Skocz do zawartości
ONE

Resident Evil: Operation Raccoon City

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy Resident zapowiedziany. Szykuje się konkurencja dla L4D.

http://stickskills.com/news/1556/first-details-on-resident-evil-operation-raccoon-city-unveiled/

Nice. Jeżeli ta odsłona była by choć w połowie tak miodna jak L4D to mamy murowany hit.

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mnie już kupili - i nie to że jestem fanboyem RE - ale z całą pewnością jestem fanboyem zombi jako takich;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bym chciał żeby ten RE był taki jak pierwsze częsci...zgodzicie sie chyba ze mną że tamte części były najlepsze a szczególnie w sumie wszystkie są zajebiste ; d ale 4 i 5 juz do gustu mi mało przypadły

Zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki !

Edytowane przez Klera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bym chciał żeby ten RE był taki jak pierwsze częsci...zgodzicie sie chyba ze mną że tamte części były najlepsze a szczególnie w sumie wszystkie są zajebiste ; d ale 4 i 5 juz do gustu mi mało przypadły

Zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki zagadki !

Nie licz na to. Nie widzisz, co się dzieje na świecie ? Jakie są trendy ? Co się sprzedaje ? Teraz chodzi tylko o strzelanie, gore, urywanie głów, naparzanie w przyciski kto szybszy ten lepszy... zagadki się nie sprzedają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem....

RE5 to swietna gra, moze nie idealny survival horror.... wlasciwie o jakim kolwiek horrorze mozemy zapomniec

Tutaj natomiast widze masowe wybijanie zombi (>>>L4D<<<?). Gra bedzie raczej dobra takie przynajmniej mam odczucia aczkolwiek wolalbym kontynuacje serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś przegięcie. RE to jest klimat, a nie idiotyczne wyrzynanie hord zombiaków. Nawet RE5 miał niezłą fabułę, chociaż nie było już tak strasznie. Żadnych klonów L4D (z resztą dennej, kretyńskiej gry imho)!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś przegięcie. RE to jest klimat, a nie idiotyczne wyrzynanie hord zombiaków. Nawet RE5 miał niezłą fabułę, chociaż nie było już tak strasznie. Żadnych klonów L4D (z resztą dennej, kretyńskiej gry imho)!

A ja jestem jak najbardziej ZA, zwłaszcza, że posiadacze PS3 nie mogą cieszyć się L4D (pewnie aż do wydanie trójki). Martwi tylko trochę developer stojący za tym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem jak najbardziej ZA, zwłaszcza, że posiadacze PS3 nie mogą cieszyć się L4D (pewnie aż do wydanie trójki). Martwi tylko trochę developer stojący za tym tytułem.

dokładnie popieram. W l4d na piecu grywam do tej pory, jezeli dostaniemy cos w ten desen na czarnulke bedzie ostro;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie grajac w RE2 aby Leon mial konfrontacje z jakimis pseudo-futurystycznymi-zolnierzami. Mimo wszystko lepszy chyba porzadny spin-off w mrocznym klimacie niz kolejna rozwalka w slonecznej afryce ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ta czesc RE kojarzy sie troche z filmami o tej serii. To moze byc dobra gra ale nie koniecznie dobry Resident Evil. Narazie trzeba czekac.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to wygląda jak kaszana. Nie wiem do czego zdąża ta seria, ale kierunek jaki obrała ostatnimi latami daleki jest od tego czego by chcieli gracze.

Chociaż z drugiej strony jak sobie przypomnę grę RE z PS2 na pistolecik dziejąca się na statku pasażerskim...

Wygląda na to, że seria skończyła się na 3 części. I pomyśleć, że wszystkich Residentów jest już 20. Koszmar. To się nazywa dojenie. A ludzie mają pretensje do Koticka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie Killa i Grabqa - wygląda na marna bezmyślną sieczkę bez klimatu - trailer też słabiutki .

Odgrzewałem ostatnio 3 na emu i gra po dziś dzień jest niesamowicie grywalna i trzyma klimat a to co teraz nam serwują to jest jakaś porażka .

Chętnie zobaczył bym remake starych residentów (1-3) w HD .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie grajac w RE2 aby Leon mial konfrontacje z jakimis pseudo-futurystycznymi-zolnierzami.

