Skocz do zawartości
KopaczK

Virtua Tennis 4

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się fajnie.smile.gif

No i bajer pościk. Dla przypomnienia wyciąg z Regulaminu:

Zabronione jest sztuczne nabijaniu postów w postaci kilku wyrazowych odpowiedzi

A co do Virtua Tennis. Wszystko zależy od tego jak wygląda obsługa MOVE. Niestety ale Top Spin 4 strasznie mnie rozczarował w tym względzie. Jeśli VT stanie na wysokości zadania to jak najbardziej jestem w stanie skusić się na ten licencjonowany produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill>>> Czepiasz się. :P

Wracając do gry, jak to jest z tymi gierkami. Faktycznie TS jest bardziej symulacyjny, niż VT?

KILL popraw, proszę literówkę w tytule tematu. Brakuje jednego "n".

Edytowane przez kill
Poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill>>> Czepiasz się. :P

Wracając do gry, jak to jest z tymi gierkami. Faktycznie TS jest bardziej symulacyjny, niż VT?

KILL popraw, proszę literówkę w tytule tematu. Brakuje jednego "n".

Grałem pewien czas temu w Virtua Tennis 2009 i teraz ostatnim czasem gram w Top Spina 4.

Z tego mogę już wyciągnąć pewne wnioski i stwierdzić, że rzeczywiście Top Spin jest o wiele bliższy prawdziwej gry w tenisa, moim zdaniem Virtua Tennis to trochę gra arcade'owa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na demko i ocenię. Dzięki za odpowiedź. :)

PS3 dostanie dwa dema na wyłączność. :) (LINK)

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na demko i ocenię. Dzięki za odpowiedź. :)

PS3 dostanie dwa dema na wyłączność. :) (LINK)

Kiedy będzie demo na polskim PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko dla wszystkich jest już od wczoraj na US Store. File size: 878 MB

Pewnie dziś będzie u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpalałem, niestety demo albo nie obsługuje MOVE albo potrzeba jakiegoś tajemnego zaklęcia by uruchomić obsługę tegoż wynalazku. W każdym razie działał tylko pad i nawet w opcjach sterowania ani widu ani słychu o MOVE.

wtf...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro (a dokładnie to już dzisiaj) spróbuję sobie to demko, bo nigdy nie zapomnę Virtua Tennis z czasów Dreamcasta.

Mimo, że tenis był mi zawsze obojętny, tak za sprawą VT bawiłem się przy nim po prostu genialnie.

W dodatku świetnie zrobiona kariera, masa fajnych zadań, itd.

A skończyłem swoją przygodę na części 2, także liczę że tutaj będzie ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dzisiaj w demko i muszę powiedzieć, że niezbyt mi się ten nowy World Tour podoba. Grałem we wszystkie części, jakie były na PC i dużo ciekawiej to wg mnie wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dziś w demko. Chyba jednak wolę bardziej symulacyjne podejście do tematu, choć zbieranie kurcząt, itp. akcje są zabawne i dają sporo frajdy, to jednak lepiej bawiłem się grając w TOP SPIN 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale mi się VT4 mega podoba! Stare dobre VT. Pierwszy mecz grałem cały czas z bananem na gębie.

Jak dobrze, że SEGA nie jest taka "nowoczesna" i nie wprowadza wszelkich zmian na siłę.

Czułem się jakbym grał w VT na Dreamcaście, a to było coś wspaniałego.

Arcade pełną gębą, ale za to kocham SEGE właśnie.

Jedynie dziwny ten tryb kariery, ala gra planszowa. Trochę się wkurzałem jak ominąłem przez przypadek turniej, bo nie miałem możliwość zrobienia 1 skoku.

Ale pewnie w pełnej wersji jest pełno tych treningów, turniejów, itd. tak że nie ma się pewnie co martwić, że coś omijamy.

VT4 kupuję w ciemno, ale dopiero jak stanieje, bo DIRT3 ma u mnie pierwszeństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, arkadówka pełną gębą. Jej wielkim plusem jest to, że nie próbuje na siłę być czymś innym. Fajna gra, ale raczej zakupię TS, bo chciałbym pograć w symulator tenisa.

Pomysł "gry planszowej" jest bardzo fajny i na 100% wciągnie fanów serii na długie godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jeszcze nikt nie testował VT4 pod względem move, gdyż demo z obsługą jeszcze nie wyszło, tak ? Orientujecie się w takim razie, kiedy będzie demo z move ? Jeżeli odwzorowanie byłoby takie jak w tenisie w SC to byłaba wspaniała informacja :) już widzę te top spiny i slice-y :)

Wiem, co do obsługi move trzeba być pesymistą i nagle być mile zaskoczonym, niż na odwrót. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze straszna cisza w temacie wiec ja sie wypowiem :)

Na VT4 strasznie sie napalilem juz w grudniu i zarezerwowalem sobie fundusze na kupno w ciemno (jako ze PSN wysiadl tym bardziej nie moglem sprawdzic obslugi MOVE).. Poczytalem jednak pierwsze recki, ktore byly pozytywne dla obslugi MOVE, dla ktorej w koncu bralem gre no i jazada do sklepu..

Coz.. powiem ze sie zawiodlem.. byc moze dlatego ze oczekiwalem naprawde wiele.. Gra sie przyjemnie, owszem, nawet BARDZO przyjemnie, ale boli brak odwzorowania sily uderzenia.. mozesz walic z całej pary a i tak bardziej liczy sie technika i odpowiedni timing..

No ale z dziewczyna pykam sobie mecz za meczem i fajda jest, a moze po prostu na moja ocene wplywa to ze notorytcznie dostaje w dupe? ;)

Tak czy siak zeby bardziej przyblizyc temat: Sports Champions i tamtejszy tenis stolowy > Virtua Tennis 4, jednak VT4 > inne gry ;)

Generalnie fajnie, choc moglo i powinno byc lepiej.

6+/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się rozczarowałem, myślałem że będzie można robić tryb kariery mov-em a tu lipa

borislaw66.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, mova to nawet nie podłaczam do tej gry, jakoś mnie to odstrasza. Ale na padzie, ok można pograć. On line, wywala mnie z serverów jeden pełny zagrałem. Grafika, co zwróciło moją uwagę pot który wygląda jak ejakulat:D ( fuj ).

Jeżeli ktoś chce zagrać do zapraszam grywam od 22-23 do późna. Poziom moich umiejętności - gra dla rozrywki.

Edytowane przez stanptr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No niestety tak to wygląda jak sperma buhahah.No obrzydliwie.

Edytowane przez stanptr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem ostatnio trochę i gra fajna ... tylko ... lansowana obsługa move'a to trochę lipa. Można sobie popykac jakiś szybki mecz ale tryb kariery już można grac wyłącznie na padzie. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety tak to wygląda jak sperma buhahah.No obrzydliwie.

Chodzi Ci zatem o ejakulat. Faktycznie niezbyt fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chodzi Ci zatem o ejakulat. Faktycznie niezbyt fajnie.

Tak właśnie dzięki za poprawienie. Zagrałem 2 razy World Tour na normalu jeszcze zagram raz na hardzie. Szkoda że mało osób na serwerach i strasznie wywala. Chyba że tylko ja tak mam. Pożyczyłem te grę od kumpla kupił razem z PS3,Sam raczej bym jej nie kupił. Wkurzające jest to że w karierze omija się turnieje, bo zrobili jakąś grę planszową w menu, moim zdaniem na minus.Ale męczę te grę do zrzygania heh.

Edytowane przez stanptr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×