Skocz do zawartości
nathandrake

Race Car Championship

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

fajne zdjęcia zrobiliście, szkoda że mnie nie było to bym się też załapał moim maleństwem, ale nie wchodziłem na forum od trzech dni i przegapiłem :(

Gdybyście jeszcze raz robili taką akcję byłoby super, od teraz będę wchodził na forum codziennie :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akcja zdjęciowa była zrobiona stałej ekipy z poprzedniego turnieju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zgłasazam

na branie udziału w turnieju ? to dopisuj się do listy , i będziemy mieli pełen komplet :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zgłasazam

Wpisz się na liste i dodaj Sławka do znajomych na PSN, tylko polecam najpierw przeczytanie zasad i ściganie się w myśl fair play.

Co wy na to, żeby wyłączyć całkowicie kary - doda to trochę hardcoru przy dublowaniu i pomoże nabrać pewnych nawyków (zaglądanie w lusterko:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to, żeby wyłączyć całkowicie kary - doda to trochę hardcoru przy dublowaniu i pomoże nabrać pewnych nawyków (zaglądanie w lusterko:).

jestem "za"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również popieram, a jak będzie ktoś chciał złożyć skargę na innego kierowcę , niech na replayu nagra , choćby telefonem, filmik jako dowód ;) do tego uzupełnił bym listę samochodów w niektórych wyścigach, lub dał ograniczenie wagowe , lub PO .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... Nie jestem pewien tego wyłączenia kar. Obawiam się, że wiele zawodników będzie sobie poprostu skracać droge, a za to nie ma wykroczenia w regulaminie, a aż tak zasad nie chce zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiele zawodników będzie sobie poprostu skracać droge

święta racja , nie pomyślałem o tym . Więc niech lepiej zostaną :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za wylaczeniem kar pozatym jak ktos poleci przez trawke na skroty to i tak bedziemy wiedziec o tymm bo sa zapisywane replaye po kazdym wyscigu, a ja je z checia ogladam xD, a co do ograniczenia wagi lub PO to jak najbardziej bo jest podane duzo aut a niektore sie roznia nawet 300 kg a to sporo i w rezultacie kazdy by bral ta najlzejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

micra mmr - ok 490 PO, waga 635kg - najlepszy czas 1:32:8xx

lupo cup car - ok 435 PO, waga 890kg - najlepszy czas 1:32:5xx

także sam juz nie wiem co do tych ograniczeń.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie powtórki z 45 okrążeń jeszcze zwracając uwagę na to czy ktoś jeździ po torze czy nie to ciężka sprawa. Ale jak będzie trzeba to będziemy oglądać:) Ja nawet się do tych czasów nie zbliżam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym za bardzo nie przekombinowywał. Wątpie, żeby wam chciało się wam oglądać ponad godzine wyścig mnożąc to przez liczbe uczestników(każdego przecież trzeba by było zprawdzić) Niech zostanie tak jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano. O ile mogę, ja bym proponował zostawić zasady takie jakie są, tylko zmienić uszkodzenia samochodu na lekkie. Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym za bardzo nie przekombinowywał. Wątpie, żeby wam chciało się wam oglądać ponad godzine wyścig mnożąc to przez liczbe uczestników(każdego przecież trzeba by było zprawdzić) Niech zostanie tak jak jest.

zgadzam się

oglądanie każde z osobna przez godzine-bez sens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również bym aż tak nie kombinował i zostawił kary w spokoju. nie znamy się ze sobą wszyscy i nie wiemy jak każdy jeździ.

Co do uszkodzeń to jestem za ciężkimi, im więcej realizmu tym lepiej.

Nie mogę się doczekać poniedziałkowego wyścigu. Czy będą najpierw jakieś kwalifikacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym był za uszkodzeniami lekkimi. Wczoraj trochę z Nervusem żeśmy pojeździli i na dłuższą metę to trochę uciążliwe z tym zjeżdżaniem do pit stop. A tak przez jakiś czas jest uszkodzone i się naprawia. Moim zdaniem to wystarczająca kara :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym był za uszkodzeniami lekkimi. Wczoraj trochę z Nervusem żeśmy pojeździli i na dłuższą metę to trochę uciążliwe z tym zjeżdżaniem do pit stop. A tak przez jakiś czas jest uszkodzone i się naprawia. Moim zdaniem to wystarczająca kara :P

Heh, fajnie się jeździło. Najważniejszym argumentem za ciężkimi uszkodzeniami jest, to, że zniechęcają one do rozpychania się po torze. Poza tym daje, to poczucie realnego zagrożenia i wszyscy (teoretycznie) powinni jeździć przy ciężkich karach tak jak w realu - ostrożnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, fajnie się jeździło. Najważniejszym argumentem za ciężkimi uszkodzeniami jest, to, że zniechęcają one do rozpychania się po torze. Poza tym daje, to poczucie realnego zagrożenia i wszyscy (teoretycznie) powinni jeździć przy ciężkich karach tak jak w realu - ostrożnie.

ale z drugiej strony jak mnie wypchnął Brazylijczyk z toru to jak przywaliłem w bandę to musiałem zjeżdżać do pit stopu, a ja się nie rozpychałem, więc cierpiałem za czyjąś nieuwagę, bo nie dość, że wypadłem z toru to jeszcze musiałem zjechać do pit stopu.

Byłoby jak w realu i ostrożna jazda jak byśmy naprawdę w autach siedzieli, a przede telewizorem to co innego ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłoby jak w realu i ostrożna jazda jak byśmy naprawdę w autach siedzieli, a przede telewizorem to co innego ;P

Jak możesz w realu posiedzieć w takich furach jak w GT5, to gratuluję. Mi musi wystarczyć siedzenie przez tv. I jak już to robię, to chcę, żeby to było na maxa realistyczne. Na tyle na ile się da bawiąc konsolą :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz w realu posiedzieć w takich furach jak w GT5, to gratuluję. Mi musi wystarczyć siedzenie przez tv. I jak już to robię, to chcę, żeby to było na maxa realistyczne. Na tyle na ile się da bawiąc konsolą :ok:

dwoma czy trzema z nich jechałem w kilku siedziałem, ale to nie o to chodzi... No to niech się inni wypowiadają. Jeszcze jest trochę czasu do pierwszego czasu. możemy to ustalić na spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwoma czy trzema z nich jechałem w kilku siedziałem, ale to nie o to chodzi...

Mam nadzieję, że nie mówisz o np. Golfie ;) Miałem na myśli supercar's. Nie jadę z Wami w evencie i tylko tak się wcinam jako były uczestnik i IMO uszkodzenia ciężkie, to mus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie mówisz o np. Golfie ;) Miałem na myśli supercar's. Nie jadę z Wami w evencie i tylko tak się wcinam jako były uczestnik i IMO uszkodzenia ciężkie, to mus...

nie, nie o golfie :P ostatnio np. Continental GT był grany. Dobra koniec OTów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez ciężkich uszkodzeń tak długie wyścigi dużo stracą. Po to są punkty karne, żeby trochę ostudzić zapał niektórych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×