Hunk, Tofu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hunk, Tofu?

Ty tak na powaznie ?

Hunk - specjalnie wyszkolony piechur bez pseudo-futurystycznych urzadzen typu CLOAK

Tofu - tutaj chyba lepiej jak wstawie obrazek, tego jakze futurystycznego zolnierza:

121882.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wrzuciłeś fotki Hunka, proszę bardzo. Dość podobny do jednej z postaci z RE: ORC, prawda?

hunk_by_aikido456_edit.jpg

Mi podoba się pomysł na nowego Residenta. Zapowiada się, że dostaniemy coś na wzór L4D, a przy okazji wcielimy się w członków Umbrella i popolujemy sobie na członków STARS. Zabicie Leona, Clair czy Jill, to może być fajne doświadczenie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hunk, Tofu?

and so? pomiedzy Hunkiem a Leonem nie bylo zadnej konfrontacji przypominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Capcom nie robi już takich Residentów jak RE 3 Nemesis. To była dopiero gra. Moim zdaniem najlepsza o zombie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

and so? pomiedzy Hunkiem a Leonem nie bylo zadnej konfrontacji przypominam.

And so? RE: ORC fabularnie nie ma nic wspólnego z poprzednimi częściami. To tylko to samo miasto, zombie, i prawdopodobnie kilku głównych bohaterów z poprzednich części, którzy są na celu graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wrzuciłeś fotki Hunka, proszę bardzo. Dość podobny do jednej z postaci z RE: ORC, prawda?

Taaa ... Tofu tez przypomina bardzo jedna postac z ORC :rofl:

Jak nie wiesz o czym mowisz to nie mow, najpierw chciales mi powiedziec ze niby tofu i hunk mieli konfrontacje z Leonem (tym udowodniles ze nie masz o serii zielonego pojecia, a juz na pewno o 2 czesci) a teraz piszesz jak gdyby nigdy nic "orc nie ma z seria nic wspolnego" ... o czym wszyscy juz wiedza.

Szkoda, że Capcom nie robi już takich Residentów jak RE 3 Nemesis. To była dopiero gra. Moim zdaniem najlepsza o zombie.

Wydaje mi sie ze nigdy juz nie zagramy w klasycznego residenta, Capcom sie pewnie obawia ze taki koncept by sie juz nie sprzedal, i pewnie maja racje, mozna powiedziec ze sami jestesmy sobie winni. Osobiscie ciesze sie chociaz z malego kroczku w strone starej koncepcji [raccoon city + zombie], bo na wiecej pewnie juz nie mamy co liczyc.

Na gre osobiscie nie moge sie juz doczekac, mimo iz to bedzie bezmozga sieka, jak juz pisalem, lepsze to niz kolejne kapanie sie w slonecznej afryce.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze nigdy juz nie zagramy w klasycznego residenta, Capcom sie pewnie obawia ze taki koncept by sie juz nie sprzedal, i pewnie maja racje, mozna powiedziec ze sami jestesmy sobie winni. Osobiscie ciesze sie chociaz z malego kroczku w strone starej koncepcji [raccoon city + zombie], bo na wiecej pewnie juz nie mamy co liczyc.

Zagramy, albo zagraja nieliczny w Re:Revelations na 3ds. Oczywiscie nigdy nic nie wiadomo, mozemy wierzyc tylko w ich zapewnienia.

Jednak kto wie, moze jesli Re:Rev odniesie sukces na 3ds to moze puszcza go pozniej na starsza i wieksza "siostre".

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagramy, albo zagraja nieliczny w Re:Revelations na 3ds. Oczywiscie nigdy nic nie wiadomo, mozemy wierzyc tylko w ich zapewnienia.

Jednak kto wie, moze jesli Re:Rev odniesie sukces na 3ds to moze puszcza go pozniej na starsza i wieksza "siostre".

Popierdolkowate gry na 3DSa mnie nie interesuja ;). Ogladalem gameplay z tego revelations, nic specjalnego, w dodatku jak sie strzela to gra przelacza nas w widok FPP, tragicznie to wyglada, a z klasyka nie ma nic wspolnego :). Te gre juz dawno skresilem z wish-listy :D

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×