Skocz do zawartości
Anarch1946

Nhl 11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak zapewne widać jestem tutaj nowy. PS3 kupiłem niecały miesiąc temu ;) Przejrzałem forum i o ile mnie oczy nie mylą, to nie ma wątku na temat NHL 11. Z racji tego, że jestem wielkim fanem hokeja, tak ogólnie, to nieco mnie to zastanawia. Sam NHL 11 jeszcze nie mam. Planuję kupić w niedalekiej przyszłości. I dlatego chciałbym zapytać czy szczęśliwi (a może nieszczęśliwi?) posiadacze NHL 11 mogliby co nieco o tej gierce napisać? Jak wygląda sama rozgrywka, czy jest ona w miarę możliwości realistyczna? I czy jest i jak działa tryb multiplayer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nieładnie tak pisać posta pod postem, ale mam mały problem i potrzebuję pomocy tych bardziej doświadczonych graczy NHL 11. Gram sobie ostatnio bramkarzem w Be a Pro, ale jest jedna nieziemsko denerwująca rzecz. Gram na najtrudniejszym poziomie, czyli superstar, a mimo wszystko praktycznie zawsze moja drużyna jest dużo lepsza niż przeciwnicy. Rywale zazwyczaj oddają po 10 strzałów na bramkę PRZEZ CAŁY MECZ, a moja drużyna grubo ponad 20. W tych 10 strzałach zdarzy mi się puścić farfocla przez co moje pomeczowe oceny są niskie i otrzymuję bardzo mało punktów doświadczenia - 10, 20 punktów łącznie we wszystkich trzech kategoriach. Raz za czas uda mi się zaliczyć shutouta i dopiero wtedy XP leci nawet na 100+, ale to się zdarza rzadko. Próbowałem nawet pozmieniać opcje w gameplayu. Zmieniłem agresywność rywali, i nawet zwiększyłem niektóre te paski w opcjach AI, ale nic nie pomaga. Czy jest jakikolwiek sposób na to aby zmusić komputer do oddawania większej ilości strzałów? Bo jak widzę te koronkowe akcje i zero strzałów to mnie krew zalewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam NHL'a 11 od premiery i szczerze powiem, że mi offline w grach od EA nie daje satysfakcji, np. takiej jak offline w PES-ie. Gry sportowe od EA moim zdaniem ratuje tylko online. Bo w offline to schemat, schemat, schemat. Sam w tryb BE A PRO grałem snajperem tylko i wyłącznie aby odblokować sloty i dodatki do Online Team Play. Mam też FIFĘ, akurat nie grałem BE A PRO, ale jak przeglądałem wątek o tej grze to gracze też mieli problemy grając bramkarzem polegające na tym że przeciwnicy atakują rzadko i mało strzelają.

W ogóle to zapraszam na forum ELITESPORTS.pl, mamy ligę w NHL 11 gdzie gra 30 graczy, staramy się odwzorowywać ligę na miarę naszych aktualnych możliwości, poza tym mamy ligę OTP, zapraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno: Jak się strzela z pierwszego? Bo wypróbowałem wszystkiego co mi przyszło do głowy i nie mogę tego znaleźć. Zaznaczam, że jeśli jest to w książeczce to nic mi to nie da bo mam ją w językach skandynawskich :P A strzały mam pod kółkiem i kwadratem. Nie gram na domyślnych ustawieniach czyli strzelanie prawą gałką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno: Jak się strzela z pierwszego? Bo wypróbowałem wszystkiego co mi przyszło do głowy i nie mogę tego znaleźć. Zaznaczam, że jeśli jest to w książeczce to nic mi to nie da bo mam ją w językach skandynawskich :P A strzały mam pod kółkiem i kwadratem. Nie gram na domyślnych ustawieniach czyli strzelanie prawą gałką.

Zacznij grać na domyślnych, tracisz dużo możliwości. Onetimer wykonuje się przez przytrzymanie chwilę prawego analoga do siebie. Nie warto grać na ustwieniach NHL 94, czy jak one się nazywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dlaczego za rozegrany mecz nie dostaje punktów : EA PUCKS. Już gram 3 mecz z kolei i nie dostaje punktów, a po meczu pisze mi, że otrzymałem 300/400/500/600 pkt.

