Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

BTW, przeglądałem sobie kiedyś internet żeby zobaczyć jak daleko sięga sława JSP i trafiłem na taką perełkę:

http://www.photoblog...az-pozarna.html

...zostawiłem ślad po strażakach. Jednak sprawdza się, że niektóre prawdy są uniwersalne :biggrin:

HAHAHAHA

"xxx STRAŻ POŻARNĄ na 200%

tylko BÓG może nas gasić."

Edytowane przez DaraS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czooołg" :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, otóż grałem kiedyś w wersje PL na komputerze wszystko podobało mi się ok szczególnie multi. Jak wygląda wersja angielska w multi i ogólnie jest jakaś dużo różnica czy również głosy angielskie są dobrej jakośći?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jakaś wersja ma być gorsza, to na pewno jest to polska - pierwowzór w grach zawsze będzie lepszy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, otóż grałem kiedyś w wersje PL na komputerze wszystko podobało mi się ok szczególnie multi. Jak wygląda wersja angielska w multi i ogólnie jest jakaś dużo różnica czy również głosy angielskie są dobrej jakośći?

Lepsze od polskich :) Polska wersja jest mocno "okrojona" z fajnych tekstów. Tylko trzeba rozumieć Inglisz na poziomie medium chociaż ; )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do wszystkich : Co powiedzielibyście na dobieranie się w grupy i gry drużynowe (wiecie, razem raźniej) :)

Grałem "solo" do 16lvl'u ale zaczyna mi się to nudzić. Polaków wbrew pozorom nie spotykam aż tak często, kontaktu żadnego.

Znajdę tu kogoś, kto pobawi się we wspólną grę? Headsety szczególnie mile widziane - osobiście zamówię takowy jeszcze na tym tygodniu ;)

Pozdrawiam! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie dzięki za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanie dodatek Vietnam trzeba kupić na psn tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie dzięki za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanie dodatek Vietnam trzeba kupić na psn tak?

tak. chyba 46zl

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie lagi? Ostatnio na serwerach mam gdzies z 0.5 albo z 1 sek.opoznienia.Nie wiem czy to moja wina lacza, czy poprostu te serwery sa tak C*ujowe.Jestem za sciana a nadal dostajeverymad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie lagi? Ostatnio na serwerach mam gdzies z 0.5 albo z 1 sek.opoznienia.Nie wiem czy to moja wina lacza, czy poprostu te serwery sa tak C*ujowe.Jestem za sciana a nadal dostajeverymad.gif

Ja tak mam praktycznie od zawsze chociaż ping niewysoki rzędu 20ms :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurs jest otwarty tylko do osób powyżej 18 lat, którzy mają miejsce zamieszkania w Niemczech, Austrii lub Szwajcarii.

Wystarczy, że podasz adres znajomego mieszkającego w którymś z tych krajów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do wszystkich : Co powiedzielibyście na dobieranie się w grupy i gry drużynowe (wiecie, razem raźniej) :)

Grałem "solo" do 16lvl'u ale zaczyna mi się to nudzić. Polaków wbrew pozorom nie spotykam aż tak często, kontaktu żadnego.

Znajdę tu kogoś, kto pobawi się we wspólną grę? Headsety szczególnie mile widziane - osobiście zamówię takowy jeszcze na tym tygodniu ;)

Pozdrawiam! :)

Dodawanie do frendlisty nie jest chyba żadnym problemem.

A ja Polaków spotykam dość często, nie ma dnia żebym nie trafił jednego a czasem nawet kilku.

Dodaj "znajomego".

I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś widziałem, ale wątpię, że On jest najstarszy. Inni pewnie zapominają zadzwonić i umówić się na takowy wywiad.. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was miał podobny problem do mojego? Otóż konsola nie chce mi czytać płyty z BF, z wszystkimi innymi płytami jest ok tylko problem występuje z BF :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy ten plastik na okręgu płyty nie pękł ja tak miałem z SR2 :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wyciągnąłem płyte z napędu, patrze a tam 'rysa', przetarłem ściereczką i odpaliło. Rysa okazała się być jakimś zabrudzeniem :thumbsup:

PS. Ale z nerwów zapalić i tak pójde :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem sobie od dawna upatrzonego BC2 :) po przyjściu do domu (ok. 10) odpalam PS3 wkładam płytkę zajarany że zaraz pogram a tu strzał w pysk (patch 1,7GB) ale nic mówię poczekam... po 3 godzinach w końcu gra się uruchomiła, od razu uderzam do multi :) gram gram gram 3 mapa i nagle dźwięk mi gdzieś spierd***lił cicho, głucho i zacząłem się martwic bo na TV głos był ;/ no to w panice wyłączam grę i nagle 3x pip ale nic się złego nie stało, żadnej zwiechy ani nic po prostu piknął i tyle, nie wiem o co kaman ale mam nadzieje że to z chwilowej gorączki :0. Zobaczymy za 2h :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupiłem sobie od dawna upatrzonego BC2 :) po przyjściu do domu (ok. 10) odpalam PS3 wkładam płytkę zajarany że zaraz pogram a tu strzał w pysk (patch 1,7GB) ale nic mówię poczekam... po 3 godzinach w końcu gra się uruchomiła, od razu uderzam do multi :) gram gram gram 3 mapa i nagle dźwięk mi gdzieś spierd***lił cicho, głucho i zacząłem się martwic bo na TV głos był ;/ no to w panice wyłączam grę i nagle 3x pip ale nic się złego nie stało, żadnej zwiechy ani nic po prostu piknął i tyle, nie wiem o co kaman ale mam nadzieje że to z chwilowej gorączki :0. Zobaczymy za 2h :)

Normalne, błąd w grze. Zdarzy ci się jeszcze nie raz. Znika dźwięk a przy wyjściu restart konsoli. Nie przejmuj się. nie jest to nagminne. :thumbsup: Możesz grać od razu, na nic nie czekaj.

Edytowane przez Gedeon1974

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko :) przyznam że ten BC2 mnie trochę zaskoczył swoim poziomem realizmu, jest hardcorowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realistyczny to On nie jest zbytnio, może BF3 coś wniesie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realistyczny to On nie jest zbytnio, może BF3 coś wniesie ;)

Ty to wiesz najlepiej grając tylko w GTA IV :thumbsup:

BFBC2 jest realistyczny :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to wiesz najlepiej grając tylko w GTA IV :thumbsup:

BFBC2 jest realistyczny :biggrin:

No tak, zapomniałem, że BF:BC2 jest tylko na PS3 thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×