Skocz do zawartości
Marqus_Pirx

Top Gear I "auto Za Rozsądną Cenę"

Rekomendowane odpowiedzi

Co to jest RM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochody wyścigowe. W sensie z Race modification i wszystkie bolidy itp. Wyświetla mniej wiecej to co ma ale znalazłem 2 bugi, które musze poprawić. Jak ktoś coś znajdzie to proszę o info. Będę wieczorem.

Poproszę o wskazanie innych rzeczy jak możliwość wpisania głupot i możliwość głosowania cześciej niz 2 tygodnie. O ile ktoś będzie chciął szukać.

Edytowane przez aragornik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da na padzie jechać bez ABS, wystarczą tylko ustawienia na trigery i jest OK. GT jest grą wyścigową, a jak wiadomo w wyścigach trzeba mieć wył. każde wspomagania, no chyba że są to jakieś dla amatorów.

Ja bym zrobił to inaczej - jeżeli dane auto w rzeczywistości ma kontrolę trakcji i inne bajery, to dopuścić jej używanie, a jeżeli takowej nie posiada, to zakazać. Jeśli chodzi o ABS, to z tym problemu nie będzie, bo zgodnie z unijnym prawem każde auto sprzedawane na terenie UE musi być w ABS wyposażone. Co innego ze wspomaganiem stabilności (ESP) i kontrolą trakcji.

Edytowane przez BubuPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą zarzadzanie stabilnością chyba pogarsza czas w zakrętach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I już jest na początek!Wklejam adres do ulubionych i gra muzyka!!!

Jedną rzecz tylko bym zmienił-niechaj najpierw wyświetla się tylko opcja "dodaj swój czas" a dopiero po dodaniu widoczna cała tabela.Tak powstanie element niewiadomej przy wstawianiu czasu..."lepszy mam od innych czy nie???"

Może zrezygnujemy z głosowania,jakim autem jechać w tym miesiącu??? Za dużo demokracji...:tongue:!!Ja będę tyrańsko/arbitralnie decydował- A CO!!!!!Na początek Suzuki Swift Sport`07 proszę trenować...auto z salonu,zero modyfikacji!!!Jak będzie finalna wersja do testowania,to będziecie Panowie i Panie mieli jak znalazł!! Raz w miesiącu ogłoszę nowe auto....jak satrapa,bez dyskusji! (tak myślę,będzie prościej!!!...a może u schyłku zycia chcę poczuć,jak to jest rządzić????...w domu tego nie mam...)

Ja bym zrobił to inaczej - jeżeli dane auto w rzeczywistości ma kontrolę trakcji i inne bajery, to dopuścić jej używanie, a jeżeli takowej nie posiada, to zakazać. Jeśli chodzi o ABS, to z tym problemu nie będzie, bo zgodnie z unijnym prawem każde auto sprzedawane na terenie UE musi być w ABS wyposażone. Co innego ze wspomaganiem stabilności (ESP) i kontrolą trakcji.

Wszystkie opcje dotyczące kierowania dopuszczalne!!!! To od kierowcy ma zależeć,czy chce ułatwień (mimo że spowalniają) czy nie chce!!! Nie zwiekszamy tylko mocy i osiągów mechanicznych...reszta dowolnie!

Zgodnie z niesmiertelną argumentacją Pawlaka:"A kto MNIE z pastowanym kabanem po lesie spacerować zabroni,a???"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, a jeszcze taka jedna kwestja troche ważna - zużycie włączone czy wyłączone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, a jeszcze taka jedna kwestja troche ważna - zużycie włączone czy wyłączone?

A tak,jak Ci pasuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spoko. Marqus to dziś to odwrócę i powalczę z błędami znalezionymi. Tylko, że i tak lipa jak nikt nie pomoże mi przesortować samochodów. Bo tak jak Ty to znaleźć znajdę ale sortowanie ni huhu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pokręce pierwsze kółka czasowe :) SWIFT to była moja pierwsza furka w GT5 więc wracam do korzeni :)

jaki jest deadline objeżdżania SWIFT'a? muszę rozłożyć plan treningowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pokręce pierwsze kółka czasowe :) SWIFT to była moja pierwsza furka w GT5 więc wracam do korzeni :)

jaki jest deadline objeżdżania SWIFT'a? muszę rozłożyć plan treningowy ;)

Na razie nie ma deathline,spokojnie trenuj! Wszystko dopiero się rodzi....ale będzie OK,z tego co widzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus w sumie myślę, że to będzie średni pomysł to co mówisz o tej zmianie z tego względu, że robimy ogranicznik głosowania na 2-4 tygodnie. I jeśli później w tym czasie nie będzie mógł zagłosować to nie będzie mógł też zobaczyć wyników. I nie będzie wiedział czy ma walczyć o lepszy czas czy też nie. Jak sądzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus w sumie myślę, że to będzie średni pomysł to co mówisz o tej zmianie z tego względu, że robimy ogranicznik głosowania na 2-4 tygodnie. I jeśli później w tym czasie nie będzie mógł zagłosować to nie będzie mógł też zobaczyć wyników. I nie będzie wiedział czy ma walczyć o lepszy czas czy też nie. Jak sądzisz?

