Skocz do zawartości
ONE

Resident Evil: Operation Raccoon City

Rekomendowane odpowiedzi

Popierdolkowate gry na 3DSa mnie nie interesuja ;). Ogladalem gameplay z tego revelations, nic specjalnego, w dodatku jak sie strzela to gra przelacza nas w widok FPP, tragicznie to wyglada, a z klasyka nie ma nic wspolnego :). Te gre juz dawno skresilem z wish-listy :D

Wiesz, nie mowie czy to bedzie dobre czy zle. Zapewniaja ze to ma byc powrot do survival horror, o ile takie pojecie w dzisiejszych czasach istnieje. Zobaczymy ja nie mowie tak ani nie. Co bedzie to bedzie.

Co do samego gameplayu po 3 minutach - bo to jest max w ile sie przechodzi to demo tez cokolwiek trudno wywnioskowac. Poczekamy zobaczymy=] Ale za duzo oftopa bo to nie ta gra=]

Spokojnego wieczorku zycze;p

ps.

to sie nazywa fanka serii;p Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na portalu było info o RE6. Czyli ORC raczej będzie alternatywnym spojrzeniem na serię. Hmm troche szkoda, na początku pomyslałem, że to powrót do korzeni serii. Jakoś bieganie facetem w masce gazowej i strzelanie do hord zombie a'la L4D nie wydaje mi się dobrym ruchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Playstation: The Official Magazine podaje kilka szczegółów dotyczących rozgrywki, część z nich była nam znana już wcześniej.

Oto ich lista:

- w grze pojawi się podział na cztery klasy postaci: Recon, Medic, Surveilance i Heavy Weapons. Przykładowo, Recon będzie poruszał się nieco szybciej niż Medyk, za to specjalista od ciężkiej broni zada przeciwnikom najwięcej szkód i obrażeń,

- w grze będzie można wybierać spośród 9 różnych umiejętności oraz 12 rodzajów broni palnej, gracz od początku będzie mógł wybrać tylko jedną z nich,

- w grze będzie coś takiego jak tryb attack team - ekipa będzie zbierać potrzebne do zwycięstwa punkty za pozostałe życia, zabitych przeciwników (5 pkt za każde zabicie), więcej punktów zyska za oponentów specjalnych (hunter) oraz za (uwaga) sprowadzenie zombie na swoich rywali,

- wrogowie to m.in. zombie, huntery, tyranty, żołnierze jednostki Spec Ops oraz Leon Kennedy,

- system strzelania będzie się różnił znacząco od tego z klasycznych residentów - możliwe będzie strzelanie w ruchu, a także prowadzenie ognia oślepiającego oraz regenerowania zdrowia,

- w grze pojawi się możliwość walki wręcz, co pozwoli wyjść z opresji w momencie otoczenia przez wrogów, mówi się wręcz o akrobacjach w stylu kung-fu,

- zombie będą mogły być użyte jako "żywe" (;)) tarcze,

- jeżeli zranimy przeciwnika, zapach wydobywający się z rany może zwabić do tego miejsca zombie.

http://www.mwrc.pl/News/News.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie to zupełnie nie trafia :/

Już trailer mi się nie podobał ale te gameplaye wręcz odrzucają mnie na kilometr od nowego RE .

Czekam na jakiegoś klasyka w nowej oprawie .

Przechodze własnie RE 0 na gamecube i gra jest rewelacyjna !

Statyczna kamera ciekawe zagadki ogólny feeling jest świetny .

Polecam zapoznać się z tytułem chodzi idealnie na emulatorze Dolphin - fani starych residentów będą wniebowzięci !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje czy caly czas biegamy celujac jednoczesnie bronia ? Jeszcze ani razu nie widzialem postaci spuszczajacej broni do biodra i biegnacej "normalnie".

BEZSENSU

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż kagan najwidoczniej ni popykamy sobie razem w RE... ??Szkoda:( Co do reza powiem jednogłośnie NI Chu.. Chu.. ja osobiście poczekam na demko i w tedy wydam werdykt.

Ponoć RE6 ma wrócić do korzeni Hmmm... Ja osobiście nie miałbym nic przeciwko zremasterowanej 1,2,3 pod silnik 5 ( coś ala Lost in Nightmare)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Design zdemolowanego miasta prezentuje się klimatycznie, motyw z alternatywną wersją wydarzeń RE2 jest ciekawy, no i fajnie że wraca kilka brzydkich ryjów (MR. X, Huntery... może też Nemesis?). Strzelam jednak, że wyjdzie z tego sieciowy średniaczek żerujący na popularności znanej serii, chociaż oczywiście chciałbym się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż kagan najwidoczniej ni popykamy sobie razem w RE... ??

Znam siebie i wiem ze nie opre sie pokusie nabycia tej gry, chocby tylko dlatego ze pisze na niej Resident Evil :pardon:, wiec pewnie popykamy. Jednak prezentuje sie to smiesznie, biegasz z wyciagnietym wiecznie karabinem, smiech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalem gameplaye na e3 i gra prezentuje sie miernie, cos czuje, ze gameplayowo bedzie kaszanka. Ale gre chyba tworzy Zipper Interactive, wiec nie ma co oczekiwac cudow, ich gry to sredniaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zainteresowani juz widzieli , ale tak na wszelki wypadek wywiad o ORC

http://www.youtube.com/user/CapcomUnityVideos#p/u/22/iGvnk7MygvQ

edit:

btw na rozluznienie polecam quiz sprawdz kim jestes

http://quizfarm.com/quizzes/new/Alf/which-resident-evil-character-are-you/

mi wyszlo ...

