Skocz do zawartości
ONE

Resident Evil: Operation Raccoon City

Rekomendowane odpowiedzi

@zimzvm

gram póki co solo, ale AI nie jest aż tak tragiczne. Najważniejsze jest to, że nie przeszkadzają, choć zdarza się tak, że gracz musi sie o nich troszczyć i pilnować ich stanu zdrowia, gdyż nie chcą sie zbytnio leczyć. W przeciwieństwie do Salwika, moje boty niezbyt chętnie zbierają roślinki ;)

Jeżeli ktoś grał w Resident Evil outbreak to mogę zaręczyć że z AI w ORC będzie zadowolony :)

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z czasem.Ktoś już ukończył samemu singla....ile to wam zajeło ?

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś z 5-6h niecałe. Dodam, że grałem na normalu, podejrzewam, że na wyższych poziomach więcej czasu mi to zajmie. Więc wg mnie długość rozgrywki trzyma poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą część Residenta dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tam zamówiłem za 136 zeta z kurierem , ciekawiło mnie tylko jaką część filmu dali ale jedynka może być . dzięki za info .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest pro! nie patrze przez pryzmat Residenta, wrecz przeciwnie podchodze do tego jak powinno sie podchodzic do shootera, a to ze jest w uniwersum RE to jest tylko big in plus. Rewelacja. Nie sugerujcie sie ocenami debili, ktorzy sa "zmuszani" fdo przechodzenia gier na sile.

Jesli chcecie dobrze postrzelac i lubicie swiat RE to naprawde warto. Szczegolnie ze ma multi ktory prawdopodobnie bedzie zyc jeszcze dluugggoo=]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten dział. Stworzyłem specjalnie osobny do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podać jakiś krótki opis każdej z klas w czym się specjalizuje i co za umiejętności posiada ? I czy jest dużo dodatków typu Infinity Ammo, jakieś inne skiny do broni czy postaci itd. jak było w RE5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych skinów broni ani opcji Infinity ammo, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie czy nie kupić jutro Residenta bo wygląda fajnie na Co-Op. Jest jakiś inny tryb oprucz Single i Co-Op typu Horda czy multi po między graczami tylko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Team attack - zwykly team deatch match.

Biohazard - zwykly CTF - z tym ze zamiast flagi masz przenies g-virus sample

heros - tu musisz zabic/lub ocalic postacie znane z hustorii RE

survivor - 10 min team deatch match 8 player, po 10 minutach przylatuje smiglowiec zeby zabrac i ewakuowac tylko 4 graczy kto pierwszy wsiadzie ten lepszy;p

Narazie Survivor dla mnie rox=] heros zapowiada sie rowniez zajebisty ale jeszcze w niego nie gralem

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś jakieś problemy z multi? Ja nie mogę odpalić, męczę się z tym ze 2h i nic cały czas szuka gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

survivor to inaczej -

dobrze to rozumiem??

walczysz z hordą, macie pare minut , przylatuje pomoc ale nie każdy ma szansę się uratować i pada trupem,

swoją drogą dobry pomysł. W k&L2 był nawet taki motyw że okradając bank zginąłeś respawnowało cie jako s.w.a.t i pomagałeś konsoli powstrzymać jeszcze przed chwilą swoich kolegów (genialny patent).

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdun1983- prawie nieche mi sie ogladac tego filmiku, ale ogolnie timelimit 10 minut. Dwie, cztwero osobowe druzyny ktore walcza miedzy soba + walcza z zombiakami. Tylko 4 miejsca . Do smiglowca moze wejsc kazdy np 3 z jednej druzyny 1 z drugiej. tylko 4 miejsca. mozesz zabijac enemy player w drodze do heli. Ja tak raz zabilem gosc juz wsiadal i dostal odemnie head shoota i zalapalem sie jako 4;p ( zeby wsciasc do heli wciskamy x i jest tam chyba z 4 sekundy zanim wejdzie wiec masz szanse go zabic;p)

http://www.youtube.com/watch?v=kb0gIJYxBKU

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest powalone trochę, bo zwykły tryb "drużynowy" to jest dokładnie to samo co te całe "ocalenie". Zarówno w 1 jak i w 2 przylatuje helikopter, po 4 osoby do ewakuacji. Więc ja nie wiem na czym polega różnica. Bo tu i tu normalnie się zabija przeciwników i następnie przylatuje heli, dont get it.

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jednak zerżnęli to z k&l2, w sumie dobrze gdyż bardzo lubiłem ten tryb, tyle że zamiast swatu walczymy z zombie a zamiast przekupić kierowcę/pilota bo ma się najwięcej kasy z napadu - po prostu zrobili tylko 4 miejsca wolne.

Ważne pytanie czy gra wystarczy na długo aby się nią cieszyć?? (wzorem tu jest re5 który co krok zachęcał do upgrade'u czego się tam tylko dało cop sprawiało że po 5 przejściu gry z dopakowanym crissem i shevą nightmare było jak easy). Czy po razie singla widziało i odblokowało się już wszystko.

jestem raczej zwolennikiem coop aniżeli typowego multi.

Coś mi się wydaje że jutro idę do sklepu. tylko yakuza + re = masa kasy lub sporo oddanych tytułów :/

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdun1983 trudno powiedziec czy starczy na dlugo. jesli interesuje Cie tylko coop to po 10 przejsciu gry pewnie bedziesz mial juz dosyc. Ja jestem zajebiscie zadowolony z multi gra sie przyjemnie, lagow nie uswiadczylem. Moglo by byc wiecej trybow bo 4 to malo jak dla mnie . Aczkolwiek wlasnie surivivor i biohazard sa dla mnie bomba. Nie podoba mi sie jedna rzecz w multi. Na poczatku chyba kazdy rozwija tylko jedna postac i jak ktos ja nam wybierze to pipka musimy latac nubem ktorym nie mamy nic odblokowane. Nie rozumiem dlaczego w ypowym multi nie moze byc 4 tych samuch charow w grze ( w coopie to co innego) ale w multi ...zal=] Anyway ja jestem bardzo zadowolony z gierki i naprawde polecam. Strzela sie znakomicie...szczegolnie do zombiaaakooowwwwwww;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie kosiarz, odpaliłem drużynowy, a miałem to samo co w oceleniu, nie wiem, może mnie przeniosło, bo na 100% wybierałem drużynowy. Co do samej gry, to wg mnie można w nią długo ciorać. Sam fakt, żeby otrzymać rangę S+ na zawodowcu, to już jest coś. Dlatego aby wbić platynę, to ja będę potrzebował 3 naprawdę ogarniętych ludzi, bo bez tego to nie ma co próbować nawet.

Szczerze jestem rozczarowany, że nie ma trybu hordy, no ale może w darmowym dodatku on będzie, zobaczymy.

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×