Skocz do zawartości
kill

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Na normalu bez problemów znajdziesz pełne serwery w każdym trybie gry a na "harcie" gra stała ekipa polaków więc nawet jak nie ma innych graczy, to zawsze sie jakoś podzielimy zeby było przynajmniej 10/10. Więc śmiało mozesz kupować tą już kultową grę :) Jakby co to zawsze ktoś Ci pomoze na początek ogarnąć co i jak. :yes:

Cieszę się bardzo . Pozdrawiam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj patrzę a tu sporo osób cisnących w B3 nagle zaczęło grać w BC2 piszę im zapytanie co się dzieje a tu odpowiedź-"Paweł WOJNA" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mowa :)  Włąśnie skączyłem grać i od ok godz. 20-tej do teaz pełne mapy i 70% to polacy :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mowa :)  Włąśnie skączyłem grać i od ok godz. 20-tej do teaz pełne mapy i 70% to polacy :thumbsup:

 

 

Też wbiję chyba dzisiaj po meczu, bo jakoś mnie BF3 nie może wciągnąć. Gram, gram, ale to jednak zmuszanie się po części. Pomijam, że odblokowanie kolejnych rzeczy trwa w cholerę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow widze że bf bc2 wraca do łask :) szkoda że sprzedałem ps3 :) ale juz szykuję sie na ps4 :) POZDRO !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BC2 nigdy nie straciło nic w naszych oczach to cały czas najlepszy multi,zobaczymy co będzie po premierze B3,5 na PS3 bo na PS4 podobno wygląda zajebiście 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często gram w wietnam w trybie o flagi,wyniki rzędu 5000 punktów na koniec meczu nie dziwią mnie ale wczoraj widziałem gościa o arabskim nicku co grał snajperem i na poczatku meczu miał 11tyś punktów nie ruszając się z respa.Jakim cudem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sadził dobre heady to nic dziwnego, za każdy można dostać dodatkowe 500pkt w zależności od dystansu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie w grze gdzie w przeciwnej drużynie gra 2 przeciwników i też nie ruszają się z respa na mapce phu bai valley.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy już się zdarzały za czasów gdy nie było jeszcze Battlefield 3,koleś pewnie z kumplami odwalal coś na respie,a takie wysokie punkty mogą być winikiem tego,że koleś siedzial na tym serwie bardzooo dlugi czas a z uwagi na nieliczna drużynę przeciwna runda trwała dłużej i mieli wiecej czasu na np.boosting czy cokolwiek innego.Tak myślę bo to jedyne logiczne wyjaśnienie jakie mi przychodzi na myśl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o pada podam dwa przyklady mam przegrane 1500h w bbc2 i moj dzoj jest praktycznie jak nowy.

 

15000 godzin?! Coś ci się chyba pomyliło, przecież to niemożliwe. No chyba że grasz od premiery codziennie po kilkanaście godzin dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15000 godzin?! Coś ci się chyba pomyliło, przecież to niemożliwe. No chyba że grasz od premiery codziennie po kilkanaście godzin dziennie.

O jedno "0" za dużo dodałeś nie 15000 a 1500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie źle spojrzałem ;) też mi się to niemożliwe wydawało. Przypomnijcie mi bo bc2 włączyłem po rocznej przerwie czy można wybierać dodatki do czołgu? Czy tylko do broni. Mam wszystko odblokowane bo swego czasu sporo grałem ale nie mogę znaleźć gdzie się ulepszenia do pojazdów wybiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ostatnie pole przy wybieraniu specjalizacji dotyczy pojazdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ostatnie pole w wyborze ekwipunku(po prawej)przed odrodzeniem to były dodatki do pojazdów.

Czyli w trakcie gry się to zmienia. Nie w menu przed wyborem meczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz przed pierwszym "urodzeniem" na początku gry i przy każdym następnym po Twoim "zgonie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki już znalazłem. Zapomniałem że w bc2 wybiera się tylko jedno ulepszenie do czołgu, dlatego nie mogłem znaleźć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś pogrywa czasem w BC2, a nie ma mnie jeszcze w znajomych to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio znowu troche pogralem, i to naprawde najlepsze multi tej generacji. A granie sniperem to prawdziwa rozkosz i orgia doznan ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie do grajacych w bc 2 zakupilem nową oryginalna wersje bc2 z serii essentials the best of playstation 3 z kazdym uruchomieniem gry pokazuje sie informacja o wpisanie vip code ale w pudelku z gra nie otrzymalem zadnego kodu vip. Co mam zrobic w takiej sytuacji jak uzyskac ten kod dzieki za informacje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kod już nie obowiązuje z tego co wiem EA wycofało wszelkie online passy.Wejdz w sklep w menu gry i spróbuj pobrać ten VIP Code powinien być za darmo do pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kod już nie obowiązuje z tego co wiem EA wycofało wszelkie online passy.Wejdz w sklep w menu gry i spróbuj pobrać ten VIP Code powinien być za darmo do pobrania.

 

dzieki faktycznie byl do pobrania za darmo w sklepie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę od kilku dni czy nie wziąć B4, ale przed chwilą zobaczyłem jakiś gameplay z BC2 i tak sobie pomyślałem, że samo granie sniperem na Isla Inocentes albo assaultem na Arica Harbour dawało mi więcej frajdy niż całe B3. I myślę czy nie wziąć BC 2 jednak :D Jakiś czas temu wieczorami nie było problemu, żeby pograć wieczorem na Isla albo Arica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×