Proszę o szybkie o poprawne odp. będę bardzo wdzięczny.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewien, że nie dostajesz tych punktów? Ja rozegrałem kilka meczy w tym ultimate team i nigdy nie miałem problemu z EA pucks. Jedyne co zauważyłem to to, że liczba punktów w menu ultimate team nie zmienia się dopóki nie "odświeżę" strony, np. poprzez przejście na inną zakładkę, jak ustawienia formacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, tak się czasami dzieje, ale nie w moim przypadku.

Jestem pewien na 100%, że nie dostaje punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nasza na pozycję RW z Columbus za 3000 ea pucks.

Nie dostałem ani zawodnika, a ea pucks mi ubyło.

Proszę o szybką i konkretną odpowiedź!!!!

Z góry bardzo dziękuje.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest Many.

Mam takie pytanie. Czy z My Collection mogę bezpośrednio dodać kartę do składu, albo na ławkę rezerwowych?

Zawsze to robiłem tak, że zmieniałem zawodnika za zawodnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz gralem w NHL od EA Sports na PC kilka lat temu. Pamietam, ze wtedy opcja przyspieszenia (turbo) byla. Tutaj nie widze, czy zrezygnowano z niej, czy osleplem juz prawie calkowicie? ;) W ogole to ciezko opanowac to sterowanie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz gralem w NHL od EA Sports na PC kilka lat temu. Pamietam, ze wtedy opcja przyspieszenia (turbo) byla. Tutaj nie widze, czy zrezygnowano z niej, czy osleplem juz prawie calkowicie? ;) W ogole to ciezko opanowac to sterowanie. :)

też się na początku męczyłem z tym sterowaniem, ale po pewnym czasie doszedłem do wniosku, że nawet jest wygodne ;)..... Z resztą trening czyni mistrza ;).... jak chcesz to możemy kiedyś ustawić się na jakiś sparing, tylko nie grałem już z kilka miesięcy ;)

0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musze jakis poziom prezentowac, bo na razie jestem cieniutki. ;) W sumie przez neta jeszcze nie gralem, bo mam dosc kiepska predkosc, ale kiedys trzeba sprobowac. Jak nabiore wprawy mozemy sie zmierzyc. :) A co z tym przyspieszeniem, zrezygnowano z tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw musze jakis poziom prezentowac, bo na razie jestem cieniutki. ;) W sumie przez neta jeszcze nie gralem, bo mam dosc kiepska predkosc, ale kiedys trzeba sprobowac. Jak nabiore wprawy mozemy sie zmierzyc. :) A co z tym przyspieszeniem, zrezygnowano z tego?

spoko to możemy się sprawdzić za jakiś czas ;)... jakby co to mnie zaproś moj PSN- grzybumonkey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Ci dokładnie chodzi z tym turbo ;), bo ostatnie nhl jakie grałem ( oprócz 11) to był 99 :D... Chodzi Ci może o szybki bieg tzn spróbuj L2, wtedy hokeista wypuszcza sobie tak jakby krążek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie o szybka jazde, przyspieszenie zawodnika mi chodzi. ;) Tak jak jest w Fifie czy PES-ie i w starych NHL-ach rowniez bylo. Sprobuje pozniej z tym L2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W NHL 11 już nie ma takiego guzika odpowiadającego stricte za sprint, tak jak np w FIFIE. Tutaj jakby wszyscy póki mają siły jeżdżą po lodzie najszybciej jak potrafią :) Nie wiem dokładnie od kiedy tak jest ale w NHL 10 też już tak było.

No ewentualnie jak wypuścisz sobie krążek przed siebie to Twój hokeista trochę przyspieszy do momentu w którym dopadnie krążka. Przydaje się to jak lecisz 1 na 1 z obrońcą, dość łatwo go minąć w ten sposób zazwyczaj. (przynajmniej na poziomie trudności All Star, na wyższym nie grałem)

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy serwery do grania online, NHL11 jeszcze działają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×