Skocz do zawartości
nathandrake

Race Car Championship

Rekomendowane odpowiedzi

A może wszyscy pojedzmy na oponach komfortowych twardych, ciezkie uszkodzemia i np samochod to PDI RACING KART 100 z ograniczeniem tuningu do 34km i z paliwem na 2 okrążenia. Bedzie super... :( Ja osobiscie nie jestem super kierowca w Gt5 i nie widzi mi sie zjezdzanie co chwila do boksu w celu naprawy samochodu... Ale co ja tu moge... W końcu jestem nowy. Dobrze że, choc Bzyczek w pewnym stopniu sie ze mna zgadza... Moglibyście "racer'zy" zrobic taki maly uklon w kierunku nowych... Bo dokładnie wiecie, że i tak stara gwardia wygra...

Aha stawiam na meda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest prosta. Sławek jest organizatorem turnieju, napisał regulamin i albo godzimy sie na jego warunki albo nie. jezeli komus z Nas nie podobaja sie ustalenia to niech sie nie zapisuje i mysle ze koniec tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, trochę chyba demonizujecie te ciężkie uszkodzenia. Przecież wystarczy jechać trochę bardziej uważnie i spokojniej, co może przynieść zdecydowanie więcej korzyści niż jazda za wszelką cene i zjazd do boksu co okrążenie. A i dzięki temu stara gwardia niekoniecznie musi wygrać. Wystarczy, że za bardzo się będą przepychać (na co też sam licze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest prosta. Sławek jest organizatorem turnieju, napisał regulamin i albo godzimy sie na jego warunki albo nie. jezeli komus z Nas nie podobaja sie ustalenia to niech sie nie zapisuje i mysle ze koniec tematu

Wiem że Sławek jest organizatorem turnieju i szacun mu za to. Nie neguje tego. Wiem że włożył mnóstwo pracy i czasu wolnego żeby to zorganizować. Bez względu jakie będą warunki obowiązywać i tak wezmę udział w turnieju. Ale pytam się Ciebie czy bedzie Ci sprawiać przyjemność wygrywanie z kimś potencjalnie słabszym? Kto nie ma tyle doświadczenia co Ty itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, spokojnie. Na ostatnim turnieju też właściwie kupczyk, medmax i rafa wszystko zgarniali. A nawet mi udało się wygrać raz, a z bzyczkiem i sławkiem toczyliśmy zacięte boje i było naprawde dużo zabawy, przynajmniej dla mnie. Na każdym turnieju zawsze jest czoło stawki i środek. Mi satysfakcje daje również inne miejsce niż pierwsze. Liczy się dobra zabawa na torze i czysta, płynna jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiadoma sprawa że jedni są lepsi, inni słabsi, ale myślę że nie powinniśmy tego próbować standaryzować, bo w takim razie co mają zrobić lepsi? Jechać słabszymi samochodami? Będziesz miał wtedy frajdę jak jadąc BMW M3 GTR Race Car wygrasz z lepszym od siebie graczem ale jadącym VW Lupo Cup Car? Jedni są lepsi, drudzy są słabsi ale ścigajmy się na zasadach równych dla wszystkich i moim zdaniem jak najbardziej zbliżonych do realnych. Dzięki dużym zniszczeniom będzie fajniej bo jak ktoś zaryzykuje to może dużo zyskać, ale też wiele stracić. Poza tym będzie lepszy klimat wyścigu bo wszyscy będą musieli uważać. Ja tak piszę jak teraz ale też nie wiem czy się nie okaże że będę należał do tych słabszych co straci 2 albo 3 okrążenia do pierwszego zawodnika, ale to się dopiero okaże. A nawet jeśli tak będzie, to mimo rywalizacji i poważnego podejścia do wyścigu liczy się przecież przede wszystkim dobra zabawa.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale pytam się Ciebie czy bedzie Ci sprawiać przyjemność wygrywanie z kimś potencjalnie słabszym? Kto nie ma tyle doświadczenia co Ty itd?

Nie będzie mi to sprawiać przyjemności. Przyjemność będzie mi sprawiać przyjeżdżanie przed medmaxem i rafą :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko rzuciłem propozycje...Ok nich zostana te uszkodzenia... Pozdrawiam wszystkich . Aha kupczyk moja najwyzsza wygrana by bylo przyjechanie przed Medmaxx'em. Zawsze od niego dostaje baty mimo ze to młodszy brat rodzony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko rzuciłem propozycje...Ok nich zostana te uszkodzenia... Pozdrawiam wszystkich . Aha kupczyk moja najwyzsza wygrana by bylo przyjechanie przed Medmaxx'em. Zawsze od niego dostaje baty mimo ze to młodszy brat rodzony...

