Skocz do zawartości
KopaczK

Top Spin 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, jak stworzyłem swojego gracza i juz tam postawiałem ze chce grac na tych super treningach do 3 gemow a na turniej mini breka , i teraz chciałbym grac do 6 gemow i nie mini breaka da sie to jakos zmienic :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o tryb kariery? Jeśli tak, to tam wszystko jest ustawione odgórnie i niczego nie zmienisz (jeśli nie mam racji, poproszę o sprostowanie). Im dalej zajdziesz, tym dłuższe mecze będziesz rozgrywał. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem rozczarowany grą w sieci, a dokładnie w trybie WT... Myślałem, ze w tenisa grają ludzie bystrzejsi, niż gawiedź maltretująca Real i Barcę w FIFie/PESie. Niestety pomyliłem się. Wyłapali skubańce, ze nie ma sensu rozwijać gracza inaczej niż ładując maksymalnie dużo punktów w siłę i serwis. Rozegrałem dziś 6 meczów i każdy przegrywałem do zera, choć taką nogą w tę gierkę nie jestem. Powód? Banalny. Za każdym razem przeciwnik miał po 98 punktów wpakowanych w serwis i siłę. Słowem, jeśli jakimś cudem wybroniłem się przed asem serwisowym, to nie miałem jak dobiec do petardy posyłanej w drugi koniec kortu. Nawet Nadal i inni najlepsi gracze nie mają takich wyczesanych statystyk... Porażka. Platyno, bye bye.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK top spin 4 będe miał ok środy tak myśle więc można pograć online :) pozdro jak jesteś chętny pisz na psn bero1910 pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ts4 od świąt i naprawdę fajna gierka, jak gram z bratem to potrafimy sobie pograć 2 mecze 5 setowe pod rząd i nam się nie nudzi:) Jak ktoś chętny online to pisać bo kilka razy bym sobie z kimś zagrał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie Top Spin'a. Czy trudno jest obecnie wyszukac gracza do multi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz kumpla jakiegoś do gry, to nawet bardzo ciężko. Już po wakacjach była tragedia żeby kogoś znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U was też gra w demówce trochę się różni od pełnej wersji? bo mi dzisiaj przyszedł top spin 4 i jestem trochę zdziwiony bo grałem wcześniej cały czas w demo i mam wrażenie, że gra się trochę różni w demówce jak grałem to piłka mi praktycznie nie wychodziła za linie i szły silniejsze piłki kółkiem a dzisiaj jak zagrałem w pełną to wygląda to inaczej piłka mi często wychodzi za linie albo zdarzają się takie kiksy jak przytrzymam do końca strzału dany przycisk to piłka leci 5 metrów za linie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wyteż po kilku godzinach grania mieliście że gra na poziomie normalnym była za łatwa, a na trudnym wręcz za trudna, wiem że tak powinno być ale w tym przypadku była dość duża różnica poziomów trudności chociaż jak dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałby ktoś meczyk multi? bo tragiczna mała ilość graczy gra w top spina, ani razu nie udało mi się wyszukać kogoś do gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałby ktoś meczyk multi? bo tragiczna mała ilość graczy gra w top spina, ani razu nie udało mi się wyszukać kogoś do gry...

No ja bym mógł być tylko że ja nie mam godzin w których jestem konkretnie na ps3 to jakbyś mógł to mnie zaproś na ps3, psnid jest w profilu i gdy obaj będziemy online to napisz i może razem zagramy:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja bym mógł być tylko że ja nie mam godzin w których jestem konkretnie na ps3 to jakbyś mógł to mnie zaproś na ps3, psnid jest w profilu i gdy obaj będziemy online to napisz i może razem zagramy:)

Ok, poszło zaproszenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem dot. trofea - Always better the first timeWORLD TOUR - Win your first Grand Slam Tournament.

wygrałem w karierze już ze 3 turnieje wielkoszlemowe a trofek nadal nie wpadł to samo tyczy się , First step of the tournament WORLD TOUR - Win your first Tournament match i Warming up WORLD TOUR - Win your first Direct match.

wie ktoś w czym tkwi problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem dot. trofea - Always better the first timeWORLD TOUR - Win your first Grand Slam Tournament.

wygrałem w karierze już ze 3 turnieje wielkoszlemowe a trofek nadal nie wpadł to samo tyczy się , First step of the tournament WORLD TOUR - Win your first Tournament match i Warming up WORLD TOUR - Win your first Direct match.

wie ktoś w czym tkwi problem?

