Skocz do zawartości
KopaczK

Top Spin 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ktos w TS4?

Gralem dzis online i okazalo sie, ze przeciwnik serwowal takie bomby ze nie bylem w stanie nawet zareagowac, nie mowiac o odebraniu takiego serwisu...

Czy to jest jakis blad, czy przy odpowiednich umiejetnosciach mozna to odebrac???

Jak w ogole robi sie taki super mocny serwis? Moze ktos podpowiedziec?

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba na wyczucie, najczęściej serwuję się po zewnętrznej więc możesz ustawiać się trochę bardziej w tamtą stronę. Jak widzisz, że serwuję do środka to z kolei ustawiasz się bardziej na środku. Innego sposobu przynajmniej ja nie odkryłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Warto kupować Top spin 4 (cena nadal dość wysoka) czy może za grosze kupić top spin 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

116zł to jest dla ciebie wysoka cena jak na tak wyśmienitą grę ? . Polecam Top Spina 4 gra jst warta tych wydanych 100 paru zł.

Ktoś chętny do pogrania w multi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra w online wymiata..jest prze jazda czasami!wczoraj w finale w Worl Tour w kijowie Online oczywiscie gralem 47 minut i w supe tibe-breaku wygralem 10-2..drugim razem,przegrywalem w setach 1-2 koles mial 2 pilki meczowe,obronilem i wygralem 4-2 w setach heh..jaaaazda jest o zycie,pikawa ledwo chodzi juz..zdarzylo sie tez,ze w calym meczu zdobylem 1pkt!heh..i tu moje pytanko..jak uderzac krotkiego crossa?mam na mysli uderzenie w pierwszy kwadrat po stronie przeciwnika i po lini..takiem skosem krutkim??czesto tak uderzaja wyjadacze,a jest to nie do obrony..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Top Spin 4 w Saturnie za 99zł więc cena rewelacyjna. Na allegro nówki za tyle samo ale trzeba doliczyć przesyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich Saturnach (chodzi mi o Poznański)?

Nie wiem stary. Na pewno w Bydgoszczy. Myślę jednak, że powinni mieć równą cenę w każdym Saturnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W komputronik jest za 96,90.

Dostawa do salonu za 0, płatność przy odbiorze. Zwykle dochodzi następnego dnia przed południem.

http://www.komputronik.pl/product/119211/Strefa_Gier_i_Rozrywki/Gry_na_konsole/Top_Spin_4_PS3_.html

Ewentualnie w ultimie za 89,90

http://www.ultima.pl/playstation_3top_spin_4/i9919/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poznańskim Saturnie nie było. Może pójdę za radą pablosa do Komputronika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam TS3 i lubie w niego pograc od czasu do czasu (raz na tydzien dwa - same mecze, zadnych karier) - oplaca sie kupowac czwarta odslone w moim przypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zaserwować tak mocno, że zawodnik nawet nie reaguje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest świetna! Zakupiłem ją ostatnio i ciągle w nią gram. Tryb kariery nie jest jakiś specjalnie napchany zbędnymi rzeczami, wszystko jest ok. Jakby ktoś chciał zagrać online to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko absolutnie mnie kupiło, gra już zamówiona we wtorek na być. O dziwo w empik.com nawet niezła cena, minimalnie droższa niż na allegro a odpadają koszty dostawy. A mam jeszcze 5% rabatu smile.gif Jak tylko opanuję podstawy w online chętnie popykam, choć widać po ilości postów w temacie, że popularność gry wśród naszych forumowiczów mizerna confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Wielkie dzięki. ;)

EDIT: W końcu kupiłem grę. Jak tylko się wyrobię chętnie skrzyżuję z Wami rakiety. ;)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Chciałbym rozegrać mecz dwoma stworzonymi postaciami, ale gra mi na to nie pozwala. Wiecie, czy da się to obejść? Na X360 jest to możliwe, ale czy istnieje taka opcja na PS3...

Przydałaby się też pomoc w zdobyciu pucharków sieciowych (tzn. 2 związanych z pojedynczymi meczami). Pomoże mi ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o Tennis teacher i Tennis elbow?

Jak nie są zbyt trudne to mogę pomóc. Tyle teraz wychodzi gier, że w TS4 nawet nie miałem okazji więcej potrenować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Są banalne. Wystarczy wygrać 3 setowy mecz nie przegrywając gema i przegrać nie wygrywając ani gema. Słowem, w jednym meczu podkładam się Tobie i dostajemy po trofeum, a potem zmiana i zdobywamy resztę. Wczoraj zagrałem z jakimś łebkiem i wygrałem pierwszego seta do zera, ale niestety potem przegrałem. Ostatecznie rozstrzygnąłem pojedynek na swoją korzyść, ale trofeum nie zdobyłem. ;) To co, pomożemy sobie nawzajem?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Ostatnio po demku Top Spin 4 nabrałem chęci na kupno. Nie wiem tylko czy wydawać prawie stówkę na czwartą część, czy może kupić trzecią część, bo kosztuje ledwie 3-4 dychy. Ktoś kto grał w obie może powiedzieć czy warto kupowac nowszą czy nie. Chodzi mi o to, żeby ktoś dokładnie rozpisał zalety i zmiany. Na pewno będę grał przez internet.

Edytowane przez mat1900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w 3 jak i w 4. Największym problemem 4 jest mała ilość graczy online (pomyśl sobie jaki problem będzie w 3), wyszukanie przeciwnika z wybranymi kryteriami graniczy niemalże z cudem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byś powiedział o zmianach pod względem rozgrywki, animacji itd. ? Jak bardzo się różnią ?

Edytowane przez mat1900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 3 grałem tylko demo i mnie nie zachwyciło. W 4 zakochałem się od razu i nie żałuję zakupu pełnej wersji. Gra ma bardzo ładną grafik a grywalność jest niesamowita.

Sterowanie jest proste i po kilku chwilach można już wykonać jakąś fajną akcję. Jedyny minus który to liczba dostępnych zawodników 25 (w tym 7 tenisistek) w sumie to troszkę mało.

Świetnie się gra na 2 pady. Polecam każdemu kto przynajmniej trochę interesuję się tenisem. IMHO warto dołożyć do najnowszej wersji.

Wszystkie gry niszowe mają problemy ze znalezieniem chętnych grania po sieci. To nie Battlefield czy Call of Duty.

Jakby ktoś szukał sparingpartnera to jestem chętny na ustaweczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanko. Można grać dwoma tworzonymi graczami? Chcemy pograć we dwoje swoimi postaciami, ale gra na to nie pozwala. Jest jakiś sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×