Rozładuj mu pada przed wyścigiem, a wysyłam do ciebie piwo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością (albo i nie :wink:) zgłaszam swoją nieobecność podczas wyścigów:

f)Nazwa: American Event

Tor: Grand Valley Speedway. Liczba okrążeń: 40

g)Nazwa: Wyśćig zabytkowych samochodów w wyścigowych

Tor: Rzym. Liczba okrążeń: 60

Panowie chwaląc się, lece na wyścig F1 w Barcelonie i wylatuje wieczorem w poniedziałek 16.05 i wracam w nocy w poniedziałek 23.05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będziemy czekać na fotorelacje z prawdziwych wyścigów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozładuj mu pada przed wyścigiem, a wysyłam do ciebie piwo:)

mam drugiego jakby co :P

Z przykrością (albo i nie :wink:) zgłaszam swoją nieobecność podczas wyścigów:

f)Nazwa: American Event

Tor: Grand Valley Speedway. Liczba okrążeń: 40

g)Nazwa: Wyśćig zabytkowych samochodów w wyścigowych

Tor: Rzym. Liczba okrążeń: 60

Panowie chwaląc się, lece na wyścig F1 w Barcelonie i wylatuje wieczorem w poniedziałek 16.05 i wracam w nocy w poniedziałek 23.05

jest czego pozazdrościć :thumbsup:

no to co, obstawiacie , ilu zawodników z zadeklarowanych stawi się na starcie, a ilu dojedzie do mety ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na kierownicy-kilka miesiecy po zakupie lezala i czekala na GT5 :-)

kto jeszcze z tabeli bedzie uzywac tego typu urzadzenia zamiast pada?

jutro ważny dzień:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością (albo i nie :wink:) zgłaszam swoją nieobecność podczas wyścigów:

f)Nazwa: American Event

Tor: Grand Valley Speedway. Liczba okrążeń: 40

g)Nazwa: Wyśćig zabytkowych samochodów w wyścigowych

Tor: Rzym. Liczba okrążeń: 60

Panowie chwaląc się, lece na wyścig F1 w Barcelonie i wylatuje wieczorem w poniedziałek 16.05 i wracam w nocy w poniedziałek 23.05

Weź jakiś transparent ze sobą z napisem w stylu "ROBERT BRAKUJE NAM CIEBIE" A prywatnie to zazdroszcze :)

mam drugiego jakby co :P

jest czego pozazdrościć :thumbsup:

no to co, obstawiacie , ilu zawodników z zadeklarowanych stawi się na starcie, a ilu dojedzie do mety ?

Oba Ci rozładuje he he...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać dzisiejszego pierwszego wyścigu, mam nadzieję że do mety dojadą wszyscy którzy pojawią się na starcie wyścigu.

Ponieważ jestem tutaj świeżak, to mam dwa pytania:

Jak znaleźć pokój w którym będzie się odbywał nasz wyścig?

Czy będą jakieś kwalifikacje żeby ustawić pola startowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jestem tutaj świeżak, to mam dwa pytania:

Jak znaleźć pokój w którym będzie się odbywał nasz wyścig?

Czy będą jakieś kwalifikacje żeby ustawić pola startowe?

jeżeli masz dodanego Sławka do listy znajomych , ew kogoś z nas tu korespondujących, w menu głównym klikasz po kolei:

Świat GT > społeczność > Sławek ( lub np. mnie) > i koło filiżaneczki pojawi Ci się żółta kropka - klikasz w nią i dołącz :)

tak, kwalifikacje zaczynają się od 20;00 (godzina otwarcia pokoju) a wyścig właściwy o 20;45, także będziesz miał 45 min na ustanowienie jak najlepszego czasu co przekłada się ze startowania z lepszej pozycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dzisiaj pierwszy wyścig turnieju na torze Trial Mountain. Pokój zostanie utworzony o 20 : 00, a start o 20 : 45. Mam nadzieje, że wszyscy zapisani będą dzisiaj na starcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się śmiga ale nie którzy muszą używac więcej hamulca...

Edytowane przez dr_pajhiwoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety przez kolegów Trzaskal'a i Timer'aPL musiałem odpuścić. Nie dość, że z własnej winy nie dotarłem na czas na eliminacje, to potem na 3 i 4 lub 5 kółku przez wspomnianych kolegów musiałem lądować dwa razy w pit stopie.

Pierwszy pit stop po tym jak któryś z dwóch wymienionych kolegów na najdłuższej prostej nie dał się wyprzedzić zjeżdżając na moją stronę drogi doszło do kolizji i razem zjechaliśmy chyba nawet do pit stopu.

Wyjechałem z niego na 7ej pozycji po czym dwa razy w dupę wjechał mi w dupę, kolejny pit stop i już jechałem na ostatniej pozycji i nie potrafiłem nawet się zbliżyć do reszty stawki. Jechałem z tymi którzy mnie dublowali.

Myślę, że powinniśmy się zastanowić czy takie zasady powinny zostać czy ich jednak trochę nie zmienić, bo jak na razie (oglądam 22okrążenie) to już trzech kierowców odpadło :( z wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po pierwszym okrążeniu musiałem zjechać do pit stopu bo zostałęm przez kogoś uderzony, na drugim okrążeniu było to samo, więc jadąc 3 okrążenie miałem już na swoim koncie dwa pit stopy nie z mojej winy. To co opisujesz Bzyczek to nie moja wina tylko lag. Bo ja jechałem normalnie za Tobą na odcinku na którym się zapierdziela i nagle w Ciebie uderzyłem rozwalając też samochód sobie.  Jeszcze ani razu nie grałem w pokoju który tak lagował że nie było nawet mowy o tym żeby kogoś normalnie wyprzedzić. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×