Tu nie chodzi aby wygrać to w karierze tylko w trybie world tour w multiplayerze więc raczej nie jest to proste trofeum:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi aby wygrać to w karierze tylko w trybie world tour w multiplayerze więc raczej nie jest to proste trofeum:)

:D myślałem, że to o karierę chodzi :P

Ok, dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałby ktoś meczyk multi? bo tragiczna mała ilość graczy gra w top spina, ani razu nie udało mi się wyszukać kogoś do gry...

Możesz mnie dodać. Też pograłbym czasem :) ID jak na forum.

Czy wyteż po kilku godzinach grania mieliście że gra na poziomie normalnym była za łatwa, a na trudnym wręcz za trudna, wiem że tak powinno być ale w tym przypadku była dość duża różnica poziomów trudności chociaż jak dla mnie :)

Heh, mam podobnie. Na normalnym poziomie odbierając serwis w róg, top spinem, przeciwnik nie potrafi nawet dobiec. Na trudnym poziomie wygrać gema jest już trudno.

Edytowane przez mat1900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mnie dodać. Też pograłbym czasem :) ID jak na forum.

Heh, mam podobnie. Na normalnym poziomie odbierając serwis w róg, top spinem, przeciwnik nie potrafi nawet dobiec. Na trudnym poziomie wygrać gema jest już trudno.

To ja Tobie wyśle zaproszenie i kiedyś można pograć ale ja łącze granie w kilka gier, ale kiedyś czas na wspólne granie znade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście tak cięzko znalezc kogos do pogrania online? Bo chciałby kupić TS 4 , ale jeszcze się wacham... jak wygląda singiel, daje rade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Top Spin 4 jest możliwość grania meczy w karierze na pełnym dystansie? Mam na myśli gemy, sety itd. bo w TS3, można było rozegrać tylko spotkanie na krótszym dystansie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@human W multi ciężko znaleźć osoby do pogrania. Ogólnie bardzo przyjemy i moim zdaniem najlepszy tennis dostępny do tej pory.

@IMPERATORE_PL Dopiero zaczynam karierę, ale już grałam kilka meczyków po 3 gemy.

Edytowane przez josephineola
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jak sie steruje dokładnie w grze top spin 4 na ps3 chodzi mi bardziej jak zaserwowac mocno tak zeby przeciwnik cmiał trudno odbić albo tak żeby był as serwisowy.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jak sie steruje dokładnie w grze top spin 4 na ps3 chodzi mi bardziej jak zaserwowac mocno tak zeby przeciwnik cmiał trudno odbić albo tak żeby był as serwisowy.Pozdrawiam

Musisz przytrzymać X i puścić w odpowiednim momencie (w grze jest tutorial jak to robić). Sterujesz również lewą gałką, żeby trafić w odpowiednie miejsce w polu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym dobrym serwisem to spróbujcie jeszcze takiego motywu: prawą gałkę odchylacie do siebie-zawodnik wyrzuca piłkę, w momencie gdy jest ona w górze (ewentualnie ciut wcześniej-kwestia wyczucia) wybieracie lewą gałką kierunek lotu piłeczki a przed samym uderzeniem zawodnika w piłkę prawą gałkę ciśniecie do przodu. Wiem trochę to skomplikowanie brzmi ale ja tak serwuję i nie jest źle ;-) Asy są z rzadka ale to może dlatego że drażni mnie w tej grze wszechobecny Nadal na multi i preferuję Murraya bądź innych nie tak powtarzalnych ;]

I jeszcze Imperatore: jeśli chcesz mieć pełnowymiarowe mecze w trybie kariery to w Top Spinie 4 jest taka opcja (przed rozpoczęciem tego trybu gra pyta o format meczy są bodajże 3 do wyboru, 1 Real Tennis Format, 2 Top Spin Format i jeszcze coś 3 ale mi wyszło z głowy teraz :P

A tak przy okazji-witam wszystkich! heh ale się rozpisałem jak na pierwszy post ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Widzę, że gra na Allegro kręci w okolicach 100 zł, więc być może się skuszę. Choć z drugiej strony korci mnie trochę by wypróbować nowego eksperymentu w postaci Grand Slam Tennis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×