Skocz do zawartości
Marqus_Pirx

Top Gear I "auto Za Rozsądną Cenę"

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden wynik można zgłaszać czy jak się poprawię to znowu zgłaszam i tyle aż do zmiany na nowy samochód ?

Pytam bo jakos sie zamuliłem z tym tematem .

Co Wy wszyscy tacy zmuleni??? :-)

Raz podajesz najlepszy swój wynik - Aragornik poda kto wygrał i odkryję tabelę z wynikami - oczywiście jak się odmuli :-)

Masz czas do końca tygodnia - chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem swój czas.

Kiedy przewidziany jest koniec obecnej rundy, chciałbym już zobaczyć tabelę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem swój czas.

Kiedy przewidziany jest koniec obecnej rundy, chciałbym już zobaczyć tabelę..

Kończymy dodawanie w niedzielę - w poniedziałek Aragornik poda zwycięzcę i pokaże tabelę - oczywiście jak mu ktoś przypomni bo zarobiony chłop jest.

Wygrany musi czym prędzej podać nowy pojazd "za rozsądną cenę" i lecimy od nowa .

To co Aragornik - odkrywamy karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wyniki się pojawiły w tabeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już wyniki się pojawiły w tabeli.

O cholewka...faktycznie - ale blisko...tylko ten Gucio z kosmosu :-)

Pół sekundy spokojnie bym dał radę, może nawet i sekundę po 50 okrążeniach, ale ponad dwie to nierealne zupełnie - brawo Gucio - wybierasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gucio to chyba na podwójnym gazie jechał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może reaktywujemy zabawę, bo zdechło. A zdechło (jak to w zyciu) trochę przez zbyt dużo zasad...więc proponuję jedną otwartą "formułę" czyli....walkę o tytuł "King of TopGear Track"!!! Kto bedzie najszybszy> WSZYSTKIE AUTA DOZWOLONE, WSZYSTKIE MODYFIKACJE DOZWOLONE....z wyjątkiem aut FORMUŁA1 i FORMUŁA GT!!!

Jedna zasada- kto najszybszy!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze za wyjątkiem X1?

A zasad wcale nie było za dużo. Była jedna zasada. Auto z salonu prosto na tor. To myśmy zaczęli kombinować, jak by tu te zasady pogmatwać...

Edytowane przez Majosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja proponuje znalesc jeden samochod i to nie jakas 500 konna bestie tylko cos ala nissan skyline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie,nie...Dowolny samochód (z wykluczeniem Formuł i X1), dowolne modyfikacje, jeden tor...

Jeśli można prosić Aragornika, to niechaj zrobi jedną wielką tabelę "po wsze czasy" i niechaj sobie tkwi w necie...przecież to nic nie kosztuje! Niektórych rajcuje tylko pierwsze miejsce, innych "pudło" jeszcze innym może przyjemności dostarczyć dostanie sie do pierwszej 10-ki....

Dowolny samochód (z wykluczeniem Formuł i X1), dowolne modyfikacje, jeden tor...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w weekend przemodyfikuje skrypcik. Tylko będę potrzebował listę samochodów dostępnych w grze. Gdzieś w necie to było. Poproszę o linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak nie jestem za dobry w ściganiu na czas. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak nie jestem za dobry w ściganiu na czas. :/

A czym sterujesz - słychać gałki - stery, gaz i hamulec na gałkach? Jeżeli tak to spróbuj gazować i hamować przyciskami, a sterować gałką. Uzyskasz lepszy czas reakcji i możliwość dohamowywania nie puszczając gazu. Czasami pomaga to opanować trudniejsze samochody. Pamiętaj, że przyciski też reagują na siłę nacisku - może to trudne w stresie, ale możliwe. Popracuj nad własną linią, bo widać, że mocno się sugerujesz tą pomocniczą, a ona nie zawsze jest najlepsza. Popatrz na to swoje video - pierwsze okrążenie w okolicy zakrętu Chicago - z prostej jadąc przy pachołkach pokonujesz łuk i jedziesz w stronę opon. Trzymasz się linii jak namagnesowany. Olej ją i postaraj się wykorzystać całą szerokość toru. Gwarantuję Ci, że ten odcinek może urwać co najmniej 1sekundę z czasu. Więcej precyzji - mniej wysiłku. Poślizg kół, nerwowe gazowanie i hamowanie na zakręcie z pewnością pogorszą wynikPłynność, precyzja i trening. Czasami wydaje mi się, że pewna granica jest nie do przeskoczenia. Po paru okrążeniach okazuje się, że przeskoczyłem granicę o 2 sekundy i wiem, gdzie mogę jeszcze urwać. Są też tacy co granice przesuwają znacznie wyżej, ale to już nie ta liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×