Skocz do zawartości
prosperopro

Apple Chce Kupic Dzial Sony - Playstation

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chcialbym sie zapytac na poczatku czego to jeszcze nie jest na glownej stronie ps3site? ;)

News na WP dotyczacy Apple i Sony w ktorym jest napisane o wykupieniu dzialu Playstation do wlasnych celow Apple. Co dziwne jest potwierdzenie na innych zagranicznych stronach. Czy skonczyla sie era Playstation ?

Nie wklejalem tego do Newsow bo zaraz bym bana dostal znajac zycie ;)

Edytowane przez prosperopro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie oczywiście sprawę jaki dzisiaj mamy dzień?

Wlasnie sobie zdaje sprawe ale 4 zrodla by o tym samym napisaly w tym wp ? :D

Zwlaszcza ze Apple od dawna dysponuja taka gotowa ?

ale faktycznie wszystkie newsy z dzisiejszego dnia ^_^ no to sie dalem zrobic jesli to zarcik... ! ;) :pardon: :sweat: :rofl: :scare: :scare:

Edytowane przez prosperopro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WP to tak rzetelne dziennikarstwo, że żal pewną cześć ciała ściska.

Pewnie zobaczyli, skopiowali a jak się okaże, że Prima Aprilis to napiszą, że żart.

Poza tym ile kasy Sony musiałoby dostać, żeby sprzedać kurę znoszącą złote jajka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WP to tak rzetelne dziennikarstwo, że żal pewną cześć ciała ściska.

Pewnie zobaczyli, skopiowali a jak się okaże, że Prima Aprilis to napiszą, że żart.

Poza tym ile kasy Sony musiałoby dostać, żeby sprzedać kurę znoszącą złote jajka?

Fakt mogli skopiowac... ja sie zastanawialbym z tym ze ps3 to takie zloto w czystej postaci... ;) gdzies czytalem ze akurat z ps3 nie maja za duzych dochodow bo drogie w produkcji ale za to z gier/psn a zwlaszcza z PSP ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt mogli skopiowac... ja sie zastanawialbym z tym ze ps3 to takie zloto w czystej postaci... ;) gdzies czytalem ze akurat z ps3 nie maja za duzych dochodow bo drogie w produkcji ale za to z gier/psn a zwlaszcza z PSP ;)

Wróć na WP i poczytaj wątki. W każdym dziale masz ze dwa fake newsy z okazji dzisiejszego dnia. Od Gortata po Sony. Pozdrawiam.

Aha i jeden złoty biznes już był- odkupienie Alaski od Rosji przez USA. Na drugi taki raczej nie ma co liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że dziś pierwszy kwietnia i to jest żart. Krew by mnie zalała jakbym zobaczył fanbojskie jabłko podczas odpalania mojego PS3, a tym bardziej na nowych konsolach...

Zresztą fake nieudany, bo już dawno wiadomo, że w najbliższych 2-3 latach nowych konsol nie zobaczymy. Więc tak ogólnie dla frajerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak ogólnie dla frajerów.

Troche tolerancji... Nie bede sie klocil z Toba bo mnie sciagniesz do swojego poziomu i pokonasz doswiadczeniem...

Ogolnie news jest zapodany z amerykanskich stron i rowniez trafil na strony chipa i innych polskich portali... Wiec sie zdziwilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sobie zdaje sprawe ale 4 zrodla by o tym samym napisaly w tym wp ? :D

Gdyby to była prawda to wydaję mi się,że było by to na wszystkich stronach o grach,a nie tylko na czterech :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 4 godziny jak sie pryma aprilis skończy to ten temat tez się skończy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i by napisali o tym nie dzisiaj, tylko w innym dniu. Ciekawe ile byśmy płacili za konsolę od Apple? 3k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i by napisali o tym nie dzisiaj, tylko w innym dniu. Ciekawe ile byśmy płacili za konsolę od Apple? 3k?

pewnie tak ;) ale mogloby byc nawet fajne ;)

za 4 godziny jak sie pryma aprilis skończy to ten temat tez się skończy

to dobrze ;) :thumbsup: bo wpadlem jak sliwka w kompot :D :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak Apple wydało swoją konsole i jeszcze żeby grac na niej trza było by kupować gry z AppStore to ta konsola została by bardzo szybko złamana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×