczK

Top Spin 4

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu ktoś usunął poprzedni temat?!?!

Gra fajna a nawet bardzo. Na pewno lepsza niż ten cały Virtua Tennis. Z chęcią bym sobie zagrał, ale nie jestem aż tak wielkim fanem tenisa ziemnego żeby wydać na grę 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kontrolerze Move, kilka osób tutaj się wypowiadało.

A ja na tytuł poczekam, aż jakaś recka wyjdzie.

Edytowane przez kam354

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w mieszkaniu nie mam za dużo miejsca. Choć może... spokojnie gram w THE FIGHT, więc oby i tu się dało. Na razie nie kupię, poczekam aż stanieje i wtedy ją dorwę w swe łapska.

A ta reklama...nieźle, hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w mieszkaniu nie mam za dużo miejsca. Choć może... spokojnie gram w THE FIGHT, więc oby i tu się dało. Na razie nie kupię, poczekam aż stanieje i wtedy ją dorwę w swe łapska.

A ta reklama...nieźle, hehe.

A mi się wydaje, że Virtua tennis będzie lepszy? Zdecydowałem, że kupię sobie tennisa pytanie czy TS4? Czy czekać na VT4? Premiera w kwietniu.

Co do miejsca to sam mam bardzo mało ale w demko TS4 grało sie bardzo dobrze, gorzej z Kung-Fu LIVE ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem jedynie w demko i już wiem jedno- gra jest trudna. To nie jest proste wciskanie losowych guzików, a przemyślane, dokładne i wymierzone uderzanie piłki. Zupełnie jak w rzeczywistości. Jeśli ukaże się zestaw z MOVEm, to zapewne zakupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja także grałem w demo i po kilku meczach udało mi się wygrać na hardzie. Oczywiście na padzie, bo na Move trochę ciężej.

Czekam na jakąś opinię kogoś kto już grał, bo chciałbym kupić Top Spina, szczególnie, że teraz nie mam za bardzo w co grać. :)

Recenzje nie najgorsze podobno, więc chętnie bym zagrał, szczególnie, że na allegro spokojnie za 180 zł można dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupiłem i wrażenia po około dwóch godzinach gry są pozytywne. Gra się bardzo przyjemnie na padzie, na Move jeszcze nie próbowałem, bo dildo leży rozładowany i nie chce mi się go naładować. :D

Jak na razie wciągnąłem się w tryb kariery, który jest bardzo interesujący, grając swoim zawodnikiem. Ostatni tenis w jakiego grałem to Virtua Tennis 2009, jeszcze za czasów mojego grania na Xboxie i w odniesieniu do tej gry Top Spin jest o wiele lepszy, przede wszystkim mniej arcade'owy.

Więcej napiszę, jak trochę dłużej pogram, jednak jeżeli ktoś lubi tenisa to gra zdecydowanie jest warta kupna. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maaziu poratuj troche bo ciagle sie wacham nad zakupem ;)

Mozesz dokladniej cos na temat kariery? Jak wyglada przebieg? Zaczyna sie od zera i np zbiera kase na udzial w turniejach kolejnych czy jak? :)

I jak wyglada kreator zawodnikow? Jak bardzo rozbudowany? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także i tutaj parę postów o move w top spin 4 Gry, Move

Krótko, obsługa Move wciśnięta na siłę, nie polecam kupować dla move gry. Na padzie za to bardzo dobra gra, szczególnie dla osób grających w tenisa. (prawie symulator)

Nic dziwnego, że na pss nie dali dema w dziale' move' :)

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kariery, no to na początku tworzymy własnego zawodnika. Startujemy od zera oczywiście. Turnieje, w których można uczestniczyć są podzielone na miesiące, czyli startuje się od stycznia i tutaj jest do wyboru: trening z sparingpartnerem (standard, w każdym miesiącu), Australian Open, w którym nie można jeszcze uczestniczyć oraz dwa turnieje, z pośród których możemy wybrać, w którym uczestniczymy. Każdy turniej ma inną liczbę gwiazdek, czyli im więcej gwiazdek tym bardziej prestiżowy i bardziej można rozwinąć swojego zawodnika. Za występy w turniejach dostaje się punkty doświadczenia po wygranym meczu, za które potem można ulepszyć swojego tenisistę, np. ulepszając backhand czy forehand. Za wygrany turniej też wzrasta ilość ludzi w fanklubie. Mniej więcej tak to wygląda. Co do kreatora to jest myślę, że funkcji jest pod dostatkiem, czyli można zmieniać wygląd, ubiór, oraz jakby sposób poruszania się na korcie. Oczywiście z biegiem czasu odblokowuje się nowe przedmioty różnych marek, np. Nike czy Adidasa, chociaż na początku też można wybrać spodenki czy koszulkę tych firm. :)

Załączam trailer trybu kariery:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem zakup gry ze względu na grę MOVEm, ale chyba nie będę się tym specjalnie sugerował i kupię grę jak stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem zakup gry ze względu na grę MOVEm, ale chyba nie będę się tym specjalnie sugerował i kupię grę jak stanieje.

Dokładnie , obadałem recki i dało mi to dużo do myślenia ... Gre miałem kupić specjalnie po Move'a , a tak trzeba będzie poczekać aż stanieje do odpowiedniej ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również obadałem recenzje. Może i bym się skusił, ale niedługo wychodzi Virtua Tennis. Poczekam więc na obniżkę i na recenzje VT. Zobaczymy, która gra w porównaniach będzie wiodła prym:)

Edytowane przez czehuziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzje recenzjami, ale gra się bardzo przyjemnie, dlatego idę sobie pograć. Jeżeli ktoś naprawdę lubi tenisa to nie powinien się zastanawiać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić grę traktującą o tenisie, ale nie śpieszę się. Niedługo wychodzą Grand Slam Tennis od EA i Virtua Tennis, wtedy poczytam, pooglądam na youtube, jeśli będzie możliwość porównam dema i wtedy zdecyduję. Demo Top Spin 4 podobało mi się, jak wygląda gra online, nie ma problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawde fajna i trudna na wyzszych poziomach a nawet bardzo trudna.

Prawdziwa fajna symulacja. Virtua tennis to totalny arcade.

Polecam Top spina. A online ? zero lagow smiga jakby sie gralo offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o multi to działa bez zarzutów. Trzeba oczywiście z minutę poszukać odpowiedniego zawodnika i nie grać z takimi wymiataczami co wybierają Federera czy Samprasa, bo się dostanie lanie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, czy do gry online wymagany jest jakiś online pass, czy coś w tym stylu? Czy przy zakupie używanego TS 4 też będzie można grać online (przy założeniu, że poprzedni gracz korzystał z tej funkcji)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, czy do gry online wymagany jest jakiś online pass, czy coś w tym stylu? Czy przy zakupie używanego TS 4 też będzie można grać online (przy założeniu, że poprzedni gracz korzystał z tej funkcji)?

Nie jest wymagany żaden kod, także używkę możesz śmiało kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie kolegów.Świetna gra.Mam top spin 3 i 4-ka jest jeszcze bardziej dopieszczona.Prawdziwa symulacja w odróżnieniu od Virtua Tennis.Online bez problemów(tak jak w 3-ce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie odpaliłem demko, żeby porównać je z konkurencyjnym VT4 i muszę przyznać, ze gra jest bardzo przyzwoicie zrobiona. Grafika może nie powala (szczególnie widzowie na trybunach), ale gracze na korcie poruszają sie i wyglądają bardzo do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś się waha pomiędzy najnowszym Virtua Tennis,a Top Spinem to także zdecydowanie polecam tą drugą grę.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×