Skocz do zawartości
ONE

Resident Evil Revival Selection

Rekomendowane odpowiedzi

no i bardzo dobrze chętnie sobie odświeżę. Ciekawi mnie tylko cena oby nie wyskoczyli jak za nową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy mniej więcej ta gra wyjdzie, chętnie przejdę jeszcze raz RE4 i nawet Code Veronica o ile grafa będzie znośna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE4 jest fajne (grałem z miesiąc temu) - wg mnie ma nawet większą grywalność niż RE5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie RE4 to jednak duży zawód po pierwszych trzech częściach. zaczyna się fajnie, jest klimat. niestety później jest coraz gorzej. słaba fabuła, a gra się ciągnie i ciągnie. w piątkę jeszcze nie grałem. w Code Veronica też, ale mam nadzieję, że jest chociaż trochę tak fajne jak pierwsze trzy części. najlepsza była dwójka chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu nie odświeżą RE1, 2 i 3 <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 i 5 przeszedłem jednorazowo i jakoś nie ciągnie mnie by zagrać ponownie, a Code Veronica chętnie zakupie bo jeszcze nie grałem. Szkoda że z 1,2,3 nic nie zrobią bo to najlepsze części. A już szczytem marzeń byłoby wydanie oprócz trzech pierwszych części również RE Remake i Zero z GC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu nie odświeżą RE1, 2 i 3 <_<

Podnieść takie oldskule do jakości HD byłoby nie lada wyczynem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziął ktoś R4? Ciekawy jestem jak to wygląda, przymierzam się właśnie do zakupu.

Edytowane przez Breaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem i moje spostrzeżenia są takie. Gra ma nałożony filtr który wyostrza tekstury, wygląda to całkiem nieźle bo faktycznie gra podniesiona jest do HD 720p, niestety nie do FullHD 1080p.Postaci także wyglądają dobrze, zupełnie tak jakby miały od nowa tekstury nakładane przede wszystkim na twarze. Podchodząc bliżej do ściany tekstury rozmazują się, ale trzeba pamiętać że to gra z PS2 ;) Został obcięty także dźwięk w sensie takim że nie jest jak w wersji płytowej wielokanałowy (oryginał DPL II) tylko stereo. Przydałby mi się także tryb 3D, ale to tylko dodatek. Ogólnie jestem fanem RE a 4 cześć przeszedłem 5 razy, mechanika gry się nie zmieniła to dalej bardzo dobry Resident Evil 4 :) Jeżeli chodzi o pucharki to jest ich zaledwie parę. Jak jeszcze coś zauważę to dam znać. Ogólnie bierz bo warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie, wziąłem R4 i jestem zadowolony:) Graficznie wygląda bardzo dobrze na pewno lepiej niż GOW Collection. Świetny klimat starego Residenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Czy jeśli kupię Resident Evil Code Veronica X to będę miał zniżkę na Resident Evil 4 (36zł)?Ma być możliwość dla osób,które kupiły RE4 (wtedy CVX jest za 36zł) ale czy będzie działać to na odwrót?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej tak to nie zadziała, ale na Twoim miejscu pomyślałbym o plusie, 3 miesiące 59zł, w jego ramach obie części za pół ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jeszcze zamierzają wydać na PSN z serii Resident Evil? 4 już przeszedłem, kiedyś grałem na PC, ale bez pada to masakra. Code Veronica X już mam, ale jest BARDZO trudna i jakoś tak nie wciąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie RE4 to jedna z najlepszych gier na PS3. Jest to pozycja z odchodzącego już w niebyt gatunku gier przygodowych, w których czasami znalazły się jakieś zagadki do rozwiązania, w których trzeba było oszczędzać każdy nabój (nawet grając na easy), i w których czasami ciarki przechodziły po plecach od samych odgłosów czy muzyki.

Natomiast pewnym niemiłym zaskoczeniem jest zabójcze podobieństwo do piątej części, które dopiero teraz widać jak na dłoni. To ten sam engine, te same animacje i ten sam schemat. W 5 podbito tylko rozdzielczość i dodano oczywiście lepsze tekstury. Sam szkielet został niezmieniony. No i oczywiście w 5 zabrakło pomysłu na coś innego niż run and gun, a raczej run, stop and shoot.

Mimo wszystko gdyby w 6 części zechciano powrócić do trochę bardziej inteligentnej rozgrywki podobnej do tej z części 4 właśnie to mógłby to być w końcu Resident na miarę pierwszej czy drugiej odsłony.

Veronica zaś jest klasą samą w sobie i tu nie ma się co rozwodzić. Spokojnie można ją wrzucić do tego samego pudła co pierwsze 3 części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem Code Veronica, i jako że nigdy nie miałem styczności z tą grą jestem przemile zaskoczony, i zgodzę się z killem że należy ona do grona wspaniałych pierwszych części RE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdobył ktoś trofeum weapon crazy w veronice bo za bardzo nie wiem na czym ono polega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×