No w sumie to masz rację....zrób tak,jak uważasz! I tak wszystko "wyjdzie" w ogniu testów....Chodziło mi bardziej o to,żeby pierwsze wysłanie czasu (w mojej wizji pierwsze i ostatnie danym autkiem) było takie trochę "na slepo"...a po wysłaniu czasu już tabela do wglądu!

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm w sumie można i jakoś to tak rozwiązać. Na razie zrobię tak, żeby błędów nie było ;D bo aktualnie znam 2. Tylko ponowię prośbę o ten podział autek. Bo inaczej nic z pomysłu nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się zdaję, że organizatorzy powinni wybrać autko na pierwszą partię upalania "za rozsądną cenę". Ustalacie, że jeździmy np. Peugeotem 207 GTI i już. Po kolejnym sezonie zmieniacie samochód według własnego uznania.

taka jest ma mowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto zostało wybrane przez Marqusa. Ale listę potrzebuje ze względu na tabelę RM i Wszystkiego innego.

Na początek Suzuki Swift Sport`07 proszę trenować...auto z salonu,zero modyfikacji!!!
Tu wykopane z postu Marqusa :) Edytowane przez aragornik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie czytałem tego tematu, i nie mam zamiaru marnować na to czasu - a chcę pomóc.

Aragornik z czym masz problem? Ze znalezieniem wszystkich aut RM? Jak tak to zapodaje ową listę :

P Acura NSX RM '91

P Chevrolet Camaro SS RM '10

P Chevrolet Camaro Z28 RM '69

P Chevrolet Corvette Z06 (C6) RM '06

P Chevrolet Corvette ZR1 (C6) RM '09

P Dodge Challenger R/T RM '70

P Honda CIVIC TYPE R (EK) RM '97

P Honda INTEGRA TYPE R (DC5) RM '04

P Lexus IS F RM '07

P Lotus Elise RM '96

P Lotus Elise 111R RM '04

P Mitsubishi Lancer Evolution IX GSR RM '05

P Nissan SILVIA spec-R AERO (S15) RM '02

P Subaru IMPREZA Sedan WRX STI spec C Type RA RM '05

P Suzuki Cappuccino (EA21R) RM '95

P TVR Tuscan Speed 6 RM '00

P Volkswagen Golf IV GTI RM '01

Napisz w czym pomóc, a spróbuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK to Rmy są :). Jeszcze oddzielenie aut drogowych od bolidów :D po prostu nie mam na tyle wiedzy aby wykonać idealny podział. Część nazw mi niewiele mówi zwłaszcza aut mniej popularnych a nie chciałbym zrobić błędu :) . Te co podałeś seba dziś zostaną dorzucone do skryptu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzięki :) to spróbuje na tej podstawie coś zrobić. Najwyżej będą poprawki wprowadzane. Dziękuje Jarodek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Można już latać Swiftem? :D

Oczywiście....w zasadzie Swift idealnie nadaje się do przetestowania skryptu! Mało kosztuje,mało pali,fajnie wygląda,nie spowoduje zbytecznej "napinki"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie ma opony Swift w standardzie? Bo ja mam Sportowe Tw. i Komf. Miękkie i teraz nie wiem na jakich jechać :whistling: Rozumiem, że 0 tuningu - nawet opon tak?

Edit : Dobra pojechałem na komfortowych, wydaję mi się że do tak małego autka takie oponki dali.

BTW jakie czasy wyciągacie? Ja tylko marne 1.33.874 - ale mam nadzieję, że dam radę chociaż 1.32.000 wbić :)

Czasy na stronce będzie można chyba raz na tydzień lub dwa zamieszczać, więc warto podawać je w tym temacie - będzie wiadomo czy warto wrzucać zdjęcie na stronkę, czy nie, bo przy takiej długiej aktualizacji czasów szkoda marnować zdjęcia.

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście....w zasadzie Swift idealnie nadaje się do przetestowania skryptu! Mało kosztuje,mało pali,fajnie wygląda,nie spowoduje zbytecznej "napinki"....

O tak, już wersja 1.4 daje mega dużo frajdy z jazdy :D

@sk316fx Swift ma w standardzie Komfortowe Miękkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem to Suzuki, przejechałem kilka kółek i miałem 1:28 ale na WM, nie zauważyłem że tych opon nie wolno, dziś pojeżdżę na salonowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×