Jill Valentine

100%

Claire Redfield

100%

Leon Scott Kennedy

92%

Carlos Olivera

92%

Ada Wong

67%

Chris Redfield

67%

HUNK

58%

Rebecca Chambers

50%

Barry Burton

33%

Albert Wesker

33%

Billy Cohen

troche mnie to martwi..no ale coz przezyje;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://quizfarm.com/quizzes/new/Alf/which-resident-evil-character-are-you/

mi wyszlo ...

Jill Valentine

100%

Claire Redfield

100%

Leon Scott Kennedy

92%

Carlos Olivera

92%

Ada Wong

67%

Chris Redfield

67%

HUNK

58%

Rebecca Chambers

50%

Barry Burton

33%

Albert Wesker

33%

Billy Cohen

troche mnie to martwi..no ale coz przezyje;p

Calkiem fajny tescik, wstawie moje wyniki, ale tylko te 100%owe :P

Billy Cohen 100%

Albert Wesker 100%

Claire Redfield 100% (w0000000t???)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem fajny tescik, wstawie moje wyniki, ale tylko te 100%owe :P

Billy Cohen 100%

Albert Wesker 100%

Claire Redfield 100% (w0000000t???)

I wyszlo Twoje prawdziwe oblicze;pp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Resident Evil: Operation Raccoon City będzie normalną grą z fabułą i trybem single (w którym będzie możliwość kooperacji do max. 4 graczy) i multi czy tylko samo multi, tak jak to miało miejsce z Socom: Confrontation?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Resident Evil: Operation Raccoon City będzie normalną grą z fabułą i trybem single (w którym będzie możliwość kooperacji do max. 4 graczy) i multi czy tylko samo multi, tak jak to miało miejsce z Socom: Confrontation?

Bedzie singiel (fabula to kupa bedzie prawdopodobnie) i mozliwosc kooperacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. W takim razie będę musiał się przyjrzeć dokładniej tej produkcji, kiedy w trafi na sklepowe półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja oglądałem zwiastun i nie podchodzi mi ta część wpieprzyli do tego jakiś syf którego tam być nie powinno tych jakichś dziwnych komandosów a i jeszcze próbują zrobić coś na obraz Outbreaka Fuj , tyle to narazie o tej grze jak zmienię zdanie to napiszę narazie tak to widzę !

Ps.Po bardzo dobrej 4ce i trochę gorszej ale grywalnej 5tce przychodzi mały szajs Operation Raccon City !!!

Playstation: The Official Magazine podaje kilka szczegółów dotyczących rozgrywki, część z nich była nam znana już wcześniej.

Oto ich lista:

- w grze pojawi się podział na cztery klasy postaci: Recon, Medic, Surveilance i Heavy Weapons. Przykładowo, Recon będzie poruszał się nieco szybciej niż Medyk, za to specjalista od ciężkiej broni zada przeciwnikom najwięcej szkód i obrażeń,

- w grze będzie można wybierać spośród 9 różnych umiejętności oraz 12 rodzajów broni palnej, gracz od początku będzie mógł wybrać tylko jedną z nich,

- w grze będzie coś takiego jak tryb attack team - ekipa będzie zbierać potrzebne do zwycięstwa punkty za pozostałe życia, zabitych przeciwników (5 pkt za każde zabicie), więcej punktów zyska za oponentów specjalnych (hunter) oraz za (uwaga) sprowadzenie zombie na swoich rywali,

- wrogowie to m.in. zombie, huntery, tyranty, żołnierze jednostki Spec Ops oraz Leon Kennedy,

- system strzelania będzie się różnił znacząco od tego z klasycznych residentów - możliwe będzie strzelanie w ruchu, a także prowadzenie ognia oślepiającego oraz regenerowania zdrowia,

- w grze pojawi się możliwość walki wręcz, co pozwoli wyjść z opresji w momencie otoczenia przez wrogów, mówi się wręcz o akrobacjach w stylu kung-fu,

- zombie będą mogły być użyte jako "żywe" (;)) tarcze,

- jeżeli zranimy przeciwnika, zapach wydobywający się z rany może zwabić do tego miejsca zombie.

http://www.mwrc.pl/News/News.php

No i tu mnie utwierdziłeś o badziewiu jakim ta gra będzie po RE:OUTBREAK powinni dać spokój takie RE jak 1,2,3,4,5 to gry dobre zamiast skupić się na robieniu konkretnej 6ki robią gówno pokroju outbreak a nie ino to spiepszyli jest jeszce dno Gun Survivor szkoda słów co ich pochrzaniło !!!!!!! Teraz mnie zdenerwowali :angry:.

Edytowane przez Squal
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mam świra na punkcie Residenta ( filmy i gry )

gra bardzo przypomina mi film Resident Evil 2 Apokalipsa

a co do Operation Raccoon City to ustawienie kamery i strzelanie przypomina mi gre Avatar ( crap jakich mało ale że film mi się spodobał to i grę kupiłem )

ogólnie bardzo fajnie no i da się strzelać i jednocześnie poruszać. W RE5 czasem to denerwowało.

nie mogę się doczekać

26 marca o ile się nie mylę

no i czekam z niecierpliwością na jakieś konkrety dotyczące Resident Evil 6

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się szajs taki jak był już w RE 5, jedyne co różni te części, to że rasiści się nie wyżyją na murzynach jak przypuszczam.

Edytowane przez Artemi162

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra juz ktos? Ja juz mam swoj egzemplarz.

Zastanawiam czy capcom daje bany na multi za wczesniejsze granie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×