Skocz do zawartości
Patricko

Ridge Racer: Unbounded

Rekomendowane odpowiedzi

ridge-racer-unbounded-feature.jpg

Kolejna część RR, czy okaże się takim samym gniotem jak część 7?

Jeśli mam być szczery to po obejrzeniu trailera bardziej mi się chciało śmiać niż zachwycać...

Trailer:

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że kombinuja i przekombinują....będzie to coś ala Motorstorm Apocalypse... co dlamnie jest Wielka Lipą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że kombinuja i przekombinują....będzie to coś ala Motorstorm Apocalypse... co dlamnie jest Wielka Lipą...

Tak jak Erwines mówi. Ewidentne deja-vu ze Split Seconda i Burnouta. Do tego dali jakiś pseudo generator tras i tyle.

Zobaczymy co tam wymyślą, bo stare odsłony Ridge Racer potrafiły przytrzymać przy ekranie na dłużej.

Wg mnie mogli spokojnie iść tą ścieżką nadal, tylko musieli trochę rzeczy poprawić, a nie podbijać tylko grafikę do HD tak jak to miało miejsce z RR7.

Ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wielki plus ze gra wygląda jak dziecko Split second i Burnouta, dwóch świetnych gier.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw pierwszych opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nawet ciekawie to wygląda.

W ciemno na pewno nie kupię, poczekam na oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś nie przekonuje ta gierka, mam cały czas wrażenie, że gdzieś już to wszystko widziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladam najnowsze filmiki w necie i coraz bardziej przekonuje sie do tej gry.

np ten:

^ odpalac obowiazkowo w HD

poza tym:

IGN 8,5/10

Gamespot 8/10

jak dla mnie OK - szukam jakiegos arcadowego racera, odskoczni od tego co sie dzieje na prawdziwej drodze :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie prosimy o konkretne opinie ludzi którzy już grają ... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A proszę bardzo. Zrobiłem dwie pierwsze miejscówki i powiem tak. Gra jest nawet ładna (pc), trudna i nie tak efektowna jak s/s. Nie jeździ sie też tak fajnie jak w Burnoucie.

Generalnie jest kilka trybów, oprócz standardowych wyścigów jest demolition (po doładowaniu boosta możemy przebijać sie przez niektóre budynki czy ściany oraz fragować przeciwników), time attack, drift attack i frag attack be tym ostatnim jedziemy wielkim truckiem i robimy rozp... na trasie nabijając jak najwiecej fragów (taki takedown). Aby wygrac trzeba jak najwiecej driftowac aby nabijać boost, bez tego nie mamy szans

Za 100zł można kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A proszę bardzo. Zrobiłem dwie pierwsze miejscówki i powiem tak. Gra jest nawet ładna (pc), trudna i nie tak efektowna jak s/s. Nie jeździ sie też tak fajnie jak w Burnoucie.

Generalnie jest kilka trybów, oprócz standardowych wyścigów jest demolition (po doładowaniu boosta możemy przebijać sie przez niektóre budynki czy ściany oraz fragować przeciwników), time attack, drift attack i frag attack be tym ostatnim jedziemy wielkim truckiem i robimy rozp... na trasie nabijając jak najwiecej fragów (taki takedown). Aby wygrac trzeba jak najwiecej driftowac aby nabijać boost, bez tego nie mamy szans

Za 100zł można kupić.

Dzięki za konkretne info ... :banana: ja wiem że zakupie ten tytuł... jak wiesz gdzie ją można kupić za 100 zł na PS3 to jestem chętny ... :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika niezła, poziom zbliżony do Split/Second. Gra jest takim połączeniem Burnouta i SS właśnie, aczkolwiek moim zdaniem nie przewyższa żadnej z tych pozycji.

Jest też dosyć trudna. Ogólnie pozycja ciekawa, ale nie warto jej kupować za cenę wyższą niż 100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś zakupiłem tą grę i gdy ją włączyłem ogarnęło mnie wielkie zdziwienie, to nie możliwe ale nie jest ona kompatybilna z kierownicą G27...

Da rady grać z użyciem kierownicy ale cóż... gaz, hamulec trzeba obsługiwać przyciskami - paranoja i do tego nic nie można ustawić (lub nie wiem gdzie to ustawić).

Ktoś wie czy w ogóle jest możliwość dostosowania sterowania do G27 w tej grze??? a może z czasem wyjdzie jakieś wsparcie???

Platforma PS3.

Proszę o pomoc!!!

Dzięki.@edit: Napisałem maila do Namco z zapytaniem czy wypuszczą jakiś dodatek czy coś w tym stylu aby wprowadzić sterowanie kierownicą lub samodzielną konfigurację przycisków. Jak się odezwą to dam znać co odpisali.

@edit: Odpisali, że na dzień dzisiejszy nic nie mogą mi konkretnie powiedzieć i żebym śledził ich stronę z rozszerzeniami do gier.

Edytowane przez Mek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mek, a czy masz ustawioną kiere na kontroler nr 1 ? Jak tak to włączaj grę odpowiednikiem X na padzie ( nie jestem pewny czy na G27 jest, na mojej DFGT jest).

Jak to nie działa to nie mam pojęcia. Kiedyś w F1 Championship Edition w demie miałem dokładnie tak jak Ty - gaz i hamulec na guzikach, ale w pełnej wersji jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą podłączanie kierownicy do tej gry...no trochę nie na miejscu wg mnie.

Przecież to gra typowo na pada, a nie na kółko.

Poza tym ostatnio była promocja i udało mi się wyrwać RR w limitowanej edycji za 80zł.

Mam tylko nadzieję, że to do mnie dojdzie jak należy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem demo i.. na pewno nie nadaje sie na kiere tak jak Mek chcial podlaczyc :D Taki biedniejszy burnout moim zdaniem pod wzgledem gameplayu, bo graficznie chyba troche lepiej. Sam nie wiem co o niej myslec, przed demem byla mi obojetna teraz sie troche zastanwiam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również pograłem w demko i nie żałuję, że zamówiłem sobie tą grę :)

Widać po demie, że nie będzie łatwo (chyba, że ta fura taka tandetna).

Dobra znajomość tras, skrótów, itd. będzie wymogiem do zrobienia 3 gwiazdek :)

No, ale dawno nie grałem w wymagającą grę (nie mylić ze sztucznie podniesionym poziomem trudności).

Mam nadzieję, że wydadzą szybko patcha na tryb online i można cieszyć się grą w najlepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem demo i.. na pewno nie nadaje sie na kiere tak jak Mek chcial podlaczyc :biggrin: Taki biedniejszy burnout moim zdaniem pod wzgledem gameplayu, bo graficznie chyba troche lepiej. Sam nie wiem co o niej myslec, przed demem byla mi obojetna teraz sie troche zastanwiam :]

W sumie demko całkiem fajne i muzyczka też niczego sobie - do odstresowania się jak najbardziej...

Jak zjadą z ceną to chyba też się skusze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niżej chyba już nie zjadą, ja wyrwałem za 80zł nówkę w folii, podobno jakaś limitowana edycja w dodatku jeszcze.

Oczywiście zależy o jakim sklepie mówimy :) Ja zamówiłem na Zavvi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudna gra to wipeout ze sciganek:P tutaj za pierwszym razem jak nie ogarnalem o co chodzi, to nie mialem 3 gwiazdek, choc pewnie beda i bardziej wymagajace eventy. Kupie pewnie za miesiac-dwa w oczekiwaniu na spadek cen dirta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za taką cenę to sam bym chętnie kupił :) i chyba się skuszę bo widzę że dalej na zavvi taka cena jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×